Esileht Pereelu ja suhted Naiste tallaalused?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Naiste tallaalused?

Postitas:

ma kohe tahaks näha MEEST, kes käib perekoolis teemasid tegemas sellest, kui vinge vend ta on! Mis MEES üldse käib PEREKOOLIS tšättimas?! 🙂
naeruväärne

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaühel oma fetišid…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.
Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.
Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

Jube lugedagi. Sa teise või kolmanda Eesti oss? Sellise oleks juba ammu ukse taha tõstnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hah, mu mees alati pidudel kiitles, et ta jääks küll kauemaks, aga naine tahab koju minna, tema, suss, peab ka minema, sest ega direktori vastu saa. Nüüd viimasel ajal ei viitsi enam teatrit teha, sest sõbrad kõik on aru saanud, kes laua taga haigutab mitu tundi iga üritus…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 19:58; 13.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei respekteeri mehi, kes on “sussid”. Veel vähem respekteerin ma sinusuguseid enesekeskseid türanne. Või oled sa ainult siin Perekoolis kõva mees? Üldse ei imestaks.

Mul oli kunagi üks tuttav, kes rääkis alati oma naisest halvasti, et kui mõttetu ja raha peal väljas ja kui k****i poleks vaja, siis saadaks ta kuu peale. Ja siis ükskord juhtus ta koos naisega kogemata meiega ühte pubisse (muidu kunagi naist seltskonda kaasa ei võtnud). Ütleme nii, et ei tundnud meest äragi. Suust tuli ainult “Jah, kallu”, “Kohe lähen, kallu”, “Ma ainult ühe õlu võtan, kallu”. Ihhii. Minul oli veel alati ta naisest kahju, et no kuidas ta elab sellise tüübiga… Selline kapi-macho oli ????

Haa, mul oli esimene elukaaslane samasugune, mul polnud õrna aimugi, kui halvasti ta minust kolleegidele rääkis, kuni ma nendega ühte seltskonda sattusin. Üks kena tüdruk sealt siis ettevaatlikult rääkis mulle, mis toimub. Ja et ma olen ju nii normaalne. Ma olen sellele tüdrukule silmade avamise eest tohutult tänulik, sellest hetkest hakkasin ka teisi asju märkama ja siis lõppes suhe juba päris kiirelt.

Mjah, mõnedel meestel on selline närune komme, kõik oma mitteviitsimised naise keelamise süüks ajada ja lisaks naisest halvasti rääkida.
Õudselt vastik.
Seetõttu ma ei usugi niisugusi abikaasa selja taga kirumisi. Ei usu vastupidisel juhul ka – kui naine oma meest selja taga kirub. Enamasti on siiski kiruja ise see jubedam partner.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeninin hästi, samas ei sea raha esikohale.

Söön ,joon , teen mida tahan- naine ei dikteeri. Kui tahan siis söön kõhu ette ja joon vahest 3 korda nädalas viina.

Olen andnud oma naisele signaali, et kui midagi ei meeldi siis teab kus uks on.

Kas te austate mehi kes oma naise tallaalused on? Osad sõbrad mainivad tihti teatud asju, et naine ei luba jms. Igasugune respekt kadunud.

Aga kui naine endale kõhu ette kasvatab või 3 korda nädalas viina joob? Kui see sind ei sega, siis otsi endasarnane pohhuistlik naine, kui aga segab, siis oled silmakirjalik. Samuti, miks sa endast üldse alguses teise mulje jätsid, kui oleks kohe algusest peale kõht ees olnud ja viinapudel ka, siis ei olekski sind selline naine tahtnud, keda see häirib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 22:05; 12.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kohe tahaks näha MEEST, kes käib perekoolis teemasid tegemas sellest, kui vinge vend ta on! Mis MEES üldse käib PEREKOOLIS tšättimas?! ????

naeruväärne

Muidugi käivad. Enamik mu tuttavaid, kes on perekooli maininud, ei ole abielus, suhtes, lastega ega üldse laste saamisest hetkel huvitatud. Suurem osa käib niisama meelt lahutamas, sest see on ainus eestikeelne foorum, kus natuke rahvast liigub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 22:05; 12.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma mehele selga sõnaga öelnud, et kui ta ei taha kuhugi seltskondlikule üritusele minna, siis ta võib ALATI minu mittelubamist vabanduseks tuua. Mudugi pole meil tegelikult ühtegi piirangut üksteisele, kui kuhugi on SOOV minna, kui mitte arvestada, et väikesed lapsed piiravad tegelikult päris palju.
Mu mees on selline introvert, et paljud ta sõbrad ka ei tea, et ta introvert on… ta annab alati seltskonnas endast 150%, on lõbus vestluse juhtija ja seltskonnahing. Ja siis on pärast ühte üritust mittu päeva omadega läbi, isegi haige. Samuti on ta väga halb “ei” ütleja ja pelgab teisi kurvastada. Muidgui on selleisel inimesel teiste kurvastamine hoopis lihtsam kellegi teise kaela ajada ja pere on ju hiiglama hea vabandus… Ja mul pole mitte midagi selle vastu, kui ta töökaaslased, sõbrad mind nõmedaks keelajaks peavad. Nad ei tunne mind ja ei peagi tundma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kohe tahaks näha

Ma tahaks sind näha, kes on terve perekooli foorumi oma “kohe tahan näha” lauset paksult täis kritseldanud.
Enamasti suurt algustähte kasutamata.

Ja nii vist kirjutavad ainult naised, kes pole oma elu jooksul mitte ühtegi kirjaoskajat meest näinud?
Su see “oma Aadu”, kes poe taga tuigub, ei oska tõenäoliselt e-mailigi kasutada ja tööl su lüpsjate ülemus mängib mingit machomeest, kes “naiste” foorumis, vähemalt naiste nähes ja teadmisel mitte kunagi ei käi.
(muidu aga esineb siin mehikese nime all)

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:22; 13.08 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga nõme ajada naise süüks, et tema ei luba, kuigi ise ei taha minna. Sealt need eelarvamused tekivadki.

No paljudel meestel on see ettekääne ju mitmel otstarbel. Esiteks annab võimaluse ei öelda, kui ise ei viitsi, teiseks aga annab teistele märku, et vaat, kus ma olen mees, naine hoolib ja valvab hoolega, ergo – armastab ja hoiab. Kui nooremad olime, siis vahel juhtus, et mehe sõbrad klassikaaslased tulid teda kodust “päästma”, ettekäändega, et vaja selle juurde appi minna puid laduma vms. Kui ma siis ütlesin, et kas välja tahate minna, õlut jooma või tantsima, minge sellesse klubisse, see väga kuum koht praegu, siis vajusid sõpradel ikka mokad töllakile ja mees oli ka pisut õnnetu. Justkui temast ei hoolita piisavalt, ei hoita kodus vägisi kinni (tema teadis seda ju ise ennegi, aga sõpradele oleks ikka tahtnud näidata, kuidas naine kinni hoiab).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 19:58; 13.08 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakk, milline pettumus! Arvasin, et see on mingi fetišiteema…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste tallaalused?