Esileht Pereelu ja suhted Olen meeleheitel…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Olen meeleheitel…

Postitas:

Tere siinsed lugejad.

Oleme abielus olnud mõned aastad. Vägagi õnnelikult- kordagi ei ole tülitsenud jne. Harmoonia missugune! Ka seks on hea jne.
Milles asi?
Panin viimasel ajal tähele, et mees on nagu \”ära\”. Küsisin, et milles mure, ehk tahad rääkida. Ja siis ütleski, et tal jääb millestki puudu. Ja pikema jutuajamisega selgus, et tema soovib teiste inimestega ka seksida. Muidugi olin ma väga pettunud, et kas minust siis ei piisagi jne. Teate ju küll tunnet, et \”kas ma siis polegi enam nii hea\”. Me armastame teisneteist väga. Ka mees kinnitas seda mulle ja ka igapäevane käitumine on endine- hooliv jne. Kuid mina olen katki! Ta üritas mulle selgeks teha, et ei taha teist naist, kuid tahab vaheldust- seks ja armastus ei käi käsikäes. Mind ta armastab,kuid tahab vahel ka teistega seksida. Ma ütlesin, et kui nii peakski juhtuma, siis ma ei taha sellest teada.Mees aga väitis, et ei suudaks mulle valetada.
Ma tean, et paljud teist, kes seda lugu praegu loevad, mõtlevad, et mees maha jätta või et mis ma halan jne.. Kuid ma tunnen et ta mind armastab. Aga samas, ma tõesti ei tea,mis saab, mida ma tegema peaksin jne. Hetkel olen väga meeleheitel ja katki. Ka olen arvamusel, et kui ma sellise asjaga lepin, siis mingiaeg läheb see suhe ikkagi karidele..
See kirigi sai siia kirjutatud suure meeleheitega.. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.04 10:56; 22.04 11:27; 22.04 20:49; 22.04 21:18; 24.04 08:36; 24.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no asja positiivsest küljest vaadates oli mees sinuga ju aus ja see on tegelikult väga oluline. paljud mehed ei räägi sellest iial oma naisele, et tegelikult käivadki küla peal ka teiste naistega seksimas…ma arvan, et sa võiksid teha siis mehele ettepaneku, et kui tema tahab käia teistes naistes, siis tahad ka sina käia teistes meestes. vaata mis ta sellepeale ütleb. kui ei ole nõus, siis ei pea ka sina nõus olema. kui arvab, et on ok, siis nii tehkegi. võtke mõneks ajaks aeg maha ja vaadake ringi.

ps- üldse mitte paha pärast, aga tavaliselt tekib meestel selline soov siis, kui neil on keegi kindel teine naisterahvas, kellega tahaks asju ajada, kui juba ajanud ei ole ja see võis nii hea olla, et tahaks veel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ei ole midagi selle vastu kui kohtuksin ka teiste meestega, kuid ma ise ei soovi seda, vähemalt mitte praegu.
Ja tundub, et ma enda jaoks peaksin jah aja maha võtma. Tuju on ikka väga ära.
Ja kui aus olla, siis ma ei usu, et tal keegi on.. ei käi ta eriti väljas, töölt tuleb ok ajal, ei ole kahtlaseid smse jne. lisaks minu taju ei ütle ka, et tal keegi oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.04 10:56; 22.04 11:27; 22.04 20:49; 22.04 21:18; 24.04 08:36; 24.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on asunud sind ajupesema. Mahatampimise esimene faas. Loodab, et sa annad järgi.

Küsi, mida ta arvab teistelt inimestelt toredate haiguste saamises või juhulaste sigitamise kohta? Kumbagi neist ei ole mitte kuidagi võimalik 100% ära hoida.

Tegelikult võiks proovida ju abielunõustamist. Siis ta saab oma soovi põhjalikult ära seletada ning selle võimalikud tagajärjed läbi analüüsida. Sina saad ka näha, kas ta on \”mina, mina, mina\” -tüüp või on ka sinu heaolu talle oluline.

P.S. Selle sõnastuse alusel, millega sa teemaalgatuses tema sõnu kirjeldasid, ei ole üldse võimatu, et su mees on salapede ja ta tahab hoopis teisi mehi proovida (väga suurepärane võimalus surmahaigusi hankida). Samuti nõustun selle käoga, kes ütles, et tal võib \”teine inimene\” juba välja vaadatud olla.

