Esileht Beebi ja mitmikud Olen hullumas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Olen hullumas

Postitas:
Kägu

Mu laps saab kohe 11.kuuseks.
Mul on ülisuur probleem tema ööunega. Magas halvasti juba siis kui sündis. Iga kord ütles perearst igakuisel visiidil ” Ajaga läheb paremaks ! “. Aga ei lähe ju. Hullemaks läheb. Algul olid gaasid mis segasid ööund..siples ja punnitas terve öö. Magas jupi kaupa. Gaasid kadusid alles siis kui sai 6 kuud vanaks..Nüüd ei tohiks justkui probleemi olla eksole. Aga on. Ma olen täiesti hullumas.
Päeva unedega on okei. Magab 2 und. Peab tal kõrval olema ja lutt temal suus, siis magab sekunditega. Päeval magab kokku 2 tundi. Mõlemad uned on 1 h. Aga iga unetsükli vahetus pean olema kõrval ja seda lutti uuesti suhu panema. Siis magab edasi. Vahest harva suudab ka ise unetsükli ületada.
Ööunne panen ta kell 20.00. Jääb magama rahulikult. Ei protesti. Esimest korda ärkab juba 20.30. Hakkab nutma..Panen luti suhu ja magab edasi kui hästi läheb. Enamasti jääb virisema. Mingi hetk uinub uuesti. Siis magab ehk 1 h korraga jutti. Ärkab jälle. Nutab. Otsib asendeid et magada. Lõpuks jääb. Aga ärkab kogu öö vältel iga 30 min tagant. Vahest ka tihedamini.  Panen luti suhu aga see ei aita. Keerutab ja pöörab ennast. Loobib jalgu. Nühib silmi.  Haigutab. Aga vot magama ei suuda jääda. Ja ärkabki päris üles juba 4 – 5 hommikul. Vahet ei ole kas magab minu voodis või enda voodis. Ärkab sama tihti. Lihtsalt tundub lihtsam kui ta mu kõrval on, kuna siis ei pea pidevalt voodi vahet jooksma. Olen püüdnud ka mitte minna kui ärkab. Siis läheb nutt ruttu hüsteeriaks ja ajab end püsti. Harva jääb uuesti magama aga ärkab varsti jälle nutuga. Hambad ju ei tee häda 10 kuud järjest iga päev? On ka rahulikumaid öid. Aga need on harva. Siis on ärkamist öösel 4 korda umbes. Ja see on juba super öö. Enamasti ärkab ja vingub 15+ korda.
Ma ei oska enam midagi teha. Ma ei saa aru milles on viga. Magama jääb ju ilusti ? Miks ta ärkab ja ei suuda uinuda? Ja isegi kui uinub siis ärkab varsti jälle. Ja niii on sünnist saati. Olen kurnatud ja stressis. <!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_220325_065005_114.sdocx–>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii sage ärkamine viitaks nagu lapsel on mingi mure, see pole tavaline iga unetsükli vaheline ärkamine.

kas valuvaigistit andes magab sama kehvasti?

kas vitamiinid ja raud on kontrollitud?

kas tuba on pimendatud?

kas oled valget müra proovinud?

kas toas on mõnus temperatuur?

kas riided on parajad ja mähkmed kuivad?

kas oled proovinud lasta tal vankris või kotis või linas magada ja kuidas ta seal magas, kas sama moodi katkendlikult?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõrva jäänud, et B12 taset peaks mõõtma, see pidi kehva magamisega seotud olema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii sage ärkamine viitaks nagu lapsel on mingi mure, see pole tavaline iga unetsükli vaheline ärkamine.

kas valuvaigistit andes magab sama kehvasti?

kas vitamiinid ja raud on kontrollitud?

kas tuba on pimendatud?

kas oled valget müra proovinud?

kas toas on mõnus temperatuur?

kas riided on parajad ja mähkmed kuivad?

kas oled proovinud lasta tal vankris või kotis või linas magada ja kuidas ta seal magas, kas sama moodi katkendlikult?

