Esileht Pereelu ja suhted Olen liiga rase v on asi siiski mehes?!

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Olen liiga rase v on asi siiski mehes?!

Postitas:

No ongi nüüd minu kord ka siia kirjutada oma mehest! Mees on mul 34,ise 27. Peres veel 9a laps kes on siis pigem minu laps. Olen teise lapse ootel, oleme väga oodanud seda last kuid mind on hakanud häirima see, et mu mees on mees, kes teab absoluutselt kõike ja peabki vist mind lolliks! Mul on tunne, et ta surub mind nurka ja üritab panna mind oma tantsu järgi tantsima aga mulle see ei sobi,minu arust peaks olema kõik tasakaalus. Mitte nii, et kui tema loobub nt suitsetamisest ja mina ei suuda siis on vale kohe nina alla hõõruda kelle raha eest ma seda teen.Ma olen üritand olla hea naine, kes ei piira mehe vabadust. Väljas võib ta sõpradega seni käia kui laps sündinud, vabadel päevadel õlut juua pole ma keelanud. Kodu on korras, toit alati valmis kui töölt tuleb..Oehh jh…ei,me ei lähe lahku! Me armastame teineteist ja ei tahagi lahku minna, mina lihtsalt ise tahan teada kas ma olen liiga rase v on siin näha probleemi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaldun arvama, et tegemist on nelja seina südroomiga! Kodus istuvad naised muutuvadki sellisteks, lõpuks näevad igas asjas kolli…. aga muidugi asjaolu- soe toit on alati laual, kaalub kõik üles, mis siis, et ise oled asjades süüdi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui asi ongi tõesti suitsus, siis olen rohkem kui kahe käega sinu mehe poolt. Rasedus ja suits ei käi kokku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled rase, ei suuda loobuda suitsetamisest ja mees heidab ette, et sa suitsetad tema RAHA eest?

Või sain ma millestki valesti aru?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled suitsetav rase ja sellega seoses on ainuke probleem selles, et suitsetad mehe raha eest?

Tõsiselt või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamise jätsin ma maha. Kuid asi pole mitte suitsus vaid üldse asjades. Ja esimesele vastajale, et jh,meil on tõesti…mul on tõesti 4 seina sündroom sest kõik minu pakkumised teha,käia koos on tema jaoks igavad ja seega ei käigi me kuskil. Poeski käib tema sest minul raha ju pole!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks isegi nõu anda ja öelda, kas oled liiga rase või asi mehes aga ainult selle suitsetamise näite põhjal ei saa midagi öelda. Sa ütled, et asi on \”üldse asjades\” No mis \”asjades\” asi on siis?
Ja miks sinul raha pole? Raseduse ajal käiakse ju ka tööl ja kui enam ei käi siis maksab haigekassa kohe suurema summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soe toit laual ja siis minu panus on antud aga mehele sellest ei piisa. see koorem, et ainult tema õlul on rahaline toimetulek, lämmatab teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istume mehe kukil, jääme rasedaks (soovitavalt 2-3 korda järjest), ja siis vingume, miks mehel kopp ees on sellisest naisest ja elust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] kõik minu pakkumised teha,käia koos on tema jaoks igavad ja seega ei käigi me kuskil. Poeski käib tema sest minul raha ju pole![/tsitaat]

Kuidas saab olla nii, et peres ühel partneril on raha ja teisel pole? Minu jaoks täiesti arusaamatu.

Kui mees ei taha sinuga käia sind huvitavates kohtades, käi siis sõpradega või üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 21:32; 10.04 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas saab olla nii, et peres ühel partneril on raha ja teisel pole? Minu jaoks täiesti arusaamatu.

