Esileht Ilu ja tervis Olen noor, sant ja perele kasutu, eluisu enam ei ole

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Olen noor, sant ja perele kasutu, eluisu enam ei ole

Postitas:
Kägu

Need loodusravi vahendid on kõik teoreetiliselt OK ja peaks aitama pärssida bakterite paljunemist põies ja kuseteedes, samas ei saa välistada, et mõni neist sulle ei sobi ja põhjustab ärritust. Proovi üks-haaval ära jätta üks preparaat kuuks ajaks. Teine asi on see, et see fitolyzin ja põietee on kattuvate koostisosadega, pole välistatud, et doseerid midagi üle. Kui nüüd mõnes preparaadis pausi teed ja vaevused vähenevad, siis ilmselt ongi probleem tundlikkuses preparaadi suhtes.

UPEC elutseb põies ka rakusisesena, mis tähendab, et preparaadid, mis ainult uriinis toimivad ja su enda rakkudesse ei sisene, ei tapagi kogu populatsiooni põies maha. Kõik need mannoosid ja taimeekstraktid hoiavad ilmselt ära massilise põiesisese paljunemuse, aga rakusisest populatsiooni ei hävita ning sellest ka alaäge põletik. Mitte iga AB ei tapa rakusisest populatsiooni. Kui sul on olukord, kus rakusisene bakteripopulatsioon on elujõuline, juhtub loodusravi maha võttes see, et saad taas täismõõdus põiepõletiku. Siis lähed taas uroloogile ja nõuad mõnda ABd, mis ka imetajarakkudes paikneva populatsiooniga tegeleb.

Järgnev sulle ei meeldi, aga tegelikult peaksid sa olema praegu vahekorras ainult kondoomiga. Kuna mees mingit ravi ei saa, on vägagi tõenäoline, et temalt tuleb uus bakter pidevalt peale. Kas ta oleks nõus seda fitolyzini kuu aega tarbima? See siis bakterite poolelt. Teine asi see, et kui seks on sulle praegu valulik või ebameeldiv, võib ka see põieärritust suurendada (tupp, põis, kuseteed suht lähedal üksteisele). Kui kuidagi nädalat-kahte ilma ei saa, siis välista asendid, mis ebamugavust põhjustavad.

Intiimpesuvahend vali apteegist selline, mille pH on alla 5 ja sisaldab piimhappebakterite eluskultuuri ning pane ka mees seda kasutama. Erinevad bakterid konkureerivad toidu pärast ja kui sa kogu aeg üht kultuuri, mis teistele ebameeldivad toimeainet toodab (piimhape), juurde annad, peaks kahjulikud bakterid ühel hetkel olelusvõitluses alla jääma.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oligi valulik põiepõletik oma eksmehest. Ise jooksin mööda arste, võtsin antibiootikume, proovisin loodusravi-nõelravi kõike-kõike. Testid ka midagi halba ei näinud, a midagi ei teinud asja paremaks. Siiani meeles, kuidas pikemal bussireisil nutma hakkasin, sest pidin pidevalt vetsuvahet jooksma ning nii valus oli.

Mehest läksin lahku. Koos temaga kadusid ka minu põieprobleemid. Leidsin uue kaaslase, ja pole mitte kunagi ühtegi põiepõletikku või misiganes alumise korruse probleemi olnud.

Ma ise teeks seksist pikema pausi. Normaalne mees saab sellest aru. Kui probleem kaob, siis sorry, aga häda ongi mehes. Ükski mees pole väärt seda, et sinu elukvaliteet halb on. Ja pealegi – selle mehe suhtumisest ei tundu, et ta sinust ka hooliks.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda mehele seksi andmise teemat on ikka päris valus lugeda. Seks on kahe inimese vaheline boonus, mitte mingi inimõigus. Ilmselt oled väga nooreke, et üldse nii mõtled.

Minu sinu olukorras:

1. loobuksin vähemalt kuuks ajaks vaginaalsest seksist. Suuga ja käega saab ka edukalt meest rahuldada, kui ta nii suurte vajadustega on.

2. peale seda kuulist pausi prooviksin ettevaatlikult kondoomi ja libestiga.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Vaene naine, laseb mingit mõttetul jorsil ennast panna, kasvõi valuga, aga peaasi, et “musi” rahuldatud oleks. Ausalt üteldes ei taha sulle nõu andagi, sa oled selle ära teeninud täiesti.

