Esileht Pereelu ja suhted Olen olnud armuke üle aasta..

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Olen olnud armuke üle aasta..

Postitas:

nüüd oleme meie koos juba 8 aastat. abielus 4 ja on ka lapsed. oleme nagu üks inimene. ei peta kumbki, oleme väga õnnelikud.

Miks sina erinevalt praeguse mehe eksnaisest ennast nii eriliseks pead? Ma ei näe ühtegi põhjust, miks su “mees” ei või ühel päeval koju tulla ja kõik südamelt ära rääkida. Seda muidugi juhul, kui ta seda eelmine kord üldse tegi, mitte ei jäänud lihtlabaselt vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtes on õnnelik see inimene, kes ka pärast 20 aastat kooselu, eelistab iga õhtu veeta oma kaasaga ka juhul, kui sõbrad on kutsunud mõnele lõbusale üritusele või kui toimub töökaaslastega jõulupidu.

Ei, see inimene on suhtes tüütu klammerduja, kes varsti oma tuttavatest ja sõpradest ilma on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on täpselt nii kaua otsustusvõimetu kui tal seda olla lastakse. Endal kahjuks sarnane kogemus. Kui laps oli väike, tundis mees end tähelepanuta jäetuna (eks tal oli õigus ka, samas töö tõttu oli ka sageli kodunt eemal ka nv-l ning lapsega toimetamisel väga palju ei aidanud), tekkisid pinged, rutiin jne. Enne lapse saamist jooksis ta aga nagu kutsikas aastaid mul sabas. Igal juhul kui olime juba abielus ja väike laps, siis tekkis tal üks sõbranna, kes siis vaesekest lohutas ja talle toeks oli, armusid mõlemad ära. Pisut vähem kui aasta kestis see pull, kus mees ühelt poolt ei tahtnud pere maha jätta, samas tunded kutsusid teise juurde. Kui ta oli ära kolinud, siis mõne kuu möödudes juba igatses meid ja tahtis tagasi. Eks ma lasin ka. Lahutada polnud veel jõudnud. Siis aga see tütarlaps ikka ei jätnud teda rahule ning nad jäid ikka mehega suhtlena. Mul oli kahju pere lagunemise pärast ning lootsin pigem kokku jäämist. Lõpuks viskas see mehe otsustusvõimetus üle ning lõpetasin selle pulli ära. Kuna mees ei suutnud otsustada, mida ta tahab, siis otsustasin ise.
Kas ta on nüüd õnnelikum? Ei tea. Sotsmeedias postitas tema uus tütarlaps aastaid imalaid ninnu-nännu postitusi, kui palju nad üksteist armastavad jne. Samas tema olekust, kui teda vahel harva näen, tema õnnelikkus küll välja ei paista. Ka tema õde on öelnud, et ega ta oma eluga rahul ei paista olevat.
Olime suhtes 7 aastat, väga noored olime. Olin heades suhetes tema perekonna liikmete ja sugulastega. Suhtleme vahel siiani, järjest harvemini küll, aga ikkagi. See uud tütarlaps ongi pere lõhkuja staatuses. Keegi talle otse seda ei ütle ning eks suheldakse ikka. Samas hoiavad nad ise eemale ning ega keegi tegelt enam väga ei teagi, kuidas neil läheb.
Ma ei süüdista seda tütarlast, eks minul ja mehel on ka oma osa. Aga fakt on see, et armununa ei osta olukordi adekvaatselt hinnata ning roosilisena tunduv tulevik ei pruugigi nii väga roosiline olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 14:30; 30.09 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ausalt öeldes ette, kui armunud ja peast segi ma peaksin olema, et sekkuda armukesena kellegi pereellu. Sellist juhust pole mul veel ette tulnud, kuigi olen lahutatud juba üle 20 aasta. Jah, muidugi on mees süüdi, aga mina saan ju asja reguleerida. Selgub, et abielumees, siis tänan, ei. No kui selgub muidugi. Kui mees on lõdva püksikummiga, las siis läheb kellegi teise juurde, kui armukest pidada tahab, aga mina ei hakka perelõhkujaks, see on kindel. Ja kindel on ka see, et minu süül pole üksi pere laiali veel läinud. Ja ega enam ei lähe ka, ma juba nii kõrges eas, et mis armukest minust enam.

