Esileht Pereelu ja suhted Olen mures ja närvis, kahtlustan meest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Olen mures ja närvis, kahtlustan meest

Postitas:

Kõige esimesena ütlen, et teema ei ole liba ja mina ei ole troll ega libameister. Kuigi teema võib libana tunduda, kuid on kahjuks tõsi.
Oleme pikka aega abielus, üks laps veel meiega, gümnaasiumis. Abielu olnud normaalne, rahulik.
Mees on teisipäevast alates komandeeringus ühes Euroopa pealinnas, tal on selliseid lähetusi umbes 3-5 korda aastas, erinevatesse linnadesse. Tuleb koju täna pärastlõunal.
Koristasin täna hommikul kodu ja tõmbasin lahti meie magamistoas oleva öökapi sahtli. Selles sahtlis on meil mõned väikesed tavalised seksilelud, aja jooksul soetatud, salvrätikud ja kaks momendil poolikut libestit, erinevad. Mees on mõnikord pärast seksi visanud sinna sahtlisse paberinutsakuid ja ma tahtsin sahtlit koristada, et vajadusel rämpsu minema visata.
Ja saate aru: üks libesti on kadunud. Ma TEAN, et see ei olnud otsas, raudpolt tean. Ja seda ei olnud ka kusagil voodis, padja all, teises öökapis, voodi all põrandal ega üldse mitte kusagil. Mees võttis selle kaasa? Nagu päriselt? Mis mõttes? Mul hakkas esimese hooga sees keerama, nüüd istun ja mõtlen, mida arvata ja teha ja kas ma üle ei reageeri, aga seletust mul ju pole?

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 10:57; 17.03 11:30; 17.03 11:44; 17.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa selle peale ei tulnud, et peksab pihku seal võõramaa hotellis?

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khmm…ma küsiks lapse käest:)

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 11:21; 17.03 15:03; 18.03 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, et oled närvis, aga sellel võib olla ka mitu muud selgitust. Kui vähegi suudad, siis mina soovitaks hetkel lihtsalt oodata ja vaadata kas mehe tagasijõudmisest 24 tunni jooksul (reisikoti tühjendamisest) see libesti sinna sahtlisse tagasi ilmub. Ta võib arvata, et tema äraolekul oled üksi ja sahtlit ei ava ja paneb selle tagasi. Kui ta tagasi ei pane, siis on variant, et sai otsa või ei võtnudki või jäi üle, aga igaks juhuks ei pane tagasi ja väidab, et ei tea midagi.
Ära tal kogu aeg sabas käi, anna talle võimalus see sinna tagasi panna. Kõlab vist natuke jamalt, aga tee sahtli sisust pilt. Samas võib ta väita, et sa ise võtsid selle ära.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa selle peale ei tulnud, et peksab pihku seal võõramaa hotellis?

Ei tulnud. Ma olen küll ürgvana, aga ma ei ole kordagi elus näinud või kujutanud ette, kuidas mehed pihku peksavad. Kas selleks on vaja libestit? Selleks on ju hoopis mingid silikoonist munad vms, aga ma ei tea, kas mu mehel on.

+2
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 10:57; 17.03 11:30; 17.03 11:44; 17.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pihku peksmiseks silikoonist munad? Kui armuke oleks, poleks üldse mingit libestit tarvis. Mul pole isegi abielus üldsegi libestit vaja, see on ikka pigem abivahend nendele, kellel kõik ei tööta enam nagu vaja.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 11:36; 17.03 20:37; 17.03 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulnud. Ma olen küll ürgvana, aga ma ei ole kordagi elus näinud või kujutanud ette, kuidas mehed pihku peksavad. Kas selleks on vaja libestit? Selleks on ju hoopis mingid silikoonist munad vms, aga ma ei tea, kas mu mehel on.

Muidu polnud nagu tõesti aru saada, et liba, aga selle kommentaariga tõmbasid end jälle auku. Ise ürgvana ja nii eluvõõras?

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pihku peksmiseks silikoonist munad? Kui armuke oleks, poleks üldse mingit libestit tarvis. Mul pole isegi abielus üldsegi libestit vaja, see on ikka pigem abivahend nendele, kellel kõik ei tööta enam nagu vaja.