Kõike olen proovinud. Ei aita valgemüra vms. Toas normaalne temp. Tuba pime. Vankris magab samuti 30 min. Vitamiinid korras. Olen pidevalt arstide vahet käinud. Käisin ka uneuuuringul haiglas..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged.  Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega  selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem  aga nüüd ei teagi .

+3
-41
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged. Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem aga nüüd ei teagi .

Napakas.

+20
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged. Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem aga nüüd ei teagi .

Oled täiesti kindel, et muid erinevusi olla ei saa? Minul 10-kuune laps kõik süstid saanud, pole ühegi süsti järgselt probleeme olnud, haige pole olnud, magab üldjoontes ka hästi. Küll aga on olnud vahetult enne vaktsiini saamist üldisest arengust tulenevaid muutusi, mida paar päeva varasema arstivisiidi korral ajaks vaktsiini kaela.

Teemaalgatajale pakuks, et kui kõik tervislikud ja muud taolised mured on välistatud, siis pöörduda mõne nõustaja poole, kes aitaks? Näiteks siin on vist sarnase loo kirjeldus. Ehk tuleb lihtsalt unekooli teha? Kunagi lugesin kuskilt kellegi kogemust, et kui laps oma tuppa sai magama pandud, siis magas ka paremini kuna vanemad ei seganud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei maini, kas laps magab võrekas või kaisus. Äkki tahab lähedust?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gaasid ei oleks tohtinud segada ka varem kui gaasirohtu sai. Mul näiteks ühele lapsele sobis üks gaasirohi aga teisel polnud samast rohust abi. Proovisin teisi ja üks teine gaasirohi sobis. Toimeaine on rohtudes sama aga toime erinevatele beebidele erinev. Ka beebi on inimene ja ei pea valu kannatama.

Mul on mõlemad lapsed hullult nihelenud ja sahminud juba enne pissimist ja peale pissimist on silmad ja nutt kohe lahti kui kohe mähet ära ei vaheta. Kuiva mähkmega jäid ilusti edasi magama.  TA kirjeldatud olukord oleks, kui ma oleks üritanud pissise mähkmega last magama saada.

Kusjuures mul on kogemus, just äsja magama jäänuna nad kas siis une tõttu lõdvestumisest kohe pissisid. Võis ka väga väike sorts olla aga mähe tuli vahetada, et uni saaks jätkuda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki proovid 1 päevaune vahele jätta? Katsu endas leida sisemine rahu, laps tunnetab, et sa rahutu. Kui sa mõtled ka “nagunii ta jälle ei maga” siis nii ongi.  Jõudu , jaksu!!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõu anda ei oska, aga lohutuseks ehk see, et õige varsti hakkab laps käima ja väsitab end päeva jooksul korralikult ära. Ehk tuleb siis parem uni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebigrupis on sarnane laps. Sünnist saati magab max tunni kaupa. Kolmas laps ja ka ta vanemad õed pidid olema olnud samasugused üle aasta.

Nõu ei oska anda, aga ole tugev ja pea vastu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla veel mõne unenõustajaga rääkida või veebikoolitus võtta ning mõelda unekooli peale (mis ei tähenda ilmtingimata üksi nutma jätmist). Näiteks Marianne Tobro on leebe unekooli õpetaja ja paljud tema kaudu abi saanud.

Ise ütleks esmajoones, et 11 kuu vanuses äkki võiks juba siis lutist öösel vähemalt täielikult loobuda, eriti kui see nagu ainult vahepeal aitab? Ühesõnaga liikuda selles suunas, et ei oleks lapsel erilisi “uneabilisi” enam.

Mul oli selline beebi, kelle uni läks kohutavaks 3,5 kuu vanuselt, hakkas ärkama iga 1-2 tunni tagant ja siis jäi magama ainult rinda saades. Pidasin vastu kuni laps oli 8 kuu vanune, siis tegime unekooli. Kusjuures mul oli ka laps selleks ajaks juba õppinud ära väga edukalt õhtul magama jäämise. Enamasti panin ta lihtsalt voodisse ja ta uninus minimaalse nutuga või täiesti rahulikult. Aga sellest hoolimata ärkas öösel tihti!!