Minu pere läks lõhki just sel põhjusel, et mehe ellu tekkis armuke. Ma küll ei tea, mis küll võlus seda naist mehe juures, kel olid kodus naine ja väikesed lapsed. Ja sel naisel jätkus jultumust mind ka veel terroriseerida. Ja seda üsna süstemaatiliselt tegelikult. Aga see oli juba ammu… hakkab mälust juba vaikselt kustuma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu samas olukorras teemaalgatajaga. Ainult selle vahega, et meil on mõlemal pered, kohtusime juhuslikult ja mingit kõrvalsuhet ei otsinud. Kõik lihtsalt läks nii.
Olen korduvalt proovinud seda lõpetada, kuid kõik katsed on ebaõnnestunud.
Kui keegi arvab, et tunnen selle üle uhkust, siis nii see ei ole. Ma ei tunne ise ka ennast ära.
Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:22; 02.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu samas olukorras teemaalgatajaga. Ainult selle vahega, et meil on mõlemal pered, kohtusime juhuslikult ja mingit kõrvalsuhet ei otsinud. Kõik lihtsalt läks nii.
Olen korduvalt proovinud seda lõpetada, kuid kõik katsed on ebaõnnestunud.
Kui keegi arvab, et tunnen selle üle uhkust, siis nii see ei ole. Ma ei tunne ise ka ennast ära.
Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

On üks nõuanne küll – helista mehe naisele, siis mehele ja kutsu kohale kõik osapooled ja rääkige suud puhtaks. Kui inimesed varjavad ja susserdavad, siis ei saagi mingit lahendust tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 11:09; 29.09 11:20; 30.09 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu samas olukorras teemaalgatajaga. Ainult selle vahega, et meil on mõlemal pered, kohtusime juhuslikult ja mingit kõrvalsuhet ei otsinud. Kõik lihtsalt läks nii.
Olen korduvalt proovinud seda lõpetada, kuid kõik katsed on ebaõnnestunud.
Kui keegi arvab, et tunnen selle üle uhkust, siis nii see ei ole. Ma ei tunne ise ka ennast ära.
Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

On üks nõuanne küll – helista mehe naisele, siis mehele ja kutsu kohale kõik osapooled ja rääkige suud puhtaks. Kui inimesed varjavad ja susserdavad, siis ei saagi mingit lahendust tulla.

Tore perekonnakoosolek tuleks küll, kui mõlemal petjal on pere olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 19:00; 30.09 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale igatahes plusspunktid, et ta soostub oma olukorda analüüsima. Tahtsin veel lisaks öelda, et kirjutasid, kuidas te vahest tülitsete ja karjute üksteise peale. See võtagi omale mõtlemisaineks, kui te juba praegu tülitsete ja riidlete teineteise peale, ilma koos elamata ning 2 aastase tutvuse põhjal, siis mis hakkaks toimuma kui te koos elate. 2 aastat peaks ikka täielik harmoonia veel olema, isegi kui koos elatakse. Rääkimata ilma kohustusteta suhtes. Teie kooselu ei jääks püsima kui sinna lisada ühe käo poolt väga hästi mainitud kaks punkti, kui tulevad mängu mehe vanemad, sõbrad ja kärgperendus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 14:32; 30.09 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

Eks seda ole siin räägitud ka küllalt juba. Lõpetad lihtsalt kõik ära, sulged suhtluskanalid, vajadusel vahetad töökohta või kolid teise linna elama. Jah, ei ole lihtne, kuid eesmärk nõuab. Nagu alkohoolikul – lihtsalt ei tõsta kätt pudeli järele, ütled endale, et ei võta, ei võta, ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 29.09 10:25; 29.09 11:06; 29.09 11:16; 29.09 11:27; 29.09 11:57; 29.09 12:13; 29.09 12:33; 29.09 12:50; 29.09 15:46; 29.09 16:06; 29.09 16:28; 29.09 16:49; 29.09 16:56; 29.09 17:19; 30.09 21:20; 02.10 19:39; 03.10 16:54; 03.10 20:54; 04.10 13:19; 04.10 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lugu vägisi meenutab, mis minu sõbrannaga eelmisel aastal juhtus. Mina ise olen alla 30 ja abielus, tema 36, üksi olnud mõned aastad, eelmine aasta oli selline emotsionaalne madalseis tal, kus ta ikka väga aktiivselt kaaslast otsis, k.a baaridest ja ööklubidest jne. Jagas mõnikord minuga ka oma “vallutusi”, kuigi ma hoiatasin teda, et niimoodi võib väga nukralt minna (lihtsalt haiget saada, või halvema stsenaariumi korral mõne hullu otsa komistada vms). Hea küll – eelmise aasta suvel saame kokku, ta räägib oma eelmise õhtu “leiust” nagu armunud vasikas. Olid baaris hommikutundideni juttu ajanud, pärast kutsus mees ta oma hotelli (kuigi oli ise samast linnast pärit), seal kudrutasid veidi, suudlesid, ja minu sõbranna sõitis taksoga koju, sest talle nii-iii-ii meeldis see mees, et ei tahtnud esimesel korral lõpuni minna (kuigi mees olevat tahtnud).

Okei, ma küsisin talt kohe, et kas ta ei leia, et see on imelik, et mees “peatub hotellis” samas linnas elades, ja et ta ostab selle toa, kui nad sinna hotelli jõudsid?? Mitmeid teisi kummalisi asju jäi ka kõrvu, ja no üleüldse ma olen vist liialt küüniline inimene selliste “leidsin kell kolm öösel veiniaurude all enda hingesugulase”. Aga mu sõbranna aina jutustas edasi kuidas nad on sügavalt armunud ja keegi pole teda kunagi niimoodi emmanud jnejne, ja siis näitas selle mehe pilti oma telefonist.