Jah, ma olen kogu aeg teadnud selliseid:

https://www.tenga.co.uk/collections/egg

Ja see, kas ja kellel ja miks on libestit vaja, et ole praegu teemaks. Ses mõttes, et miks meil kodus libesti on, see ei ole praegu teemaks.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 10:57; 17.03 11:30; 17.03 11:44; 17.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule mõistusele, su mees ei ole ometi rahahädas teismeline:) Ei hakka ükski keskealine mees kodunt libestit välismaale ega armukese juurde kaasa vedama. Kui vaja, ostetakse uus, mitte ei krabata kodunt poolik kaasa.
Ilmselt on mingi loogiline põhjus – oli aegunud ja mees viskas ära, leiad selle siiski voodi või mõne kapi alt vms.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 11:46; 17.03 14:00; 17.03 14:24; 17.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka pigem arvaks, et see gümnaasiumiealine võttis laenuks…

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segi olete kõik?
Kui libesti on läinud, siis tõepoolest, nagu juba soovitati, jälgi kas ilmub tagasi.
Kui ei, siis on kahtlane ja jääbki hetkel teema õhku. Pani laps pihta või sai otsa, ei tea. (kuigi see on teada, et mees on lohakas kui isegi kasutatud salfakaid sahlisse viskab; kes neid temaarust koristama peab?)

Kui ilmub tagasi, siis …saadisegi aru, mis seis on. Pead selle kapiukse ükskord lahti tegema ja selle homo (või ka bi) välja laskma.
Mitte ükski mees ei võta kuhugi võõrasse linna, isegi, kui tal kindel petuplaan on, libestit kaasa. Mingit vahet pole, kas sel üheöösuhte-naisel läheb märjaks või mitte, tema probleem.
Üleüldse, tupekuivust on vähestel naisetel.

Aga kellel on 100% kuivus “seal” – on mehed.

P.S. Pihkupeksmiseks ei kasuta ükski mees kunagi libestit. Vblla korra elus on proovinud, kui on palju aega, omas kodus ja sinnapaika see jäi…
Heteromees olen.

P.S. 2. Milleks need lelud ja libestid seal kapis üldse on? Kas mehe jaoks ka mõni lelu…? Kui jah, siis kogu see teema ei tohiks ju nii jalustrabav olla.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:06; 17.03 13:47; 17.03 18:48; 17.03 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pihku peksmiseks silikoonist munad? Kui armuke oleks, poleks üldse mingit libestit tarvis. Mul pole isegi abielus üldsegi libestit vaja, see on ikka pigem abivahend nendele, kellel kõik ei tööta enam nagu vaja.

Jah, ma olen kogu aeg teadnud selliseid:

https://www.tenga.co.uk/collections/egg

Ja see, kas ja kellel ja miks on libestit vaja, et ole praegu teemaks. Ses mõttes, et miks meil kodus libesti on, see ei ole praegu teemaks.

Ma olen ka eluvõõras. Mitte ei suuda välja mõelda, kuidas mees end sellise munaga rahuldab.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta reisib ainult käsipagasiga? Kui jah, siis ma ütleks, et ta ei võtnud libestit kaasa (liiga suur lennukisalongi võtmiseks). Sherlock

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel ostaksin gümnasistile uue terve libesti ja paki kondoome ning mainiksin möödaminnes, et teinekord küsigu.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 13:42; 17.03 14:22; 17.03 14:38; 17.03 20:45; 17.03 20:55; 17.03 21:26; 18.03 20:09; 18.03 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka eluvõõras. Mitte ei suuda välja mõelda, kuidas mees end sellise munaga rahuldab.

