Esileht Tööelu, raha ja seadused. Olen lastega maale sisse kirjutatud ja töötan tallinna lasteaias ja tahaksin oma lapsi oma lasteaeda

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Olen lastega maale sisse kirjutatud ja töötan tallinna lasteaias ja tahaksin oma lapsi oma lasteaeda

Postitas:

Praegusel hetkel olen lapsehoolduspuhkusel, plaan on varsti tööle tagasi minna. Töötan Tallinnas lasteaias, tahaksin sinna samasse lasteaeda oma lapsed ka saada käima. Mul lihtsalt ei ole mõeldav, et lapsed mujal lasteaias käiksid, sest minu tööpäev kestab 19.00ni ja kõik teised lasteaiad on sama kaua lahti. See selleks.
Mina ja mu lapsed ja ka laste isa, oleme kõik maale sisse kirjutatud. Lasteaia järjekorras on mu lapsed maal. Kuidas ma saaksin nad ikkagi linna oma lasteaeda? Ilmselt pean lapsed Tallinnasse sisse kirjutama ja kuidagi nii äkki õnnestub. Aga nüüd küsimus, et kas ma saan lapsed linna sisse kirjutada, ilma et kumbki vanematest ennast linna sisse kirjutab? Lapsed saaksin kirjutada nende vanavanaema juurde sisse.

Kuidas minu olukorras kõige parem käituda oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna registris peab olema ÜKS VANEMATEST(see, kes teeb lasteaiakoha avalduse) ja LAPS(ED).

Ainult lastest ei piisa.

Ja lapsi ilma vähemalt 1 vanemata ka registrisse ei kanta.

Kui te just ei taha ametlikult laste hooldusõigusest loobuda ja seda vanavanematele anda…siis saab teha ka hooldaja avalduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna linna järjekorda panekuks peavad olema laps ja lapsevanem mõlemad Tallinna linna elanikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaga samas lasteaias olemine ei ole just parim lahendus aga oma lasteaeda saamine sõltub puhtalt direktori suvast. Ta kas soovib, et sa tööle tuled või ei. Kui soovib, siis teeb ka koha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Olen lastega maale sisse kirjutatud ja töötan tallinna lasteaias ja tahaksin oma lapsi oma lasteaeda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.