Mul jäi peaaegu süda seisma. Ma töötan ühel väga nišialal ja tean suht kõiki, kes sellel alal töötavad nii Eestis kui lähiriikides (palju koostööprojekte jne), ja seda meest ma teadsin – küll mitte isiklikult, ainult nägupidi. Sest tema abikaasa töötab samal alal ja teda ma tean üsna hästi. No sõbrannad me pole, aga ikka tööüritustel saame kokku ja nii. Tal on täpselt samamoodi kaks väikest last, kes üks alustas sel aastal kooliteed. Samuti tegeleb tema abikaasa spordialaga, kus on sageli võistlused – pagan, äkki on sama mees, kellest teemaalgataja rääkis??

Ma siis püüdsin oma sõbrannale kõike seda rääkida, ta istus seal näost valge tumma näoga. Õnneks ta rohkem selle mehega ei kohtunud (minu teada), aga no tegelikult päris õudne – mees ei kõssanud ju ilmselgelt sõnagi selle kohta, et kodus on naine ja laps ootamas. Sõrmust ka ei kandnud (sõbranna väitel, ega ma tegelikult ei tea). Ja kui nad oleksidki maganud üksteisega? “Suhtesse” astunud?

Lahendust ma välja pakkuda ei oska, igal juhul mind hirmutas see lugu väga. Aga tõesti kui satutakse kokku 40-aastase mehega, siis ilmselt oleks mõistlik perekonnaseisu kohta kohe alguses küsida, et selliseid üllatusi vältida, iseasi kas mees aus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

Eks seda ole siin räägitud ka küllalt juba. Lõpetad lihtsalt kõik ära, sulged suhtluskanalid, vajadusel vahetad töökohta või kolid teise linna elama. Jah, ei ole lihtne, kuid eesmärk nõuab. Nagu alkohoolikul – lihtsalt ei tõsta kätt pudeli järele, ütled endale, et ei võta, ei võta, ei võta.

Jah. Kui mul on tööl kiired ajad, siis ma kehtestan endale perekooli-keelu.
Enamasti saan hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.09 10:25; 01.10 13:55; 10.10 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu samas olukorras teemaalgatajaga. Ainult selle vahega, et meil on mõlemal pered, kohtusime juhuslikult ja mingit kõrvalsuhet ei otsinud. Kõik lihtsalt läks nii.
Olen korduvalt proovinud seda lõpetada, kuid kõik katsed on ebaõnnestunud.
Kui keegi arvab, et tunnen selle üle uhkust, siis nii see ei ole. Ma ei tunne ise ka ennast ära.
Kui keegi oskab oma kogemusest rääkida, kuidas sellist suhet lõpetada, siis hea meelega kuulaks.

Kas te elate samas linnas?Kohtute te tihti? Kui pisikesed on teie lapsed?Raske juhus ikka,olen ise samas olukorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpeta see värk ära, teed endale teene, saad rahuliku südamega magada ja endale kellegi vaba leida, praegu oled teistele n-ö suletud ja kinni.

kuna mees oli ka suhtlusportaalis..siis karta on, et sinu asemele tuleb varsti keegi järgmine..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela päris samas kohas, aga vahemaa väga väike. Kohtume harva, aga suhtleme iga päev. Kuidas ma küll saan nii nõrk olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:22; 02.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhtes on õnnelik see inimene, kes ka pärast 20 aastat kooselu, eelistab iga õhtu veeta oma kaasaga ka juhul, kui sõbrad on kutsunud mõnele lõbusale üritusele või kui toimub töökaaslastega jõulupidu.

Ei, see inimene on suhtes tüütu klammerduja, kes varsti oma tuttavatest ja sõpradest ilma on.