Isegi mina olen eluvõõras, praegu sain teada, et on mingid munad olemas, mis meestele mõeldud ja otsa käivad…Sinna vblla tõesti on libestit vaja kuigi ma ei usu, et see head lingamit asendaks. (nagu ulakad reklaamivad)

Aga, anyway, on kahtlane et mees kogu seda munaparki ja libestit mingi paari päeva pärast (mil naisest eemal) kaasa kassiks.
Või tassiks? – mine lolli tea…
Aga siis on ju kõik hästi.
Gümnasistidel võib vist tõesti ka valus olla kui l. ei kasuta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:06; 17.03 13:47; 17.03 18:48; 17.03 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta reisib ainult käsipagasiga? Kui jah, siis ma ütleks, et ta ei võtnud libestit kaasa (liiga suur lennukisalongi võtmiseks). Sherlock

ja veits imelik ka seal turvatöötajale seda ette näidata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll ei ole gümnaasiumiealist last, aga minu arvates laps küll oma vanemate seksisahtlist asju virutama ei lähe. Selles vanuses on mõte, et vanad inimesed, eriti veel oma vanemad, seksivad ikka öök mis öök, see ajab nad närvi. Et laps võtab libesti prooviks kasutada, kuigi teab, et ema või isa on seda seksi ajal käppinud? Sorry, ei ole tõenäoline.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll ei ole gümnaasiumiealist last, aga minu arvates laps küll oma vanemate seksisahtlist asju virutama ei lähe. Selles vanuses on mõte, et vanad inimesed, eriti veel oma vanemad, seksivad ikka öök mis öök, see ajab nad närvi. Et laps võtab libesti prooviks kasutada, kuigi teab, et ema või isa on seda seksi ajal käppinud? Sorry, ei ole tõenäoline.

Loomulikult ei ole tõenäoline. Gümnaasiumiealine võib vanemate tagant virutada kondoome, kuid libesti peale ta isegi ei mõtle.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 11:46; 17.03 14:00; 17.03 14:24; 17.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei usu, et laps käiks “seksilelude” sahtlis uurimas. Libesti maksab ju paar eurot ja saab igast supermarketist. Miks peaks keegi seda näppama?

Kle, meil ei julge täiskasvanud mehedki osta poest naisele tampoone ega naised võtta kassa juurest kondoome. Julgeb jah üks 15-16 aastane nagu vana seksekspert poes libesteid valida, selle korvi ja lindile panna. Juba mõte sellest, et äkki keegi tuttav näeb, teeb selle võimatuks. Meenutage nüüd ise, kas olete kunagi poes näinud enda ees seismas mõnd teismelist, kes laob lindile limonaadi, kaks pirukat, libesti ja kohukese.

Vanemate tagant virutatakse hullematki. Eriti..kui vanemaid kodus pole ja partner jällegi on käepärast võtta.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 13:42; 17.03 14:22; 17.03 14:38; 17.03 20:45; 17.03 20:55; 17.03 21:26; 18.03 20:09; 18.03 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgeb jah üks 15-16 aastane nagu vana seksekspert poes libesteid valida, selle korvi ja lindile panna.

15-16-aastastel pole libistit vaja. Või arvad, et juhul, kui on poiss, harjutab sellega kondoomi pealetõmbamist?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 11:46; 17.03 14:00; 17.03 14:24; 17.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgeb jah üks 15-16 aastane nagu vana seksekspert poes libesteid valida, selle korvi ja lindile panna.

15-16-aastastel pole libistit vaja. Või arvad, et juhul, kui on poiss, harjutab sellega kondoomi pealetõmbamist?

Kohe mitte ühelgi pole vaja? Kindel? Miks neil siis just seda vaja pole? Et hilisteismelised neiud kuidagi esimeste argade vahekordade ajal on kuidagi..khmm, andestage…niiskemad?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.03 13:42; 17.03 14:22; 17.03 14:38; 17.03 20:45; 17.03 20:55; 17.03 21:26; 18.03 20:09; 18.03 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsiks teismelise toa põhjalikult läbi kõigepealt…
siis otsiks mehe kohvri läbi kui too tagasi tuleb
(mõlemat teeks salaja muidugi)

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll ei ole gümnaasiumiealist last, aga minu arvates laps küll oma vanemate seksisahtlist asju virutama ei lähe. Selles vanuses on mõte, et vanad inimesed, eriti veel oma vanemad, seksivad ikka öök mis öök, see ajab nad närvi. Et laps võtab libesti prooviks kasutada, kuigi teab, et ema või isa on seda seksi ajal käppinud? Sorry, ei ole tõenäoline.

