Esileht Väikelaps Olen lõpmata tänulik neile, kes Tesco jt soodustustest siin teavitavad!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Olen lõpmata tänulik neile, kes Tesco jt soodustustest siin teavitavad!

Postitas:

Lihtsalt tahtsin oma tänu ja rõõmu jagada. Minu laps on olude sunnil käinud enamasti nn teise ringi riietega. Lugesin siit soodustuse kohta ja tellisin lapsele portsu UUSI riideid. Laps õnnelik, ise ka. Uusi riideid ka vahelduseks täitsa tore kanda.
Niiet väga-väga tore on, kui lahkelt odavamate toodete või sooduskoodide alast infot jagatakse!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka täitsa rahul. Sain uusi asju soodsamalt kui teise ringi kaupa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mulle meeldivad need teemad. Olen tellinud täiesti võõraset inimestega koos, et vähendada nii enda kui ka teiste transpordikulusid. Mul järgmiseks talveks mõlemal lapsel talveriided olemas ja saapad ka.
Kes midagi kusagilt leiab ja sooduskoode teavitage ikka. Moderaatorite poolt väga rumal kustutada selliseid teemasid. See ei lähe ju ühegi seadusega vastuollu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tesco saadab eestisse ka? Ja kas seal ostmiseks on vaja krediitkaarti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad ka sellised teemad. Eestis on lasteriiete hinnad üle mõistuse kõrged ja allahindlustest teavitamine on äärmiselt tervitatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tesco riided jubeda kvaliteediga :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole tesco riietel hada midagi. Enamus peab kenasti ka teise ringi vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]emmeUK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tesco riided jubeda kvaliteediga :S[/tsitaat]
olen lastele palju asda-t ja tescot ostnud(otse poest), no ei ole need midagi nii halva kvaliteediga. c&a on kehvem neist. Samuti on Nextil ja HM-il selliseid odavamaid lirakad kui korralikke tooteid. Eks see sõltu tehasest ja kangast millest tellitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja küsin Tallinna emmedelt, kas järgmisel laupäeval 25.03 on kuskil laste ja ka täiskasvanute riiete alesid? Pean silmas nn päris poode, mitte neti omasid.
Nimelt sel päeval Tallinnasse minek ja sooviks nii enda kui lapse garderoobi uuendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Olen lõpmata tänulik neile, kes Tesco jt soodustustest siin teavitavad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.