Esileht Beebi ja mitmikud Olen ise süüdi! Laps ei taha süüa enam üldse :( aidake!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Olen ise süüdi! Laps ei taha süüa enam üldse :( aidake!

Postitas:

11 kuune beebi ei taha süüa üldse juba mitu päeva. Lisatoiduda alustades sõi ilusti oma toolis, peale seda ämm rikkus ära tsirkuse tegemisega söögi ajal. Koguaeg peavad mänguasjad laual olema ja iga sekundi tagant uus, uus, uus. Muidu ei tee suud lahti. Aga nüüd ei toimi ka see! Ei taha lihtsalt üldse süüa. Mitte midagi, on kuri ja pöörab pea ära. Tahab ainult mängida omaette. Niigi topin 3 korda päevas sunniviisiliselt toitu. Ma ei tea mida teha:(( Kas jätta söömata täitsa kuni ise küsib v? Aga 11 kuused peaksid 5 korda päevas sööma ju?! 2 vahepala. Ei suuda olla kui sööb kl 10, siis 14 ja siis alles 20.Mida ma teen?:(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 18:04; 22.01 18:27; 22.01 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas aitaks, kui paneksid talle lauale nt pisikesed keedetud porganditükikesed või lillkapsast vmt? Et saaks ise näpuga noppida ja äkki satub mõni siis suhu ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks minu lastest oli samas vanuses lisatoidustreigi pärast 1,5 kuud üksnes rinnapiimal. Ei juhtunud temaga midagi. Kaalugi tuli juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 18:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]perekägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas aitaks, kui paneksid talle lauale nt pisikesed keedetud porganditükikesed või lillkapsast vmt? Et saaks ise näpuga noppida ja äkki satub mõni siis suhu ka!
[/tsitaat]

Ei taha üldse toitu näha:( varem noppis ikka krõbuskeid, nüüd ei sobi need ka. Aga ta ju ei kasva nii kui jätan söömata. Täitsa nutune olukorda:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 18:04; 22.01 18:27; 22.01 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnda hammast ei ole hetkel tulemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõnda hammast ei ole hetkel tulemas?[/tsitaat]

Ei ole nagu…käisime paar päeva tagasi arstil, ütles et näha küll ple midagi tulemas, aga oli haige siin paar päeva ka. äkki sellest? mida te teeksite? ei annaksi süüa mingi aeg v?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 18:04; 22.01 18:27; 22.01 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist minu vastust ei lugenud? 🙂 Annad vaid rp või rpa mingi aeg ja siis millalgi pakud uuesti lisa. Selline streik on lastel väga tavaline. Ka neil, kes on vahepeal juba kenasti lisatoitu söönud. Sinu lapsega ei juhtu midagi, kui ta mingi aeg vaid piima peal on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 18:25; 22.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka samas vanuses probleem, et laps ei tahtnud lusikast toitu suu sissegi võtta, samas aga kui sai ise käega suhu pista, siis sõi küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Olen ise süüdi! Laps ei taha süüa enam üldse :( aidake!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.