See öök on veidi varemas eas, eakohaselt arenenud gümnaasumiealine noor enam ei öögi selle peale, et ka vanemad inimesed seksivad. Ja lihtsam on tõesti see vanemate sahtlist pihta panna, kui poest osta.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 11:21; 17.03 15:03; 18.03 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgeb jah üks 15-16 aastane nagu vana seksekspert poes libesteid valida, selle korvi ja lindile panna.

15-16-aastastel pole libistit vaja. Või arvad, et juhul, kui on poiss, harjutab sellega kondoomi pealetõmbamist?

Kohe mitte ühelgi pole vaja? Kindel? Miks neil siis just seda vaja pole? Et hilisteismelised neiud kuidagi esimeste argade vahekordade ajal on kuidagi..khmm, andestage…niiskemad?

Niiskemad või mitte, aga teismelised end nii hästi vahekorraks ette valmistama küll ei hakka, et vanemate tagant pooliku libesti kaasa võtavad. Sina omal ajal võisid muidugi erand olla, aga tänapäeva noored on julged – läheb ostab kondoomi, ostab vajadusel ka libesti.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 11:46; 17.03 14:00; 17.03 14:24; 17.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kah vana nagu mammut, aga sellest munast kuulen esimest korda. Muide, teemaalgataja, kui seda muna tead, siis peaksid ometigi ju sedagi teadma, et seda koos libestiga kasutatakse. Vähemalt reklaamis oli kogu kasutusvärk puust ette ja punaseks näidatud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 18:20; 17.03 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei saa aru, miks kõik nii üllatunud on, et mees pihkupeksmiseks libestit võiks kasutada? Kuivalt ju ei tee? Naised ju samuti mitte! Sülg ajab muidugi samuti asja ära, aga võib-olla on ka kodus vajadusel libestit kasutanud.

Petmist ma siinkohal ei kahtlustaks. Petetakse pigem ikka suure kire nimel, lihtsalt seksi pärast, mitte et selle inimesega tahaks perekonda luua vms. Ja selles suure kire faasis tekib libedust kuhjaga, ei ole minged abivahendeid vaja. Ja kui oleks vaja, ei hakkaks mees seda kodusahtlist kaasa võtma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi ei saa aru, miks kõik nii üllatunud on, et mees pihkupeksmiseks libestit võiks kasutada? Kuivalt ju ei tee?

Jah teen kuivalt.
Tahad näha või milles su probleem on? Nahk ju liigub peal.
Õpi mehe anatoomia selgeks, siis imesta edasi.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 13:06; 17.03 13:47; 17.03 18:48; 17.03 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Imelik, et seda muna ei teata, kuidas mina siis kogu aeg (aastaid) olen teadnud. See on (vist, ma elusast peast ei ole näinud) selline pehme silikoonist lulla, see võetakse pihku ja peenis nö läheb selle sisse, ta tõmmatakse käega üle peenise, ta venib nii hästi pikaks toruks ja moodustab peenise ja peopesa vahele libeda veniva silikoonikihi. Sellega siis tõmmatakse käega edasi-tagasi. Ja mina olen kogu aeg arvanud, et sellega mehed teevadki, see nii lihtne ja odav asi. Ma tõesti ei kujutanud ette, et selleks on libestit vaja.
Mees on kodus, libesti tagasi ilmunud ei ole, kohver on lahti pakkimata ja mina sinna tuhlama ei saa minna. Nii et asi selgusetu edasi. Ma ei ole midagi küsinud kelleltki.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 10:57; 17.03 11:30; 17.03 11:44; 17.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse toa läbi otsimine kostub kõige jubedama asjana siin teemas. Päris piinlik, võttis siis võttis. Ka mehe kotis sorimine on nõme, kui väga vaevab, siis võib ju otse küsida nii ühelt kui teiselt, et kas keegi on laenanud, toodagu tagasi, tahan ise kasutada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja saate aru: üks libesti on kadunud. Ma TEAN, et see ei olnud otsas, raudpolt tean. Ja seda ei olnud ka kusagil voodis, padja all, teises öökapis, voodi all põrandal ega üldse mitte kusagil.

Kas võimalus, et mees sellega kriuksuvaid uksehingi õlitas, on täiesti välistatud? No ja siis pärast unustas selle oma tööriistakasti või kuhugi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen mures ja närvis, kahtlustan meest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.