Esileht Lapse ootamine Olen murelik. Palun nõuandeid.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Olen murelik. Palun nõuandeid.

Postitas:

Olen murelik. Tegin esmaspäeval varajase testi ja kaks triipu (teine triip oli heledam). Teisipäeval lasin lisaks veretesti teha, hcg näit 21 (raseduse määramiseks peaks olema 30). Eile (6.03) oleks pidanud punased hakkama, kuid läksid minust mööda. Täna hommikul tegin tavalise testi ja näitas taaskord heledamat triipu (muidugi pisut tumedam kui varajase testi oma). Eile kõht valutas ka jubedalt terve päeva, naistearst soovitas 2x paracetamoli. Aja sain 20.03 arstile. Tunnen muret hcg näidu, kui ka kõhuvalu pärast mis oli. Kas oleks ok erakorralisse kontrolli minna või kannatlikult enda arstiaega oodata?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:29; 08.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota!
Miks on vaja minna a`la 1-2 nädalase rasedusega juba erakorralisse??? Mis nad seal teha saavad? Liigne surkimine ei tule ka kuidagi kasuks nii varases staadiumis.
Oota rahulikult oma arsti aeg ära.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem tee uus veretest, ööpäevaga peaks nägema enam-vähem Hcg kahekordistumist. Nii varases staadiumis pole ultrahelist tõenäoliselt mingit abi, kuna pole näha seal midagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HCG näit suurem kui 5 näitab rasedust ja see näit peab 48h jooksul kahekordistuma. Näit ise ei ole nii oluline kui just see, et kahekordistub. Hetkel saad teha uue veretesti enda rahustuseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti uut veretesti hcg määramiseks.
Erakorralises ei ole sinuga kahjuks midagi teha

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-2n raseduse pärast juba nii ogaraks minna ei maksa. Miks ùldse vaja peale igat proovimist kohe test teha ja siis muudkui nutta ja halada?! EMO’s naerdakse sind kahjuks üsna kindlalt vàlja. Võta vabamalt, liigne stress kohe kindlasti rasedusele/rasestumisele kasu ei too. Ja üldjuhul kui midagi viltu on, siis see rasedus ka katkeb üsna varajases staadiumis. Noo väikest rasedust sul keegi kahjuks säilitama ei hakka, UH’ga pole midagi ju isegi mitte näha. Enne 6n pole väga seal midagi vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Lasin enda rahustuseks täna uue veretesti teha. Edaspidi siiski võtan rahulikult ja ootan enda aja ära. Läheb nii nagu minema peab 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:29; 08.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps kes sündima peab, see sünnib!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aga nii raseduse algul,et hcg tõuseb ilusti aga määrib/veritseb veidi.Olen 4+5 alles rase ja olen lasknud enda hcg mõõta üle päeva, kuna wc-s käies määrib paberi punakas pruuniks.Samas hcg on 70-ne pealt tõusnud 1208 peale
Nüüd ei tea kas kõik ikka on korras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Olen murelik. Palun nõuandeid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.