Vale arvamus. Tüütu klammerdaja eest “põgenemiseks” leiab ju alati võimalusi õhtul nt sõpradega välja või hoidega tegelema või sportima minna või hoopis kooselust lahkuda. Kui aga teine pool ootab rõõmsalt oma kaasat, et midagi koos teha, siis kuidas on tegemist klammerdumisega. Klammerdumisest saavad rääkida ainult inimesed, kes omast kogemusest teavad, mis see on. Ükski normaalne inimene ei elaks kaaslasega, kes laseb enda külge klammerduda ja vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 29.09 11:12; 29.09 11:43; 29.09 11:52; 29.09 12:04; 29.09 12:21; 29.09 12:27; 29.09 12:40; 29.09 12:42; 29.09 15:43; 29.09 15:51; 29.09 15:51; 29.09 15:55; 29.09 16:01; 29.09 16:06; 29.09 16:15; 29.09 16:39; 02.10 10:17; 03.10 13:05; 03.10 13:18; 03.10 15:43; 04.10 10:24; 04.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka armuke, aasta aega- alguses oli kõik tore- seks klappis ja kõik muu, ei mingeid kohustusi ega lubadusi… edasi läks nii, et mul tekkisid tunded, illusioonid ja tahtmised- üritasin korduvalt seda salasuhet lõpetada- ei õnnestunud…Mehel oli väike laps ja aina enam tundsin end süüdi, et olen nende ellu trüginud, muutusin närviliseks ja kogu mu elu kannatas selle all. Siis tuli “kogemata kombel” välja tõsiasi, et mehel peale minu veel selliseid armukesi- paar korda kuus sain mina temaga päevastel aegadel kokku- autos, hotellis, paar ndv ka spakülastusi… aga ülejäänutel lõunatel, trenniaegadel jne- sai ta teiste naistega samamoodi kokku. MUIDUGI ma tean, mis mõtlete, PARAS mulle- ja oligi paras. Kuna mehe ainuke hirm oli see, et ta naine asjadest teada ei saaks-ja minu viha oli väga suur, siis kirjutasin ta naisele anonüümse kirja- et ta kontrolliks oma meest rohkem ja et mees petab teda järjepidevalt paljudega… Peale seda pole ma enam selle mehega kohtunud ega suhelnud- minu jaoks oli see võit kuigi jaaa küll ma kahetsesin ja nutsin hiljem. Nüüd on sellest möödas umbes aasta. Tean niipalju, et nad on endiselt koos ja mees on esindatud paljudes suhtlemisportaalides jne. Mina õppisin sellest loost, ei taha enam midagi sellist kogeda- tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski normaalne inimene ei elaks kaaslasega, kes laseb enda külge klammerduda ja vastupidi.

Su maailm on minu jaoks sedavõrd kiiksuga, et kohe tore on. Ah et see, kes laseb enda külge klammerduda, jäetakse kindlasti maha … oot, kelle poolt siis, selle poolt, kes klammerdub? 😀 😀 Et klammerdujale ei meeldi, et teine klammerduda lubab ja siis jätabki kindlasti maha. See kõlab nagu mõni keeleharjutus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 29.09 10:25; 29.09 11:06; 29.09 11:16; 29.09 11:27; 29.09 11:57; 29.09 12:13; 29.09 12:33; 29.09 12:50; 29.09 15:46; 29.09 16:06; 29.09 16:28; 29.09 16:49; 29.09 16:56; 29.09 17:19; 30.09 21:20; 02.10 19:39; 03.10 16:54; 03.10 20:54; 04.10 13:19; 04.10 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan oma mõtteid seoses armukeseks olemisega. Lugege seda oma peas kindlasti positiivse häälega. Ja selgituseks lisan, et minu kogemus armukese teemaga on, et minu endine mees pidas armukest, kellega nad ka nüüd paar, kuid ka mulle on abielumees külje alla ujunud.
Siin elus tuleb teha valikuid nii, et näed, kuhu sinu sammud viivad kohe, kuid ka seda, et mis on selle tulemus pikas perspektiivis.
Sümpaatse mehe tähelepanu on alati meeldiv, libikad kõhtu, seks on mõnus ning tekkib ka lootus, et selle printsiga kapatakse elu lõpuni paarina koos.
Aga siis tuleb elu karm reaalsus. Rääkigu see mees mida tahad, kuid sina tema prioriteet ei ole. Tegelikult ei ole ka tema perekond tema prioriteet. See mees lähtub vaid endast, teiste tunded jätavad teda suht külmaks. Jah, ka mehel võivad olla tunded, kuid sinu osas ta vastutust ei võta.
Iga armuke tegelikult lõhub ennast. See on sõltuvus, mis tegelikult ei anna inimesele laias plaanis midagi. See on varastatud aeg võlgu, kuid tagajärgedega tuleb tegeleda hiljem.
Jah, ja siin elus on neid armukese edulugusid, et saadi kokku, pärast oldi paar jne. Aga kõik pole kuld, mis välispidiselt hiilgab. Minu ex on petnud ka seda oma uut naist. See uus naine on ka juba vilava silmaga. See näitab, et suhtes on juba algselt usaldamatus. Inimesed saavad nende tunnetega hakkama, kuid tegelikult heasse suhtesse midagi sellist ei ole vaja. Mina enda puhul leidsin küll, et mina ei taha oma suhet looma hakata mehega, kelle puhul pole teada, et kuna jälle vilava silmaga mujalt otsib. Ja ma tean seda arvamust, et kõik mehed petavad. Jah, paljud teevad seda, kuid maailmas on mehi, kes on enda jaoks selgeks mõelnud, et tema suhe oma väljavalitud naisega on prioriteet, mistõttu seda petmisega ja kõrvalevaatamisega ei solgita. Me kõik vaatame alati natuke ka vastasoo poole, kuid see on ikka väga suur vahe, et kas sa otsid kõrvalsuhet, harrastad seda või lihtsalt natuke flirdid.
Naised, tõstke natuke ka enda standardeid, siis saate vastu ka midagi paremat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 09:37; 03.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: väga hästi kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga armuke tegelikult lõhub ennast. See on sõltuvus, mis tegelikult ei anna inimesele laias plaanis midagi. See on varastatud aeg võlgu, kuid tagajärgedega tuleb tegeleda hiljem.