Loe nüüd ise ka see enda tekst veelkord läbi ja saa aru mis haige psühhoterroristi käes sa oled:

“Mehel on sellest teemast kõrini, vahekorras ma olla eriti ei suuda, naine kes sellist põie tunnet1 kogenud saab aru. Eks paremal nädalal 3-4x suudan, aga ülejäänud ajal olen kasutu ja saan halvakspanu osaliseks. Kas see on siis minu soov olla sellises olukorras? Katsun aru saada mehest küll, nad ju ei suuda ilma paari päevagi olla, aga minu tervis.. See on mulle kõige olulisem! Kas siis tuleks inimest toetada või lahutusega ähvardada ja maha suruda nagu mulle tehakse viimasel ajal?”

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See naine on siia vähemalt kolm identset eelmist teemat teinud ja kogu aeg on talle sama soovitataud. Aga kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida…

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu on saatnud sulle selle vaevuse, et õpiksid ennast kehtestama. Kõigepealt ära ole mehega vahekorras kui sul on valus ja seni kuni mees ennast kontrollida ei lase.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sedapidi see naine mõelda ei oska, et sellise mehega koos elades ta eluksajaks sandiks jääbki! Lõpuks oled oma pidevate põletikega lisaks viljatu ja invaliid. Krt, väärtusta ennast natukenegi, mitte keegi seda sinu eest ei tee.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälk mees. Mis põhjusel on teemaalgatajal nii madal enesehinnang, et arvab, et paremat pole väärt, kui see oss seal kodus?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mees vist ainult seljas elabki. Mingi eri oss tundub. Mida harimatu mees, seda rohkem keppi tahab

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu eespool juba soovitati – tee läbi seeneravi.
Teine asi on see, et apteegis on käsimüügis ravimid, mis n.ö. taastavad normaalse mikroobide tasakalu tupes (nt. Ecovag). Umbes nagu piimhappebakterid. Kindlasti kasuta ka neid!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasin siin eelmisel nädalal tasulised proovid ja külvid teha. Nagu arvasingi ei kasvanud uriinist midagi välja. Ülejäänud naisteaajade tulemused saan homme, aga usun et need on ka korras. Samas menstruatsiooni ajal kaob see põiejama nagu ära. Täna päevad läbi ja ebamugavus  tagasi. Vahepeal vajutab selg ka. Aga testid ikka korras. Mõtlesin tasulisse uh ka minna, aga mida sealt täpsemalt uurida? Ma ei jõua enam raha siia alla panna, aga ma nii tahaks terve olla. Ahjaa, kui alkoholi joon ei ole ka ainsatki põiepobleemid, eriti õlut. Loomulikult kestab selle õlle mõju nii kaua kuni kaineks olen saanud. See pull on mul kevadest saati juba, igasugused hirmsad kasvajad juba välja mõelnud. Midagi ju peab kusagil olema ja ma pean ise meediku tööd siin tegema ning omale vajalikke uuringuid otsima. Mul ei ole valus pissida, koguaeg on tunne et peaks minema jne jne.. Viimasel ajal on tekkinud sellest juba paanikahood ja muud hirmsad asjad. Hulluks hakkan minema neist kannatustest.  Mida veel ette võtta? Seksinud ma ei ole pea nädala. See ei muuda midagi, ikka sama seis allpool.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lasin siin eelmisel nädalal tasulised proovid ja külvid teha. Nagu arvasingi ei kasvanud uriinist midagi välja. Ülejäänud naisteaajade tulemused saan homme, aga usun et need on ka korras. Samas menstruatsiooni ajal kaob see põiejama nagu ära. Täna päevad läbi ja ebamugavus tagasi. Vahepeal vajutab selg ka. Aga testid ikka korras. Mõtlesin tasulisse uh ka minna, aga mida sealt täpsemalt uurida? Ma ei jõua enam raha siia alla panna, aga ma nii tahaks terve olla. Ahjaa, kui alkoholi joon ei ole ka ainsatki põiepobleemid, eriti õlut. Loomulikult kestab selle õlle mõju nii kaua kuni kaineks olen saanud. See pull on mul kevadest saati juba, igasugused hirmsad kasvajad juba välja mõelnud. Midagi ju peab kusagil olema ja ma pean ise meediku tööd siin tegema ning omale vajalikke uuringuid otsima. Mul ei ole valus pissida, koguaeg on tunne et peaks minema jne jne.. Viimasel ajal on tekkinud sellest juba paanikahood ja muud hirmsad asjad. Hulluks hakkan minema neist kannatustest. Mida veel ette võtta? Seksinud ma ei ole pea nädala. See ei muuda midagi, ikka sama seis allpool.