Kui mees ei taha sinuga käia sind huvitavates kohtades, käi siis sõpradega või üksi.[/tsitaat]Kas üks täiskasvanud isik peab teist ülal pidama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas üks täiskasvanud isik peab teist ülal pidama?[/tsitaat]

ei suvalist jopet tänavalt ei pea ülal pidama. Suvalist eraldi leivas korterikaaslast ka ei pea. Aga minu jaoks on jah omapärane kuulda, kuidas ühe perekonna liikmed igaüks oma leivakotist nosivad ja kui ühel raha otsas, siis närigu muru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 21:32; 10.04 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägiod endast? Meil oli see laps planeeritud! Ja kui me lähemegi lahku siis kasvatama jään last siiski mina mitte isa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas üks täiskasvanud isik peab teist ülal pidama?[/tsitaat]

Ei pea, aga ühises peres on üldiselt kombeks ressursse jagada. Ma küll ei kujutaks ette, et saaksin lapse inimesega, kes pole nõus oma naist teatud eluperioodidel ülal pidama, igasuguseid asju võib elus ette tulla ja tahaks siiski kindel olla, et elukaaslane ka rasketel aegadel toeks on. Ilmselt pole selline mees nõus ka sentigi oma lapse heaks panustama..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:45; 10.04 23:18; 11.04 20:39; 12.04 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ei pea, aga ühises peres on üldiselt kombeks ressursse jagada. Ma küll ei kujutaks ette, et saaksin lapse inimesega, kes pole nõus oma naist teatud eluperioodidel ülal pidama, igasuguseid asju võib elus ette tulla ja tahaks siiski kindel olla, et elukaaslane ka rasketel aegadel toeks on. Ilmselt pole selline mees nõus ka sentigi oma lapse heaks panustama..[/tsitaat]
Naine, kes kolib oma 9. aastase lapsega mehe kukile, teeb teise ning passib rasedana kodus-sellise vastu kaob ju austus kiiresti.Igav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus on kord selline asi mis pimestab ! On temalgi 15a tütar kuid ma ei saa aru mis need lapsed siia puutuvad? Ja kui veelkord loeksid hoolikalt siis see ühine laps on planeeritud või sulle ei jõuagi kohale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Naine, kes kolib oma 9. aastase lapsega mehe kukile, teeb teise ning passib rasedana kodus-sellise vastu kaob ju austus kiiresti.Igav.[/tsitaat]