See on hästi öeldud ja on suur asi, kui inimene suudab oma tegevust analüüsida ja tundeid kontrollida, mitte teha haiget kõigile taas ja taas.
Suurepärane on selline kaaslane, kes suudab oma vigu tunnistada ja olla aus oma kaaslase suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 11:27; 04.10 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela päris samas kohas, aga vahemaa väga väike. Kohtume harva, aga suhtleme iga päev. Kuidas ma küll saan nii nõrk olla?

Kas suhtlete telefoni teel või arvutis, et oma mees kahtlustama pole hakanud. Kas suhtlust alustad ise või tuleb see mehe algatusel. Kui mehe algatusel, siis lihtsalt eira neid kõnesid. Kohtumised viia miinimumi. Lihtsalt pead endale selgeks tegema, kas oled valmis oma meest kaotama ja ei pruugi ka selle teisega midagi välja tulla. Lõpuks leiadki end üksikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan oma mõtteid seoses armukeseks olemisega. Lugege seda oma peas kindlasti positiivse häälega. Ja selgituseks lisan, et minu kogemus armukese teemaga on, et minu endine mees pidas armukest, kellega nad ka nüüd paar, kuid ka mulle on abielumees külje alla ujunud.
Siin elus tuleb teha valikuid nii, et näed, kuhu sinu sammud viivad kohe, kuid ka seda, et mis on selle tulemus pikas perspektiivis.
Sümpaatse mehe tähelepanu on alati meeldiv, libikad kõhtu, seks on mõnus ning tekkib ka lootus, et selle printsiga kapatakse elu lõpuni paarina koos.
Aga siis tuleb elu karm reaalsus. Rääkigu see mees mida tahad, kuid sina tema prioriteet ei ole. Tegelikult ei ole ka tema perekond tema prioriteet. See mees lähtub vaid endast, teiste tunded jätavad teda suht külmaks. Jah, ka mehel võivad olla tunded, kuid sinu osas ta vastutust ei võta.
Iga armuke tegelikult lõhub ennast. See on sõltuvus, mis tegelikult ei anna inimesele laias plaanis midagi. See on varastatud aeg võlgu, kuid tagajärgedega tuleb tegeleda hiljem.
Jah, ja siin elus on neid armukese edulugusid, et saadi kokku, pärast oldi paar jne. Aga kõik pole kuld, mis välispidiselt hiilgab. Minu ex on petnud ka seda oma uut naist. See uus naine on ka juba vilava silmaga. See näitab, et suhtes on juba algselt usaldamatus. Inimesed saavad nende tunnetega hakkama, kuid tegelikult heasse suhtesse midagi sellist ei ole vaja. Mina enda puhul leidsin küll, et mina ei taha oma suhet looma hakata mehega, kelle puhul pole teada, et kuna jälle vilava silmaga mujalt otsib. Ja ma tean seda arvamust, et kõik mehed petavad. Jah, paljud teevad seda, kuid maailmas on mehi, kes on enda jaoks selgeks mõelnud, et tema suhe oma väljavalitud naisega on prioriteet, mistõttu seda petmisega ja kõrvalevaatamisega ei solgita. Me kõik vaatame alati natuke ka vastasoo poole, kuid see on ikka väga suur vahe, et kas sa otsid kõrvalsuhet, harrastad seda või lihtsalt natuke flirdid.
Naised, tõstke natuke ka enda standardeid, siis saate vastu ka midagi paremat.

Kui vaadata naiste ja nende meeste, kes alati seavad oma naise prioriteediks, suhet, siis reaalsus on paraku selline, et enamik kõrgete standarditega naisi jääb sellise mehega kohtumist oodates üksikuks. Natuke loogilist mõtlemist kuluks siin ära. Ehk tegelikult tuleks mõelda hoopis nii, et kui ma oma standardit tõstan, kas ma olen siis nõus eluks ajaks üksikuks jääma, lapsed spermapanga abil kunstliku viljastamise teel soetama ja üksinda üles kasvatama.
Ma ei väsi näiteks toomast meie expresidenti, kes peaks olema meie rahva eeskuju ja kes vaatamata oma laialt teatud kõrvalhüpetele on igal pool (ka mujal maailmas) siiani väga lugupeetud ja hinnatud mees. Tekib elementaarne küsimus, mis on need standardid, mille peaks aluseks võtma ja mida järgides saab parema mehe. Mis osas parema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 29.09 11:12; 29.09 11:43; 29.09 11:52; 29.09 12:04; 29.09 12:21; 29.09 12:27; 29.09 12:40; 29.09 12:42; 29.09 15:43; 29.09 15:51; 29.09 15:51; 29.09 15:55; 29.09 16:01; 29.09 16:06; 29.09 16:15; 29.09 16:39; 02.10 10:17; 03.10 13:05; 03.10 13:18; 03.10 15:43; 04.10 10:24; 04.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski normaalne inimene ei elaks kaaslasega, kes laseb enda külge klammerduda ja vastupidi.

