Esileht Pereelu ja suhted Olen armunud abielumehesse

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Olen armunud abielumehesse

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks Sa arvad, et ta ei võta mind seksuaalselt?
Kas sellepärast, et oleme hoidnud suhte platoonilisena? Kui Sa teaks, millist vaeva me selle nimel näinud oleme! Kui mitmeid kordi ennast jõuga tagasi hoidnud, sest sädemeid lendab ja iha tapab. Hing jääb kinni lausa sellest. Ka temal.
Nõus, et on nõme armastada teist ja kodus teeselda, aga mõnel inimesel on kohusetunne ja abikaasa tunded tähtsamad, kui enda omad.
Pealegi ma ei saa väita, et ta enda abikaasat ei armasta. On täiesti võimalik armastada kahte naist, kui nad rahuldavad erinevaid vajadusi.
Naine füüsilise ja mina vaimse poole. Näiteks…
Tegemist ei ole esimeses nooruses tuulepeaga, kes ainult \”alumise peaga mõtleb\”. Tema eas mehed väärtustavad hoopis teisi asju.
Ja kui olengi tema jaoks ainult sõber, mis siis?
See minu armastust tema vastu ei vähenda ju. Sellest oli teema. [/tsitaat]
Alatud inimesed. Ei ole normaalne käia abielus mehega kontserdil või lihtsalt autoga sõitmas ja siis veel uhke olla, et mees on justkui truu. Ei ole ju truu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen abielumees ja tahaks hirmsasti prõmmida ühte meie ettevõtte sekretäridest, lööge või maha—[/tsitaat]

Mis siin maha lüüa, mine prõmmi ja pärast maksad selle ühe müramise eest 65000eurtsi nagu naksti järgmise 18 aasta jooksul! Jõudu!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuga on lugu veel hullem 🙁 Armumisest on asi kasvanud armastuseks ja seda juba kolm aastat.
Tegemist vastastikuse tundega, aga oleme suutnud seda hoida platoonilisena, sest tema on abielus. Mina aasta tagasi lahutatud (teistel põhjustel).
Ma olen ta üle ääretult uhke, et ta ei ole sellele tundele järgi andnud vaid on oma naisele ikkag truu, samas on mul temast aga ääretult kahju, sest näen, kuidas ta piinleb.
Kontakti katkestada ei suuda meist kumbki, oleme korduvalt üritanud ja ikka minu algatusel. Pealegi puutume töö tõttu väga tihedalt kokku ja nii, et kohe üldse ei suthleks, polegi võimalik. Oleme teineteise jaoks alati olemas ja väga vajaikud teineteisele. Me ei saa ise ka aru, miks see nii on ja ei mõtle sellele, mis edasi saab. Läheb nagu läheb, me lihtsalt oleme ja naudime seda tunnet. Koos kusagil käime üliharva – kontserdil, söömas või sõidame niisama ringi või jalutame.
Me ei tee kellelgi liiga ega haiget, isegi mitte selja taga. Me paistame väljaspoole nagu ülihead sõbrad, aga tegelikult on asi hoopis muus.[/tsitaat]

Truudus on suhteline mõiste. Teie loos ei ole tegu truu mehega. Mõni mees, kes paneb vasakule, on kordi rohkem truu oma naisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuga on lugu veel hullem 🙁 Armumisest on asi kasvanud armastuseks ja seda juba kolm aastat.
Tegemist vastastikuse tundega, aga oleme suutnud seda hoida platoonilisena, sest tema on abielus. Mina aasta tagasi lahutatud (teistel põhjustel).
Ma olen ta üle ääretult uhke, et ta ei ole sellele tundele järgi andnud vaid on oma naisele ikkag truu, samas on mul temast aga ääretult kahju, sest näen, kuidas ta piinleb.
Kontakti katkestada ei suuda meist kumbki, oleme korduvalt üritanud ja ikka minu algatusel. Pealegi puutume töö tõttu väga tihedalt kokku ja nii, et kohe üldse ei suthleks, polegi võimalik. Oleme teineteise jaoks alati olemas ja väga vajaikud teineteisele. Me ei saa ise ka aru, miks see nii on ja ei mõtle sellele, mis edasi saab. Läheb nagu läheb, me lihtsalt oleme ja naudime seda tunnet. Koos kusagil käime üliharva – kontserdil, söömas või sõidame niisama ringi või jalutame.
Me ei tee kellelgi liiga ega haiget, isegi mitte selja taga. Me paistame väljaspoole nagu ülihead sõbrad, aga tegelikult on asi hoopis muus.[/tsitaat]
mõttetu värk teil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:42; 13.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks Sa arvad, et ta ei võta mind seksuaalselt?
Kas sellepärast, et oleme hoidnud suhte platoonilisena? Kui Sa teaks, millist vaeva me selle nimel näinud oleme! Kui mitmeid kordi ennast jõuga tagasi hoidnud, sest sädemeid lendab ja iha tapab. Hing jääb kinni lausa sellest. Ka temal.
Nõus, et on nõme armastada teist ja kodus teeselda, aga mõnel inimesel on kohusetunne ja abikaasa tunded tähtsamad, kui enda omad.
Pealegi ma ei saa väita, et ta enda abikaasat ei armasta. On täiesti võimalik armastada kahte naist, kui nad rahuldavad erinevaid vajadusi.
Naine füüsilise ja mina vaimse poole. Näiteks…
Tegemist ei ole esimeses nooruses tuulepeaga, kes ainult \”alumise peaga mõtleb\”. Tema eas mehed väärtustavad hoopis teisi asju.
Ja kui olengi tema jaoks ainult sõber, mis siis?
See minu armastust tema vastu ei vähenda ju. Sellest oli teema. [/tsitaat]
sa muidugi ei taha seda uskuda, kuid sellise mehega sa ainult raiskad oma aega ja elu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 09:42; 13.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]. Läheb nagu läheb, me lihtsalt oleme ja naudime seda tunnet. Koos kusagil käime üliharva – kontserdil, söömas või sõidame niisama ringi või jalutame.
Me ei tee kellelgi liiga ega haiget, isegi mitte selja taga. Me paistame väljaspoole nagu ülihead sõbrad, aga tegelikult on asi hoopis muus.[/tsitaat]
Ja miks sa peaksid teise naise mehega sellistesse kohtadesse ronima, see pole teie tööga ju kuidagi seotud? Sinusugused \”ülihead sõbrad\” ongi kõige hullemad libud, olgugi emotsionaalsel tasandil. Miks peaks üks endast lugupidav naine üldse võõra abielumehega sõbrustama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On täiesti võimalik armastada kahte naist, kui nad rahuldavad erinevaid vajadusi.
Naine füüsilise ja mina vaimse poole. Näiteks…
[/tsitaat]

vaimse my ass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen armunud abielumehesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.