Tasulisi vereanaluuse ka tellinud 2 x kuus, labor varsti vaatab et jälle see hull tuleb, enam ei julgegi midagi tellida ja sinna minna.  Kõik ju koguaeg analüüside põhjal korras. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu eespool juba soovitati – tee läbi seeneravi.

Teine asi on see, et apteegis on käsimüügis ravimid, mis n.ö. taastavad normaalse mikroobide tasakalu tupes (nt. Ecovag). Umbes nagu piimhappebakterid. Kindlasti kasuta ka neid!

Günekoloogi sõnul mul kõik parimas korras ja seent ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ammune koguemus: perearsti juures uriin alati korras, nefroloog itk-s suutis bakteri kindlaks määrata. Alaäge neeruvaagna põletik oli selleks ajaks juba mitu kuid olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi! See ju lausa ohtlik? Mida ma siis tegema. Pean?! Kuhugi keegi ei suuna, kuidas see bakter leiti sealt neerudes?mul on juba hirm, samas ei ole ju loogiline et paevde ajal ära kaob?

Mis rohuga terveks said? Uroloog kirjutas mulle zinnat ammu, et kui jamaks läheb votaksin neid, aga samas… Ma ei saa ju neid võtta niisama kui kõik analüüsid korras! Vereproov peaks ju neeruvaagnapõletiku näitama?!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tulid ka kõik naisteaajade analüüside vastused, negatiivsed..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah et juba mitu päeva pole seksinud.

Ja määratud ravi ei tee.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mehe analüüside tulemused? Mis need näitasid? Las ma pakun, ta endiselt ei käinud arstil ja pole end uurida lasknud.

Ja sina endiselt ignoreerid tegelikku probleemi. Kedagi ei huvita sinu lõputud analüüside tulemused. Millal sa selle ossi maha jätta kavatsed?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegemist ei ole määratud raviga, need kirjutati juuni alguses juhuks, kui peaks tulema uus äge põletik.

Siiamaani pole ju tulnud, on probleemid aga ribatestid ja külv korras.  Muid uuringuid ta ei teinudki, rohud on igaks juhuks mul kapis. Ma ei kujuta ette et neid niisama sööksin ilma teadmata mis tegelikult lahti on.. No ei tea. Oleks kodused ribatestid korrast ära hakkaks kohe pihta, aga ei ole. Ja kylv ju reedel vastusega neg.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Ja mehe analüüside tulemused? Mis need näitasid? Las ma pakun, ta endiselt ei käinud arstil ja pole end uurida lasknud.

Ja sina endiselt ignoreerid tegelikku probleemi. Kedagi ei huvita sinu lõputud analüüside tulemused. Millal sa selle ossi maha jätta kavatsed?

Ei ole ta kusagil käinud, samas kui minu analüüsid on korras peaks ta temal olem, nii ütles günekoloog.</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui päevade ajal leevendub siis ilmselt on siiski seotud kuidagi PH ja tupega, küsi siiski perearstilt üks-kaks flukonazooli tabletti, et kuur läbi teha ja kasuta tupes ja kusitil igapäevaselt multigyn actigeli. Kuna tupp ja kusiti ja põis on nii lähedal, siis oma kogemus oligi, et ühtegi seenele otseselt viitavad sümpomit ei olnud, aga ometi aitas kõige paremini. Tupp ja kusiti on lähestikku, ärritunud tupp, häbe ja kusiti piirkond annabki põiepõletikule sarnaseid aistinguid. Ehk ei olegi niiväga see, et pissiks okastraati, vaid see, et kogu aeg justkui tunnedki kusitit ja on ärritunud tunne ja tahaks vetsus käia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui päevade ajal leevendub siis ilmselt on siiski seotud kuidagi PH ja tupega, küsi siiski perearstilt üks-kaks flukonazooli tabletti, et kuur läbi teha ja kasuta tupes ja kusitil igapäevaselt multigyn actigeli. Kuna tupp ja kusiti ja põis on nii lähedal, siis oma kogemus oligi, et ühtegi seenele otseselt viitavad sümpomit ei olnud, aga ometi aitas kõige paremini. Tupp ja kusiti on lähestikku, ärritunud tupp, häbe ja kusiti piirkond annabki põiepõletikule sarnaseid aistinguid. Ehk ei olegi niiväga see, et pissiks okastraati, vaid see, et kogu aeg justkui tunnedki kusitit ja on ärritunud tunne ja tahaks vetsus käia.