Su maailm on minu jaoks sedavõrd kiiksuga, et kohe tore on. Ah et see, kes laseb enda külge klammerduda, jäetakse kindlasti maha … oot, kelle poolt siis, selle poolt, kes klammerdub? ???? ???? Et klammerdujale ei meeldi, et teine klammerduda lubab ja siis jätabki kindlasti maha. See kõlab nagu mõni keeleharjutus.

Mis siin keerulist on? Tänapäeval on vähe selliseid inimesi, kellel on kogu elu jooksul olnud ainult üks suhe ja üldjuhul uurib kaaslane enne oma uue kaasa tausta ehk tema eelnevaid suhteid kui temaga tõsisema suhte loob. Kui selgub, et potentsiaalne partner elas aastaid klammerduva kaaslasega, siis normaalse inimese puhul ei tule ju suhtest sellise kaaslasega midagi välja.
Ma saan aru, et sinu tutvuskonnas on hulgi neid mehi, kes on klammerdujate ohvrid. Mina ei tea oma tutvuskonnas ühtki, mistõttu pean klammerdumist praktiliselt müüdiks. Elementaarne loogika ütleb ka seda, et kui kõik mehed petavad, siis kuidas on võimalik, et on olemas klammerdumisohvrid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 29.09 11:12; 29.09 11:43; 29.09 11:52; 29.09 12:04; 29.09 12:21; 29.09 12:27; 29.09 12:40; 29.09 12:42; 29.09 15:43; 29.09 15:51; 29.09 15:51; 29.09 15:55; 29.09 16:01; 29.09 16:06; 29.09 16:15; 29.09 16:39; 02.10 10:17; 03.10 13:05; 03.10 13:18; 03.10 15:43; 04.10 10:24; 04.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan oma mõtteid seoses armukeseks olemisega. Lugege seda oma peas kindlasti positiivse häälega. Ja selgituseks lisan, et minu kogemus armukese teemaga on, et minu endine mees pidas armukest, kellega nad ka nüüd paar, kuid ka mulle on abielumees külje alla ujunud.
Siin elus tuleb teha valikuid nii, et näed, kuhu sinu sammud viivad kohe, kuid ka seda, et mis on selle tulemus pikas perspektiivis.
Sümpaatse mehe tähelepanu on alati meeldiv, libikad kõhtu, seks on mõnus ning tekkib ka lootus, et selle printsiga kapatakse elu lõpuni paarina koos.
Aga siis tuleb elu karm reaalsus. Rääkigu see mees mida tahad, kuid sina tema prioriteet ei ole. Tegelikult ei ole ka tema perekond tema prioriteet. See mees lähtub vaid endast, teiste tunded jätavad teda suht külmaks. Jah, ka mehel võivad olla tunded, kuid sinu osas ta vastutust ei võta.
Iga armuke tegelikult lõhub ennast. See on sõltuvus, mis tegelikult ei anna inimesele laias plaanis midagi. See on varastatud aeg võlgu, kuid tagajärgedega tuleb tegeleda hiljem.
Jah, ja siin elus on neid armukese edulugusid, et saadi kokku, pärast oldi paar jne. Aga kõik pole kuld, mis välispidiselt hiilgab. Minu ex on petnud ka seda oma uut naist. See uus naine on ka juba vilava silmaga. See näitab, et suhtes on juba algselt usaldamatus. Inimesed saavad nende tunnetega hakkama, kuid tegelikult heasse suhtesse midagi sellist ei ole vaja. Mina enda puhul leidsin küll, et mina ei taha oma suhet looma hakata mehega, kelle puhul pole teada, et kuna jälle vilava silmaga mujalt otsib. Ja ma tean seda arvamust, et kõik mehed petavad. Jah, paljud teevad seda, kuid maailmas on mehi, kes on enda jaoks selgeks mõelnud, et tema suhe oma väljavalitud naisega on prioriteet, mistõttu seda petmisega ja kõrvalevaatamisega ei solgita. Me kõik vaatame alati natuke ka vastasoo poole, kuid see on ikka väga suur vahe, et kas sa otsid kõrvalsuhet, harrastad seda või lihtsalt natuke flirdid.
Naised, tõstke natuke ka enda standardeid, siis saate vastu ka midagi paremat.