Igatahes minu kaastunne sulle. Kui mees oma soovidest üle ei saa, siis oled sina kahjuks sunnitud saama elus väga halva kogemuse, mis kardetavasti muudab seda, kes sa oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 11:49; 22.04 18:14; 23.04 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on loogiline, et kui mees ütleb sulle ausalt, mida tema tunneb, siis sina ütled talle ausalt, mida sina tunned ja siis saate juba edasi mõelda, kas tahate proovida kooselu jätkata, mis tingumustel see oleks või kas sel on mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete veel väga noored? Kui vanalt kokku saite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 12:40; 23.04 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mis krdi värk see on, et PEAB saama teistega seksida. oma 40 aasta juures ei suuda ma seda ikka veel mõista, ilmselt ei hakkagi kunagi mõistma ja mina pole nõus elama inimesega, kellel on teiste inimestega nii lähedased kontaktid.
Olengi pigem üksi omas maailmas, aga minu jaoks pole paarisuhtel, milles on ka teisi inimesi nii lähedal, et nendega seksima peab, enam mingit väärtust. Ma isegi ei talu mingeid hingesõbrannasid oma mehel – mina tahan olla parim sõber ja sekspartner ja naine( ja laste ema )- kõik ühes isikus ja kui see pole mehe huvides, siis me järelikult ei sobi ega saa koos elada.
MInu eks võttis endale vabaduse suhelda minu selja taga vabalt ka teistega – mulle aga oli vähimgi suhtlemine teiste meestega kategooriliselt keelatud – isegi onupojaga suhtlemisest ja tema külastusest tekkis suur probleem. Siiani kaotab enesevalitsuse kui peab tõdema, et mul mõne mehega mingigi suhe võiks olla. ( lahku minekust pool aastat möödas).
Ma ei tea kuidas tundub sulle, aga minu jaoks oleks senine suhe rikutud ja kunagi ei saaks tagasi enam seda tunnet, mis oli- mida väärtustasid.
Tunda ja teada, et su kaasa suhtleb intiimselt teistega on vaimselt hävitav sulle – tegelikult ka füüsiliselt, kui vaimne häving on piisavalt kaua sind laastanud.
Mina ütleks mehele, et ma sellist suhet ei suudaks taluda ja arutaks lahkuminekut, kui tema leiab, et endiselt jätkata ei suuda ega taha. Mina poleks nõus oma meest teistega jagama ja elaks kas üksi oma lastega või otsiks kaasa, kellele piisab ainult minust – kui selliseid üldse ongi saadaval.
Inimesed on ikka tõesti loomade tasandil 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soov iseenesest on ju inimlik. uudishimu, vaheldus ja kõik see. paraku on väga raske leida toimivat paarisuhet, kus kumbki osapool ei pea kunagi midagi ohvriks tooma. väga kole lugu sinu jaoks kui inimene, kellega on justkui hea suhe ja armastus, ühel päeval tooli sedasi jalge alt ära tõmbab. su mees on sinult hingerahu ära võtnud. nüüd kui ta sinuga koos ei ole, ei tea sa kunagi kas ta parajasti paneb teist naist või mitte. minu jaoks on sellise asja väljaütlemine mehe poolt võrreldav reetmisega. ja seda suhet ei saa enam täiuslikuks armastuseks nimetada, sest armastatud inimesele enda suurema naudingu nimel haiget ei tehta.
monogaamid võiks ikka monogaamidega abielluda ja polügaamid ka omasugustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mõni arvab ikka, et hea seks ja kena toimiv suhe hoiab mehe naise küljes nagu takja? Antud juhul ei hoia isegi nn armastus. Kardan, et tegelikult mees ei armastagi, sest kiindumus ja hoolimine, hoolivus ei tähenda veel armastust, seda näitab selgelt mehe soov seksida paralleelselt veel teistegi naistega.
Siis peab mees olema hüpanud liiga vara suhtesse, kuna tal on kiusatusi küll ja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus ja seks on tõesti kaks eri asja, kuid armastus teeb seksi sügavamaks ja paremaks, lihtsalt seksimise pärast seksida sööb hinge lõpuks seest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