Alguses püüdsime, et kussutame ärganud lapse magama – nii mina kui mees kussutasime või kõndisime mööda tuba ringi temaga, aga ei midagi, läks ainult rohkem pöördesse sellest, võisime seda teha kuni tund aega ja ei midagi. Ei aidanud tal uinuda ka lutt või silitamine. Tuba oli meil kottpime, käis valge müra. Lõpuks tegime ikkagi südame kõvaks ja ei võtnud enam ärganud last voodist välja, natukene küll silitasime ja ütlesime tšš-tšš tuduaeg ning olime tema kõrval kogu aeg, aga lõpuks ta nuttiski kuni tund aega ja jäi siis ikkagi lõpuks magama. Selliselt tegime umbes nädal aega ja siis saimegi une korda, hakkas magama kogu öö. Ja juba esimene selline nutmisega öö tõi kaasa selle, et ta pärast nutmist magas pikemalt.

Võimalik, et igal lapsel ei toimi selline asi ja iga vanem võib-olla ei suuda nii teha ka – meil oli ka ikka väga raske ja pidevalt olime alla andmas, aga samas oli see magamatus meid ka juba nii läbi võtnud, et me lihtsalt pidime proovima seda kõige nõmedamat nutmise varianti. Ja elu sai värvid tagasi, kui laps lõpuks kogu öö magama hakkas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged. Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem aga nüüd ei teagi .

Mul vaktsineerimata laps ei maganud üldse, ei öösel ega päeval. 7h kussutasin ja leiutasin ja siis magas 10 minutit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas uni on ainus eripära lapsel? Minu väga sarnase unerütmiga lapsest tuli aktiivsustähelepanuhäirega laps. Nendel on üldiselt magamine imikust saadik häiritud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas uni on ainus eripära lapsel? Minu väga sarnase unerütmiga lapsest tuli aktiivsustähelepanuhäirega laps. Nendel on üldiselt magamine imikust saadik häiritud.

Jah. Muidu täiesti tavapärane laps. Mängib omaette, samas otsib ka seltsi. Kõnnib tugede najal jne. Ütleb paar sõna juba ka. Analüüsid korras. Arst ütlebki, et ju siis on rahutu unega laps. Aga no nii rahutu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas uni on ainus eripära lapsel? Minu väga sarnase unerütmiga lapsest tuli aktiivsustähelepanuhäirega laps. Nendel on üldiselt magamine imikust saadik häiritud.

Jah. Muidu täiesti tavapärane laps. Mängib omaette, samas otsib ka seltsi. Kõnnib tugede najal jne. Ütleb paar sõna juba ka. Analüüsid korras. Arst ütlebki, et ju siis on rahutu unega laps. Aga no nii rahutu?

Nii vara mingeid arenguhäireid ei diagnoositagi ju. Sinu unekirjeldus ongi ju juba märk häirest. Samamoodi teeks mind tähelepanelikuks, et nii väike mängib omaette, sest tavaliselt selles vanuses terve laps seda ei tee.

Eelkoneleja rääkis täiesti õiget juttu – imikueas selline käitumismuster toob monikord paari aasta pärast kahjuks selge diagnoosi.

Ma kõigepealt teeks unekooli. Loodetavasti lapsel vaid teie poolt sisse õpetatud vale öôharjumus ja kõik saab harjumust muutes korda. Niikaua kui iga vääksu peale tormate ja reageerite ja lutti topite, ta ei saagi aru, et öösel KÕIK magavad ja pole mõtet oma diskot üles tõmmata, keegi niikuinii ei reageeri.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas uni on ainus eripära lapsel? Minu väga sarnase unerütmiga lapsest tuli aktiivsustähelepanuhäirega laps. Nendel on üldiselt magamine imikust saadik häiritud.