Kui vaadata naiste ja nende meeste, kes alati seavad oma naise prioriteediks, suhet, siis reaalsus on paraku selline, et enamik kõrgete standarditega naisi jääb sellise mehega kohtumist oodates üksikuks. Natuke loogilist mõtlemist kuluks siin ära. Ehk tegelikult tuleks mõelda hoopis nii, et kui ma oma standardit tõstan, kas ma olen siis nõus eluks ajaks üksikuks jääma, lapsed spermapanga abil kunstliku viljastamise teel soetama ja üksinda üles kasvatama.
Ma ei väsi näiteks toomast meie expresidenti, kes peaks olema meie rahva eeskuju ja kes vaatamata oma laialt teatud kõrvalhüpetele on igal pool (ka mujal maailmas) siiani väga lugupeetud ja hinnatud mees. Tekib elementaarne küsimus, mis on need standardid, mille peaks aluseks võtma ja mida järgides saab parema mehe. Mis osas parema?

Aga äkki on ikka parem olla üksinda, et kui kohe tead, et sellin pettev mees, mistõttu hakkad ennast lõhkuma sellega, et kogu aeg vasardab kuklas, et ei tea mitmega mees hetkel sebib. Ja ei ole jäänud pered loomata ning lapsed saamata, kuna sina arvad, et kõik mehed petavad. Minu omal püsisid püksid ikka suht pikalt jalas.
Nii kaua üldjuhul suhe püsibki, kuni seda petmisega ei lõhuta. Mina tegin küll mingi hetk otsuse, et petva mehega ma elada ei taha, sest minu lapsed ei pea sellist peremudelit oma ellu kaasa võtma. Ei ole teada, et kas minu lapsed kunagi ise ei peta, kuid päris kindlasti nad hetkel petmist normaalseks ei pea.
Ja Ilvest siin mingiks eeskujuks pole mõtet tuua. Lohistas Evelin ta minema, lohistas ka järgmine. Ka on ju Ilvese maine auklikuks lastud. Näitaski taas korra, et ikka ja jälle on ta mäda mees. Ilves oli ikkagi ühe väikeriigi lugupeetud ja väärtustega president, nüüd elab kärgperenduses ühes ülikoolis ajutise õppejõuna.
Mina elan oma reaalsuses, sina võid oma reaalsuses elada. Kõik õnnelikud! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 09:37; 03.10 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan oma mõtteid seoses armukeseks olemisega. Lugege seda oma peas kindlasti positiivse häälega. Ja selgituseks lisan, et minu kogemus armukese teemaga on, et minu endine mees pidas armukest, kellega nad ka nüüd paar, kuid ka mulle on abielumees külje alla ujunud.
Siin elus tuleb teha valikuid nii, et näed, kuhu sinu sammud viivad kohe, kuid ka seda, et mis on selle tulemus pikas perspektiivis.
Sümpaatse mehe tähelepanu on alati meeldiv, libikad kõhtu, seks on mõnus ning tekkib ka lootus, et selle printsiga kapatakse elu lõpuni paarina koos.
Aga siis tuleb elu karm reaalsus. Rääkigu see mees mida tahad, kuid sina tema prioriteet ei ole. Tegelikult ei ole ka tema perekond tema prioriteet. See mees lähtub vaid endast, teiste tunded jätavad teda suht külmaks. Jah, ka mehel võivad olla tunded, kuid sinu osas ta vastutust ei võta.
Iga armuke tegelikult lõhub ennast. See on sõltuvus, mis tegelikult ei anna inimesele laias plaanis midagi. See on varastatud aeg võlgu, kuid tagajärgedega tuleb tegeleda hiljem.
Jah, ja siin elus on neid armukese edulugusid, et saadi kokku, pärast oldi paar jne. Aga kõik pole kuld, mis välispidiselt hiilgab. Minu ex on petnud ka seda oma uut naist. See uus naine on ka juba vilava silmaga. See näitab, et suhtes on juba algselt usaldamatus. Inimesed saavad nende tunnetega hakkama, kuid tegelikult heasse suhtesse midagi sellist ei ole vaja. Mina enda puhul leidsin küll, et mina ei taha oma suhet looma hakata mehega, kelle puhul pole teada, et kuna jälle vilava silmaga mujalt otsib. Ja ma tean seda arvamust, et kõik mehed petavad. Jah, paljud teevad seda, kuid maailmas on mehi, kes on enda jaoks selgeks mõelnud, et tema suhe oma väljavalitud naisega on prioriteet, mistõttu seda petmisega ja kõrvalevaatamisega ei solgita. Me kõik vaatame alati natuke ka vastasoo poole, kuid see on ikka väga suur vahe, et kas sa otsid kõrvalsuhet, harrastad seda või lihtsalt natuke flirdid.
Naised, tõstke natuke ka enda standardeid, siis saate vastu ka midagi paremat.

