Esileht Pereelu ja suhted olen kinni minevikus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: olen kinni minevikus

Postitas:

Täitsa rumal naine olen.
Mul on olnud peale oma mehe ainult üks suhe ja see oli ka pubeka eas. Aga ma võin öelda, et see poiss oli mu elu armastus. See tunne, mis ma tema vastu tundsin oli midagi väga erilist, ma pole midagi sellist oma mehe vastu tundud.
Ma olen seda inimest juba 15a armastanud, ma mõtlen tema peale peaegu iga päev ja meenutan. Paar aastat tagasi nägin teda, suhtlesime natukene. Oh, mis tunded mind valdasid. Ma ei ole elus olnud nii õnnelik kui temaga koos, mul piisas temaga ainult ühesruumis olemisest. Kui me suudlesime, siis oli see nagu filmis, kõik ümberringi ununes, oli vaid see tunne, me sulasime üheks.
Tema on leidnud endale eluarmastuse, olen tema pärast õnnelik, sest see naine on talle täiuslik.
Isegi kui me mõlemad vabad olekisime, siis me ei sobiks koos elamiseks.
Tunnistan, et oma mehega hakkasin koos olema sp, et sain haiget ja temaga tundus turvaline. Mingit kirge ma tema vastu pole tundnud, aga samas tema kaisus on nii hea. Oleme koos juba 11 aastat ja meil on 2 last.

Kuidas ma saan sellest minevikust lahti lasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:17; 01.08 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

psühiaatri abi on sulle vaja

see Sinu poolt kirjeldatud fanatism ühe isiku suunas on ebanormaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tahad üle saada, siis ära mõtle selle \”poisi\” peale ja leia oma ellu midagi muud, mis su elu ägedaks teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]psühiaatri abi on sulle vaja

see Sinu poolt kirjeldatud fanatism ühe isiku suunas on ebanormaalne[/tsitaat]

Sul võib õigus olla. Aga ma arvan, et asi pole selles kutis vaid selles tundes, mida ma tema vastu tunnen/tundsin.
Kõik siin elus ei leia oma teistpoolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 17:17; 01.08 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud sarnases olukorras. Ainult et juba hakkan lähenema 50-ndatele ja teine abielu on käsil.

Nooruses olid sarnased tunded (sarnaselt teemaalgatajaga), mis sai maha surutud ja abiellusin mehega kellega ei olnud eluarmastuse tunnet (eelmise suhtega oli see tunne olemas). Samad küsimused piinasid mind tollal nagu teemaalgatajat aga otsustasin ikkagi mehega abielluda (noorusarmastus käis peaaegu iga päev mõtetest läbi, kui olin abielus). Peale 17 aastat läks asi lahutuseni ja saatuse keerdkäikudega (isegi irooniaga) abiellusin noorusarmastusega (kellega on eluarmastuse tunne siiani).

Ainuke asi, mis kõige suuremat nördi tekitab on see, et 17 aastat oli nagu raisatud aeg elust – oleks saanud eluarmastusega nooruse eluetapid üksteise kõrval läbi elada. Sellest on kõige rohkem kahju 🙁

Lisaks veel, kes räägivad psühiaatrist, siis need pole seda tunnet tundnud. Müstiline tunne alateadvuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist ei ole \”minevikus kinni olemisega\”. Tegemist on olevikumurede eest põgenemisega maailma, mida enam pole olemas, minevikku. Seda esineb väga tihti.Paratamatult pead minema ja saama abi psühholoogilt, sest nende mälestuspiltide idealiseerimisel on süvenev tendents. Siin väike metafoorne seletus: Kui alguses on prints hõbedast krooniga, siis lõpuks on kroon juba teemantitest laotud. Reaalsuses kipub see \”prints\” aga hoopistükkis kroonita olema. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 18:20; 01.08 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen olnud sarnases olukorras. Ainult et juba hakkan lähenema 50-ndatele ja teine abielu on käsil.

Nooruses olid sarnased tunded (sarnaselt teemaalgatajaga), mis sai maha surutud ja abiellusin mehega kellega ei olnud eluarmastuse tunnet (eelmise suhtega oli see tunne olemas). Samad küsimused piinasid mind tollal nagu teemaalgatajat aga otsustasin ikkagi mehega abielluda (noorusarmastus käis peaaegu iga päev mõtetest läbi, kui olin abielus). Peale 17 aastat läks asi lahutuseni ja saatuse keerdkäikudega (isegi irooniaga) abiellusin noorusarmastusega (kellega on eluarmastuse tunne siiani).

Ainuke asi, mis kõige suuremat nördi tekitab on see, et 17 aastat oli nagu raisatud aeg elust – oleks saanud eluarmastusega nooruse eluetapid üksteise kõrval läbi elada. Sellest on kõige rohkem kahju 🙁

Lisaks veel, kes räägivad psühiaatrist, siis need pole seda tunnet tundnud. Müstiline tunne alateadvuses.[/tsitaat]

Kinnisideede täitumisel tekibki joovastav tunne. Loodetavasti on Teie puhul see kinnisidee mõlemapoolne ja armastusenimeline. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 18:20; 01.08 18:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted olen kinni minevikus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.