Minul oli kolmeaastane laps (lapse isa oli surnud) kui oma praeguse abikaasaga tutvusin. Minu abikaasa lapsendas mu lapse kui kokku kolisime, tema soovil tulin töölt ära, sest riskirasedusega ei sobinud mu madalapalgaline ja tervistkahjustav töö kuidagi kokku..Pidas vabatahtlikult üleval nii mind kui minu last, hiljem lisandusid meie ühised lapsed. Minu tööleminekust ei tahtnud ta aastaid midagi kuulda, tema jaoks oli see auküsimus, et naine ei pea tööl käima (ta sõpradel ka naised kodused) Meil oli minu kodusoleku ajal palgatud koduabiline ja vajadusel ka lapsehoidja, mees palkas ja maksis. Mina ei tahtnud, aga tema ütles, et tema naine pole koduori, kes end laste kõrvalt ribadeks peab rebima.
Kui noorim laps kooli läks, siis läksin vastu mehe tahtmist tööle, sest kodus passimine oli lihtsalt igav. Minu palk on nüüd minu taskuraha, mees maksab jätkuvalt kõik arved otsekorraldustega ega ole nõus minult sentigi võtma, tavaliselt kannab minu arvele veel juurde. Süüa ikka saan koju osta vahel oma raha eest.
Ma ei ütle, et selline elu on ainuõige, aga arvan, et armastust ja hoolimist näitab see naise suhtes küll ja ka minu laps on meil täiesti võrdne pereliige, kelle kasuisa üsnagi ära hellitanud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:45; 10.04 23:18; 11.04 20:39; 12.04 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minul oli kolmeaastane laps (lapse isa oli surnud) kui oma praeguse abikaasaga tutvusin. Minu abikaasa lapsendas mu lapse kui kokku kolisime, tema soovil tulin töölt ära, sest riskirasedusega ei sobinud mu madalapalgaline ja tervistkahjustav töö kuidagi kokku..Pidas vabatahtlikult üleval nii mind kui minu last, hiljem lisandusid meie ühised lapsed. Minu tööleminekust ei tahtnud ta aastaid midagi kuulda, tema jaoks oli see auküsimus, et naine ei pea tööl käima (ta sõpradel ka naised kodused) Meil oli minu kodusoleku ajal palgatud koduabiline ja vajadusel ka lapsehoidja, mees palkas ja maksis. Mina ei tahtnud, aga tema ütles, et tema naine pole koduori, kes end laste kõrvalt ribadeks peab rebima.
Kui noorim laps kooli läks, siis läksin vastu mehe tahtmist tööle, sest kodus passimine oli lihtsalt igav. Minu palk on nüüd minu taskuraha, mees maksab jätkuvalt kõik arved otsekorraldustega ega ole nõus minult sentigi võtma, tavaliselt kannab minu arvele veel juurde. Süüa ikka saan koju osta vahel oma raha eest.
Ma ei ütle, et selline elu on ainuõige, aga arvan, et armastust ja hoolimist näitab see naise suhtes küll ja ka minu laps on meil täiesti võrdne pereliige, kelle kasuisa üsnagi ära hellitanud on.[/tsitaat]
Ma nii väga tahaks su meest omale. Nii armas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armastus on kord selline asi mis pimestab ! On temalgi 15a tütar kuid ma ei saa aru mis need lapsed siia puutuvad? Ja kui veelkord loeksid hoolikalt siis see ühine laps on planeeritud või sulle ei jõuagi kohale?[/tsitaat]
Planeeritud, planeeritud. Kõigile on see selge. Arusaamatu on see, miks sul üldse raha ei ole ja miks sa siis sellises seisus last planeerisid, kui sul ülalpeetav ei meeldi olla? 27-aastane naine võiks ju väheke juba tööl käinud olla, kui noorim laps juba 9-aastane. Praegu tundub, et põhiline jagelemine käib teil hetkel sellepärast, et olete ebavõrdsel positsioonil just rahaliselt – ja selleks, et olukorda paremini hinnata, oleks vägagi vaja aru saada, mis põhjusel sa sellisesse seisu sattunud oled.
Samuti jääb vähe häguseks su ütlus \”pigem minu laps\”. Kui see pole teie ühine, siis ongi ju sinu laps, mitte \”pigem\”. ???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Armastus on kord selline asi mis pimestab ! On temalgi 15a tütar kuid ma ei saa aru mis need lapsed siia puutuvad? Ja kui veelkord loeksid hoolikalt siis see ühine laps on planeeritud või sulle ei jõuagi kohale?[/tsitaat]

Aga võib-olla su mees planeeriski selle lapse, et sind endast majanduslikult sõltuvaks teha? Nii et see praegune psühhoterror võib alles \”eelmäng\” olla, tõeline vägivaldne iseloom tal alles hakkab välja lööma, kui laps on ära sündinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:45; 10.04 23:18; 11.04 20:39; 12.04 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et laps planeeritud ja puha. Arusaamatuks jääb, miks sul nn.oma raha pole? Kas oled varem tööl käinud, teine laps ju juba suur, ju siis pidid millegagi siiski tegelema varem. Või oled haiguslehel hetkel, siis peab ju ka mingi raha olema?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minul oli kolmeaastane laps (lapse isa oli surnud) kui oma praeguse abikaasaga tutvusin. Minu abikaasa lapsendas mu lapse kui kokku kolisime, tema soovil tulin töölt ära, sest riskirasedusega ei sobinud mu madalapalgaline ja tervistkahjustav töö kuidagi kokku..Pidas vabatahtlikult üleval nii mind kui minu last, hiljem lisandusid meie ühised lapsed. Minu tööleminekust ei tahtnud ta aastaid midagi kuulda, tema jaoks oli see auküsimus, et naine ei pea tööl käima (ta sõpradel ka naised kodused) Meil oli minu kodusoleku ajal palgatud koduabiline ja vajadusel ka lapsehoidja, mees palkas ja maksis. Mina ei tahtnud, aga tema ütles, et tema naine pole koduori, kes end laste kõrvalt ribadeks peab rebima.
Kui noorim laps kooli läks, siis läksin vastu mehe tahtmist tööle, sest kodus passimine oli lihtsalt igav. Minu palk on nüüd minu taskuraha, mees maksab jätkuvalt kõik arved otsekorraldustega ega ole nõus minult sentigi võtma, tavaliselt kannab minu arvele veel juurde. Süüa ikka saan koju osta vahel oma raha eest.
Ma ei ütle, et selline elu on ainuõige, aga arvan, et armastust ja hoolimist näitab see naise suhtes küll ja ka minu laps on meil täiesti võrdne pereliige, kelle kasuisa üsnagi ära hellitanud on.[/tsitaat]