Jah. Muidu täiesti tavapärane laps. Mängib omaette, samas otsib ka seltsi. Kõnnib tugede najal jne. Ütleb paar sõna juba ka. Analüüsid korras. Arst ütlebki, et ju siis on rahutu unega laps. Aga no nii rahutu?

Nii vara mingeid arenguhäireid ei diagnoositagi ju. Sinu unekirjeldus ongi ju juba märk häirest. Samamoodi teeks mind tähelepanelikuks, et nii väike mängib omaette, sest tavaliselt selles vanuses terve laps seda ei tee.

Eelkoneleja rääkis täiesti õiget juttu – imikueas selline käitumismuster toob monikord paari aasta pärast kahjuks selge diagnoosi.

Ma kõigepealt teeks unekooli. Loodetavasti lapsel vaid teie poolt sisse õpetatud vale öôharjumus ja kõik saab harjumust muutes korda. Niikaua kui iga vääksu peale tormate ja reageerite ja lutti topite, ta ei saagi aru, et öösel KÕIK magavad ja pole mõtet oma diskot üles tõmmata, keegi niikuinii ei reageeri.

Tahad öelda, et on ebanormaalne kui laos istub vahepeal oma mängukasti juures ja sorteerib mis tal seal on põnevat? Leiab mõne klotsi ja palli nt..istub vahest niimoodi 15 min ja mängib. Et sellises vanuses on see ebanormaalne? Et laps peaks siis emme sabas olema pidevalt ja küljes  rippuma? Nii palju kui temavanuseid lapsi olen näinud siis kõik mängivad nii. Ma ei tea kust sa võtad et see ebanormaalne on ? Laps nagu laps ikka. Suudab olla omaette ning samas tahab ka emme issi lähedust. Lihtsalt ööuned on kurnavad. Päevauned on okei. Pigem arvan et olen ise luti toppimisega selle lolli kombe harjutanud et ise magada ei suuda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene laps oli selline magaja. Lasin ka teda uurida ning B12 kuuri tegime. Unenõustajad ei osanud nõu anda meile. Unekoolid ei töötanud. Lohutav see jutt just pole, aga aitaski ainult aeg. Iga aastaga läks paremaks. 2-aastaselt ärkas kuskil 3-5x öösel ja kolmeselt 2-3x. Enam-vähem öö läbi magama hakkas veidi enne 6a saamist. Vaktsiine ei süüdistaks, mul mõlemad lapsed riikliku kava järgi vaktsineeritud. Väiksem alati parem magaja olnud ja juba 1-kuuselt magas jutti 6h öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki proovid 1 päevaune vahele jätta? Katsu endas leida sisemine rahu, laps tunnetab, et sa rahutu. Kui sa mõtled ka “nagunii ta jälle ei maga” siis nii ongi. Jõudu , jaksu!!!

Mulle tundub teemaalgataja kirjelduse järgi just vastupidi, et laps ei saa vajalikud unetunnid kätte. 2 tundi päevaund ja öösel 20-05 kõlab vähevõitu 11-kuuse lapse jaoks.

Ärkamine 30 min peale õhtust magamaminekut – meil oli ka selline periood, kus laps nagu tahaks veel kolmandat päevauinakut teha, aga kell on juba õhtune. Loksus paika paari kuuga, kui kahest uinakust oli juba piisav.

Minu soovitus oleks leida siiski mingi viis, kuidas saada laps päeval magada: liikuv vanker, koos pikutamine, rinna otsas magamine, valge müra, vankrikiigutaja või misiganes muu. Imelisel kombel muutub ööuni paremaks kui päevauni parem/pikem on.

P.s. Mu keskmine laps sündis b12 puudusega ning 40-min kaupa magamine paaril esimesel eluaastal on mulle vägagi tuttav teema. Oma kogemusest kirjutama ei hakka, sest sobivad lahendused on igaühel omad (imetamisest teisel ja ka kolmandal eluaastal oli väga palju abi).