avatud suhe toimib vaid, kui mõlemad seda tahavad ja see mõlemale sobib. teemaalgatajat ootab ees aastaid täis südamevalu. aga mees on või sees: temal pole enam midagi puudu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole iial tülitsenud?! Ma ei mõtlegi verist taplust ent taoline väljaütlemine on minu jaoks kahtlane. Teil vist olnud selline läila suhe ja no kunagi tüütab see ära…..Et kes siis kelle meele järgi on? Mees äkki? Nüüd on piir ees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga kole lugu sinu jaoks kui inimene, kellega on justkui hea suhe ja armastus, ühel päeval tooli sedasi jalge alt ära tõmbab.[/tsitaat]Tooli ei tõmmata \”jalge alt ära\”. Tool tõmmatakse lihtsalt alt ära, jalge alt tõmmatakse ära vaip.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 11:49; 22.04 18:14; 23.04 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ühtegi tüli olnud? Tead, teemaalgataja, tõmba nüüd üks korralik tüli üles, kasvõi sellel teemal, et sulle ei sobi paarisuhtes teiste inimestega keppimine. Näita kordki iseloomu! Siin vigiseda ja siis mehele moosinäo tegemisel pole mingit mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on loogiline, et kui mees ütleb sulle ausalt, mida tema tunneb, siis sina ütled talle ausalt, mida sina tunned ja siis saate juba edasi mõelda, kas tahate proovida kooselu jätkata, mis tingumustel see oleks või kas sel on mõtet.

Super olen poolt selle vastusega.
Kas teil on kooselu või kooseksisteerimine( lapse pärast). Tehke selgeks!
Tahab teistega, andku sind vabaks. Juhul kui sulle endale mingi muu variant ei sobi.

Mulle ei sobinud: Sama ettepanek tehti kui kooselu oli 9a juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seepärast öeldaksegi et õiges suhtes ei puudu tülid. Mingi idülliline harmoonia viskab kõigil lõpuks kopa ette..pole ime et mehel millestki puudu on…Sa oled ju koguaeg samasugune inimene- nii hooliv, armastav ja leplik….Näita mehele vahelgi sarvi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Ei, me ei ole enam nii noored, läheneme 40.-le.
Suhtesse ei hüpanud kumbki niiöelda vara. Tunne oli õige jne.
Nüüdseks oleme ka tülitsenud. Võtsin teema korralikult üles. Lahendust kui sellist ei tulnud. Sain mehe poolsetest argumentidest suurema ülevaate. Ütles üldiselt seda, et kui mehed tavaliselt petavad ja salatsevad, siis tema seda enda teada jätta ei suudaks, ei suudaks mulle silma vaadata! Aga siin keegi rääkis, et mees mind juba oma väljaütlemisega reetis. Seda tunnen minagi. Tunnen ka seda, et see tunne hävitab nii mind kui meie abielu. Kui mitte kohe, siis ajapikku kindlasti. Ma ei tea, mis saab..olen endiselt meeleheitel ja katki..hing on haige. Elan päeva korraga.
Tänud teiepoolsete arvamuste eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.04 10:56; 22.04 11:27; 22.04 20:49; 22.04 21:18; 24.04 08:36; 24.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.
Ei, me ei ole enam nii noored, läheneme 40.-le.
Suhtesse ei hüpanud kumbki niiöelda vara. Tunne oli õige jne.
Nüüdseks oleme ka tülitsenud. Võtsin teema korralikult üles. Lahendust kui sellist ei tulnud. Sain mehe poolsetest argumentidest suurema ülevaate. Ütles üldiselt seda, et kui mehed tavaliselt petavad ja salatsevad, siis tema seda enda teada jätta ei suudaks, ei suudaks mulle silma vaadata! Aga siin keegi rääkis, et mees mind juba oma väljaütlemisega reetis. Seda tunnen minagi. Tunnen ka seda, et see tunne hävitab nii mind kui meie abielu. Kui mitte kohe, siis ajapikku kindlasti. Ma ei tea, mis saab..olen endiselt meeleheitel ja katki..hing on haige. Elan päeva korraga.
Tänud teiepoolsete arvamuste eest![/tsitaat]

Mina pean end küll nooreks inimeseks oma 34aasta juures ja 40aastane pole ka vana. Mees valmistab sind ette siis niiöelda selleks, et hakkab petma ja tahab end veel ilusti süüst puhtaks ka teha, et tema ju rääkis enne, kui suskas. Jube elukas, mis muud, hingehaava lõi ta sulle juba praegu korraliku, aga ehk annab raha ka psühholoogi visiitide jaoks.

Mina ütleks talle, okei teeme siis avatud suhte ja et mina võin ka ringi vaadata, seksida, ma ju armastan vaid sind.