Tuli meelde, et flukonasool ei ole enam ainult retseptiravim – täiesti käsimüügis. Proovi see üks tablett ära https://www.apotheka.ee/fluconazole-medochemie-kovakapsel-150mg-n1-pmm0168236ee

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna on teistmoodi halb olla, põis ei vajutagi, aga seedimine halb ja kõhu loob viimasel ajal lahti. Vanasti oli kinni. Olen ka alkoholiga liialdanud, kas see võib olla sellest ja erinevatest loodusravimitest mida tarbin? Põis nagu täna veidi parem, aga terve öö higustasin ja magan halvasti. Joomisest mitu päeva juba möödas ka. Ikka imelik olla, täis nõrkus ja hirm, et mis veel viga. Kas sooltega midagi hoopis mis põiele mõjub… Kõiki arste ju läbi käia ei saa.. Jube depressiivne olek.. Väsinud.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand, ma ei suuda enam seda teemat lugeda. Mine ravile, tõesti. Sul on psühhiaatrit vaja, mitte neid teisi arste. Ise oled nii haige, nii haige, sada häda ja lõpuks tuleb välja, et lihtsalt mingi joodik. Tahan nii kangesti terveks saada, muudkui loodusravi ja analüüsid, oih, aga vahepeal ka joon. Ja oh imet, selgub, et paar õltsi ravibki võluväel kõik sümptomid välja. WTF? Endal veel lapsed ka.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sellise närvihaige peale lähevad haigekassa rahad ja arstide ajad…

Kui külv on korras, kõik analüüsid korras, siis vaata, äkki ka rahusti aitab su põiele nagu nõiaväel, nagu õlts.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Haigekassa rahasid pole ma sentigi kulutanud, kõik oma taskust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsustaks ikkagi sinu vanust, hea teemaalgataja. Mul on päris mitmeid samasuguseid tunnuseid (pidev pissihäda, rõhuv tunne alakõhus just päevade vahepeal, päevade ajal ja vahetult pärast mitte. Vahel ka kõht imelikult lahti, öösel higistan hirmsasti, uni ka kehvem viimasel ajal ja ka juukseid tuleb kõvasti peast), aga mina seostan neid 100% algava menopausiga, kuna olen 48,5 aastat vana.

Sul seda ohtu pole?

Ma muidugi ei lase end häirida ka väga. Joon rohkelt, käin sagedamini vetsus ja seksingi väga harva, ei hakka end piinama, kui pole ikka isu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe peenise hügieen on laitmatu?

On tehtud, kõik korras. Vähemalt poole aasta eest. Kui tihti neid siis ikka tehakse? Günekoloogid ei tee neid nii tihti.

Jaapani turistid tahtsid Eestis naistesse minna ja läksid apteeki kondoome ostma. No aga keelebarjäär ju. Tõmbasid püksilukud lahti ja panid oma tillioksakesed letti, kümme dollarit kõrvale, et küll apteeker aru saab. Apteeker hindas olukorda, tegi ka oma püksiluku lahti ja pani oma suitsuvorsti taolise kõrvale. Võttis kümneka ära ja ütles, minu oma on suurem.

Huvitav, kuidas mees üldsegi saaks günekoloogi vastuvõtule?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand, ma ei suuda enam seda teemat lugeda. Mine ravile, tõesti. Sul on psühhiaatrit vaja, mitte neid teisi arste. Ise oled nii haige, nii haige, sada häda ja lõpuks tuleb välja, et lihtsalt mingi joodik. Tahan nii kangesti terveks saada, muudkui loodusravi ja analüüsid, oih, aga vahepeal ka joon. Ja oh imet, selgub, et paar õltsi ravibki võluväel kõik sümptomid välja. WTF? Endal veel lapsed ka.

Ma vist hakkaks ka jooma, kui mingil ossil ennast valude kiuste regulaarselt vägistada laseks.

+2
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Esileht Ilu ja tervis Olen noor, sant ja perele kasutu, eluisu enam ei ole