Esileht Tööelu, raha ja seadused. olen ma ainus, kes POLE tulukat veel teha viitsinud??

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: olen ma ainus, kes POLE tulukat veel teha viitsinud??

Postitas:

pole ka veel viitsinud teha. ju siis pole nii rahanälg meil majas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil siin enamus pole jah mõtet teha,kui nii kui nii saate hiljem raha kätte.
Imesta ja vaata,olete naisterahvad ja pole raha kättesaamisega kiire.:-D 😀
Sellist naist tahaks kohe omasilmaga näha,kes seda va krabisvat ei taha.:-D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 23:07; 27.02 14:01; 28.02 10:40; 28.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teil siin enamus pole jah mõtet teha,kui nii kui nii saate hiljem raha kätte.
Imesta ja vaata,olete naisterahvad ja pole raha kättesaamisega kiire.:-D 😀
Sellist naist tahaks kohe omasilmaga näha,kes seda va krabisvat ei taha.:-D[/tsitaat]
ja mehed ei tahagi raha või? Pole sellist meest ka veel näinud.
Lihtsalt mees tahab mul raha selleks, et endale kulutada, mina tahan selleks, et arved oleks makstud, et oleks midagi lauale panna ja lapsed saaksid riided selga. Ja minu mees ka kobiseb kogu aeg, et ma olevat rahaahne. kusjuures ahnuseks kvalifitseerub see, et ma ka temalt mingit ülalpidamisraha tahan arvestades, et ta tööl ei käi ja saab ainult mingeid \”otsasid\”, kõik kulud on minu kanda. Nii et tõesti, jube rahaahne mõrd 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka naine ega ma sellepärast seda krabisevat rohkem taha kui mõni mees ehk….Ja ma pole teps mitte sellist tüüpi, kellel peavad olema kõige kallimad asjad, firma riided jne…muidu pole elu.Nii, et neid naisi on..ära imesta midagi: Kägu | 27/02/2012 14:01
:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis olete vähesed ,kes ei ei taha raha.Loomulikult on ka selliseid mehi.:-))
Raha läheb ju alati vaja.Kõigi teenuste eest peab ju rahaga maksma.Lihtsalt koomiline on lugeda,kuidas mõni kirjutab,et tal pole raha vaja.Minu perel on küll vaja.Kui teil nii palju raha on,kas te heategevuseks ei taha seda kulutada? Võin ka oma pangakonto numbri anda.Meil 4 last.:-))
Küll see tuluka täitmine on raske.:-))
Ei viitsita isegi lehe täitmisel \”edasi\” vajutada,ja lapsi lisada.Isegi lapsed on vist lisatud deklarisse.Siin perekoolis viitsitakse teemat teha.Kusjuures see võtab palju rohkem aega.:-D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 23:07; 27.02 14:01; 28.02 10:40; 28.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei ole ju juttu sellest, et pole vaja. Mul on vaja küll seda 250¤, mis ma tagasi saan. Küll ma sellele hea rakenduse leian, ärge muretsege:P Lihtsalt mul pole vahet, kas ma saan selle täna, aprillis või juulis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 18:52; 23.02 21:18; 28.02 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult pole juttu.Aga selline mulje jäetakse.:-))
Mul on küll suur vahe,millal ma oma tagastuse 1300.- kätte saan.Tegelikult juba sain.
Pole vaja nüüd targutada,et a,la mis siis ,kui poleks saanud üldse,või kas ei oska rahaga ümber käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 23:07; 27.02 14:01; 28.02 10:40; 28.02 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tegematta, kuigi on raha tagasi oodata pea 600 euri 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. olen ma ainus, kes POLE tulukat veel teha viitsinud??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.