Minu mees on õnneks samasugune. Ei ole välja surnud need mehed, kelle kohta saab kirjutada suure algustähega Mees 🙂 Meil on küll lapsed väikesed veel aga ta hindab väga kõrgelt minu panust emana. Tema ülesanne on peret toita ja õnneks saab sellega ka väga hästi hakkama.

Teemaalgatajale – sa oled rase. Need on hormoonid mis möllavad. Kuhu sa oma kõhukesega nii väga minna tahad? Tehke parem kodus midagi koos. Kasvõi vahelduseks koos süüa vms. Raha võiks ikka peres ühine olla mitte nii et sinu ja minu. Te vist abielus ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Istume mehe kukil, jääme rasedaks (soovitavalt 2-3 korda järjest), ja siis vingume, miks mehel kopp ees on sellisest naisest ja elust.[/tsitaat]

Mõni lausa elab ja hingab selle nimel, et nähvata saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma raha pole mul sellepärast, et kolisin teise riiki ja siin need asjad võtavad aega! Loomulikult käisin ma enne seda tööl ja kasvatasin oma last üksi kuid teise riiki kolides pole mul Eestilt nõuda mitte midagi ja sellest ka selline hoiak, et hetkel olen täiesti rahatu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma raha pole mul sellepärast, et kolisin teise riiki ja siin need asjad võtavad aega! Loomulikult käisin ma enne seda tööl ja kasvatasin oma last üksi kuid teise riiki kolides pole mul Eestilt nõuda mitte midagi ja sellest ka selline hoiak, et hetkel olen täiesti rahatu![/tsitaat]

Seda enam on põhjust ettevaatlik olla. Nüüd oled teises riigis, lähedastest ja perest eemal, rahatu, mehest täielikult sõltuv ja rasedusega tema külge \”needitud\”…vabalt võib hakata võimu näitama, kui kindel on, et naine enam plehku ei pääse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.04 22:45; 10.04 23:18; 11.04 20:39; 12.04 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sel juhul on mul temast natuke isegi kahju sest mina ei ole kindlasti naine kes teeb asju vastu tahtmist. Ma olen käinud ära põhjas ja kui vajadus siis oma õnne nimel teen seda veelgi. Kuid ma loodan, et me saame oma asjad korda sest tegelikult ei ole ju armastus kadunud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 06:31; 10.04 12:13; 10.04 22:32; 10.04 23:02; 11.04 23:52; 12.04 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oledki liiga rase, sest poolikult rase olla ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]soe toit laual ja siis minu panus on antud aga mehele sellest ei piisa. see koorem, et ainult tema õlul on rahaline toimetulek, lämmatab teda.[/tsitaat]
no polnud sel mehel ju vaja siis last teha, kui koorem nii suur nüüd on … mõelda tuleb enne titetegu, kas mees suudab oma peret toita, mitte hiljem vinguda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen liiga rase v on asi siiski mehes?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.