Aga siiski ma ei soovitaks unekooli ja luti äravõtmist. Kui laps nutab, siis on tal mure, mida vaja lahendada. Unekooli ei ole muud kui vägivald, millega me lahendame oma probleeme (magamatus, kurnatus) lapse turvatunne arvelt. Võib arvata, et aitame ka last, kuid see on näiline. Lapse elukvaliteeti sagedased ärkamised ei sega (hommikul ta ikka roosa ja rõõmus, mis siis, et ema on kui elav zombie), aga kui emaga side kannatab, siis see kindlasti lööb hilisemalt mingil muul kujul välja (eriti ülitundlikul lapsel, kelleks tavaliselt kehvad magajad on). Sama on luti äravõtmisega – kui hetkel on see ainuke asi mis lapsele lohutust pakub, las ta jääb.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene laps oli selline magaja. Lasin ka teda uurida ning B12 kuuri tegime. Unenõustajad ei osanud nõu anda meile. Unekoolid ei töötanud. Lohutav see jutt just pole, aga aitaski ainult aeg. Iga aastaga läks paremaks. 2-aastaselt ärkas kuskil 3-5x öösel ja kolmeselt 2-3x. Enam-vähem öö läbi magama hakkas veidi enne 6a saamist. Vaktsiine ei süüdistaks, mul mõlemad lapsed riikliku kava järgi vaktsineeritud. Väiksem alati parem magaja olnud ja juba 1-kuuselt magas jutti 6h öösel.

Olen viimane kommenteerija – see jutt kehtib 100% ka minu lapse puhul. B12 puudus sai varakult väljaselgitud, mitu süstikuuri tehtud, kuid une kvaliteeti pole see mõjutanud. Hetkel laps 6-ne, jääb ilusti oma voodis ja oma toas magama, aga keset ööd tuleb meie voodisse (kus õnneks reeglina magab rahulikult hommikuni). Unevajadus aga alati olnud väiksem, kui pere teistel lastel. Päevaunest on laps varakult loobunud, hommikuti esimesena üleval. Ülitundlik, samas andekas ja suure südamega laps – elu koos temaga on täis väljakutseid, aga ka rõõmu.

See jutt nüüd selleks, et mõni laps lihtsalt sünnib sellisena. Tema “ümberkasvatamine” igasuguste moodsate tehnikate järgi on suht mõttetu, toob pettumust ning lõppkokkuvõttes kahjustab ema-lapse suhet. Parim, mis teha saab, on olla lapsele toeks kuni ta kasvab loomulikul moel oma eripäradest välja. Ja mitte vähem oluline on hoolitseda enda eest, et endal nendeks aastateks ressurssi jätkuks (päevauni, abi kodustes toimingutes, mees nädalavahetusel öövalveasse jne).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema “ümberkasvatamine” igasuguste moodsate tehnikate järgi on suht mõttetu, toob pettumust ning lõppkokkuvõttes kahjustab ema-lapse suhet.

Olen ka nõus selle mõttega. Muidugi on lapsi, kelle jaoks mingi leebem või karmim unekool toimib. Aga minu lapse puhul ei toiminud, see tegi asja veel hullemaks. Ühel hetkel ma loobusin sellest paanilisest “vea otsimisest” ja unetreeningust ning see tundus nagu vabanemisena. Leppisin sellega, et ta magabki nii ja kulgesime lihtsalt eluga edasi. 4a õppis ta ise oma toas uinuma, aga jäi ikka meie kaissu tulema igal ööl ja seda teeb tihti siiani vastu hommikut. Tal on vaja seda lähedust ja anname talle seda. Usun, et see mõjub talle hästi. On ka pigem tundlikum laps ja veidi kartlik näiteks müra suhtes, aga väga südamlik ja sotsiaalne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps olnud sünnist saadik halva unega, kõik näidud korras ja muidu tubli laps, aga see magamine.

Paremaks on uni läinud nüüd, eriti ööuni, kui ta on üle aasta vana ja rinnapiimast on loobunud. Päevased uned on lühikesed, kui magab üksi, kui kõrval magada siis magab hästi. Ka kärus magamine on meeldima hakanud, see ei meeldinud talle kuni 8-kuu vanuseni.