Ma ausalt väga vihkan ajudekeppijaid mehi, ükskõik kui õilsad või armsad nad omaarust iseendile tunduvad oma haigete teooriatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei väidagi, et ma vana olen. Pidasin pigem seda silmas, et võibolla keegi arvab, et oleme ca 20-aastased ja suhtesse kiiruga hüppajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.04 10:56; 22.04 11:27; 22.04 20:49; 22.04 21:18; 24.04 08:36; 24.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See suhe on rikutud ja ei ole enam kunagi enam see mis ta kunagi oli.. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isased ongi nii loodud, et tahavad oma seemet võimalikult palju levitada, emased on aga nii loodud, et nad pesa hoiaks ja järglastel tugevaks aitaks kasvada. Puht looduslik asi – ka inimestel.

Õige ta on, et väga paljud mehed peetavad, ka need, kelle naine seda arvatagi ei oskaks. Naistel käib seks tunnetega käsikäes, meestel on need eraldi.

Mina tunnustan su meest aususe eest. Samas mõistan, kui sulle tema pakkumine ei sobi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annaks sellisele mehele päevapealt lahutuse ja hakkaksin oma elu elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi mehelt, mida ta tegelikult asjast arvaks, kui sina ka kellegi teisega seksiksid – \”tunnista\” talle kavalalt, et sulle on küll juba üks kena mees silma jäänud ja teil natuke nagu juba susiseb. Vaata, mis ta kostab, ja mis näoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saaks kedagi peale sellist (ja nagu ma aru saan – korduvat) väljaütlemist veel usaldada?
Kui naisele see mõte ei sobi, et mees ilmselt suure tõenäosusega nüüd ja edaspidi teisi paneb, siis ei jää muud üle, kui see mees kukele saata. Ja kohe. Mitte vinduda veel mõni aasta pidevalt kahtlustades, kus ja kellega mees parasjagu on. See on mõttetu tegevus ja sööb närvid seest. Ja suretab lõpuks ka igasuguse armastuse selle inimese vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 12:40; 23.04 05:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on mees parajalt pooletoobine. Taktitundetu m…Tõmmaku pealegi turvaliselt ringi, see on tema probleem, mitte naise oma! Mis selle kuradi aususega nüüd peale hakatakse? Teeb see inimese õnnelikuks? Ja rääkigu siis juba teistele pereliikmetele kah, kui nii hirmus aus tahab olla.
See ausolemine on üldse vist mingiks trendiks muutumas. Tegelikult ollakse ise lihtsalt loll, laisk ja mugav, ei suudeta oma asju ega käimisi kuidagi korraldada, siis teretulemast – oleme ausad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pritnispeeers kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates on mees parajalt pooletoobine. Taktitundetu m…Tõmmaku pealegi turvaliselt ringi, see on tema probleem, mitte naise oma![/tsitaat]Suguhaigused (ka surmavad) ning abieluvälised lapsed on ka naise jaoks vägagi probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 11:49; 22.04 18:14; 23.04 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil väga sarnane lugu…kahel korral ongi juba kõrvalsuhet pidanud 6 aasta jooksul, valus on! aga mees ise on tõesti väga hea abikaasa ja isa, seks on hea, klapp on hea, olen hoitud ja poputatud, igas mõttes, ta on fantast kaaslane ja kunagi ei varasta aega pere arvelt. kõrvalsuhted töö juures ja tööajast, nii nõme kui see ka ei kõla.

maha jätta ei suuda, taha, oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil väga sarnane lugu…kahel korral ongi juba kõrvalsuhet pidanud 6 aasta jooksul, valus on! aga mees ise on tõesti väga hea abikaasa ja isa, seks on hea, klapp on hea, olen hoitud ja poputatud, igas mõttes, ta on fantast kaaslane ja kunagi ei varasta aega pere arvelt. kõrvalsuhted töö juures ja tööajast, nii nõme kui see ka ei kõla.

maha jätta ei suuda, taha, oska. [/tsitaat]
Kas ka enne kõrvalsuhete loomist sellest sinule teatas või said mujalt teada? Kaua see jama kestis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad meest endale, siis võta ennast käsile!!!Meik, riided jne

Samas võta sõna otseses mõttes seksis initsiatiiv endale, asi käsile…!

See on looduslik võitlus, sul tuleb mees endale tagasi võita teiste naiste käest!

Kui sa ei taha olla kaotaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta seda asja loomalikult!

Kui sinu mees on alfaisane, siis sinul tuleb olla alfaemane. Kõik ülejäänud on lihtsalt kari, kes tuleb maha suruda!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen meeleheitel…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.