Kui peres üks laps on, siis pole midagi, kannatadki ja tegeled. Mul on teine laps ka ja raske oli koguaeg beebiga möllata, kes magada ei osanud, aga üle elasime kõik. 🙂 Ise peab rahulikuks jääma ja õues kasvõi end tuulutama käia vankriga (kui isegi laps seal magama ei jää), kohe teine keskkond aitab palju rohkem kui kodus vindumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks mõlemal lapsel uni kehvaks kuskil 11-12 elukuul, ärkasid öösel pidevalt üles ja tahtsid tissi. Enne seda magasid ideaalselt. Olime mõlemad lapsega päeval  zombid ja siis soovitas arst tissitamise ära lõpetada. Nad sõid ikka 4-5x öösel muidu. Ning pärast seda läks jälle magamine rütmi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb vähem rasedusaeg suitsetada.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täheldasin, et enne hamba lõikumist mingi aeg magas umbes nii nagu TA kirjeldas. Minu laps keeldub lutist ning magama jäi tissi otsa ja siis magas nagunii kaootiliselt. Teist nädalat toidan lapse ära mingi aeg enne voodisse panekut. Ja kui tundub, et on õige hetk, panen lapse voodisse, vähkreb natuke ning magab. Vahepeal ka väike kisa. Sellise magamaminekuga ärkab öösel 2x.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged. Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem aga nüüd ei teagi .

Napakas.

Enne kui kedagi labaselt napakaks sõimata võiks veidi asjadest süvitsi ka teada. Seagripi vaktsiin näiteks põhjustaski narkolepsiat ja probleeme unega. Põhjamaad plekkisid seda kannatanud inimestele kinni. Samuti on levinud vaktsiinijärgne unemustrite muutumine beebieas.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samalugu esimese lapsega. Teine vaktsineerimata ja magab nagu kott. Pole isegi haige olnud samas kui teised on haiged. Ma ei osand midagi muud välja mõelda kui et äkki on viga vaktsiinides. Sest laps peaks ju tegelikult olema ideaalne jumala looming ja äkki inimene keerab täiustamisega selle süsteemi vussi. Mõtlesin teise lapsega oodata ja vaadata veidi aega ja siiani on kõik korras. Meil oli plaan teha süstimised hiljem aga nüüd ei teagi .

Napakas.

Enne kui kedagi labaselt napakaks sõimata võiks veidi asjadest süvitsi ka teada. Seagripi vaktsiin näiteks põhjustaski narkolepsiat ja probleeme unega. Põhjamaad plekkisid seda kannatanud inimestele kinni. Samuti on levinud vaktsiinijärgne unemustrite muutumine beebieas.

No beebi ei saa seagripi vaktsiini ning peale vaktsineerimist võib uni teine olla samal ööl, vb ka järgmisel, aga mitte rohkem( perearstilt küsitud). Meil aitas unekool. Magan mina paremini ja magab ka laps paremini

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei oska kuidagi aidata, aga sõbranna mõlemad lapsed magasid 1-2 tunni kaupa öösel kuni viienda eluaastani. sealt edasi oli kõik norm. mõned on lihtsalt vist sellised.

igaks juhuks ei tasu loota uskudes neid, kes ütlevad, et “hakkab käima, väsitab end ära ja magab edasi hästi” – ei pruugi. mu laps on olnud maailma kehveim magama jääja – imikuna juba võttis protseduur aega tunde ja see ei läinudki paremaks. nüüd juba täiskasvanu ja lihtsalt normaalsel ajal magama ei jää. kell 3 või 4 öösel on ok. küll aga oli neid tarku, kes pidevalt õpetasid, et küll lasteaias hakkab magama või siis kui trennis käima hakkab või teismelisena või mis iganes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama teema oli. Laps magas ülihalvasti. Käisin igal pool. Lõpuks avastati kaseiini- ja gluteenitalumatus. Mine uuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Beebi ja mitmikud Olen hullumas