Kui vaadata naiste ja nende meeste, kes alati seavad oma naise prioriteediks, suhet, siis reaalsus on paraku selline, et enamik kõrgete standarditega naisi jääb sellise mehega kohtumist oodates üksikuks. Natuke loogilist mõtlemist kuluks siin ära. Ehk tegelikult tuleks mõelda hoopis nii, et kui ma oma standardit tõstan, kas ma olen siis nõus eluks ajaks üksikuks jääma, lapsed spermapanga abil kunstliku viljastamise teel soetama ja üksinda üles kasvatama.
Ma ei väsi näiteks toomast meie expresidenti, kes peaks olema meie rahva eeskuju ja kes vaatamata oma laialt teatud kõrvalhüpetele on igal pool (ka mujal maailmas) siiani väga lugupeetud ja hinnatud mees. Tekib elementaarne küsimus, mis on need standardid, mille peaks aluseks võtma ja mida järgides saab parema mehe. Mis osas parema?

Aga äkki on ikka parem olla üksinda, et kui kohe tead, et sellin pettev mees, mistõttu hakkad ennast lõhkuma sellega, et kogu aeg vasardab kuklas, et ei tea mitmega mees hetkel sebib. Ja ei ole jäänud pered loomata ning lapsed saamata, kuna sina arvad, et kõik mehed petavad. Minu omal püsisid püksid ikka suht pikalt jalas.
Nii kaua üldjuhul suhe püsibki, kuni seda petmisega ei lõhuta. Mina tegin küll mingi hetk otsuse, et petva mehega ma elada ei taha, sest minu lapsed ei pea sellist peremudelit oma ellu kaasa võtma. Ei ole teada, et kas minu lapsed kunagi ise ei peta, kuid päris kindlasti nad hetkel petmist normaalseks ei pea.
Ja Ilvest siin mingiks eeskujuks pole mõtet tuua. Lohistas Evelin ta minema, lohistas ka järgmine. Ka on ju Ilvese maine auklikuks lastud. Näitaski taas korra, et ikka ja jälle on ta mäda mees. Ilves oli ikkagi ühe väikeriigi lugupeetud ja väärtustega president, nüüd elab kärgperenduses ühes ülikoolis ajutise õppejõuna.
Mina elan oma reaalsuses, sina võid oma reaalsuses elada. Kõik õnnelikud! ????

Vahe on selles, et sinu reaalsuses võidavad ainult mehed, minu reaalsuses võidavad naised ka. Sinu kõrgeid standardeid ei imetle mitte keegi, enim, mida tehakse, on lihtsalt ükskõikne õlakehitus ja lõpuks oled sa oma kõrgete standarditega kergelt põlu all olev üksikema, kes maadleb eluraskustega. Ükski võõram inimene ei küsi, miks sa üksi oled – automaatselt kleebitakse pigem silt, et ju siis oli nii sitt naine, et mees pidi kõrvalt panema ja lõpuks uttu tõmbama. Kogu lugu.
Minu reaalsuses panevad naised petjaks kahtlustatavad mehed enda ja pere kasuks tööle ja valivad partneriks samal ajal kellegi, kes neil silma särama paneb. Saage aru, enne kui naised ei hakka elama samade standardite järgi nagu mehed, ei muutu meie ühiskonnas mitte midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 29.09 11:12; 29.09 11:43; 29.09 11:52; 29.09 12:04; 29.09 12:21; 29.09 12:27; 29.09 12:40; 29.09 12:42; 29.09 15:43; 29.09 15:51; 29.09 15:51; 29.09 15:55; 29.09 16:01; 29.09 16:06; 29.09 16:15; 29.09 16:39; 02.10 10:17; 03.10 13:05; 03.10 13:18; 03.10 15:43; 04.10 10:24; 04.10 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et sinu tutvuskonnas on hulgi neid mehi, kes on klammerdujate ohvrid. Mina ei tea oma tutvuskonnas ühtki, mistõttu pean klammerdumist praktiliselt müüdiks.

Palun heida veidi valgust sellele mõttekäigule, et kuidas sa tulid mõttele, et minu tutvuskonnas on hulgi klammerdujate ohvreid? Ja seda võid ka selgitada, miks oli seda sõna “praktiliselt” vaja?

üldjuhul uurib kaaslane enne oma uue kaasa tausta ehk tema eelnevaid suhteid kui temaga tõsisema suhte loob

Töötad sa mõnes uurimisorganis äkki? Või kust see mõte, et keegi enne armumist teeb kaaslasele sellise analüüsi, mis toob välja muuhulgas tema varasemad klammerduvad partnerid????
No Pardifilee, mis Pardifilee, oma äraspidise maailma ja mõtteviisiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 29.09 10:25; 29.09 11:06; 29.09 11:16; 29.09 11:27; 29.09 11:57; 29.09 12:13; 29.09 12:33; 29.09 12:50; 29.09 15:46; 29.09 16:06; 29.09 16:28; 29.09 16:49; 29.09 16:56; 29.09 17:19; 30.09 21:20; 02.10 19:39; 03.10 16:54; 03.10 20:54; 04.10 13:19; 04.10 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et sinu tutvuskonnas on hulgi neid mehi, kes on klammerdujate ohvrid. Mina ei tea oma tutvuskonnas ühtki, mistõttu pean klammerdumist praktiliselt müüdiks.

Palun heida veidi valgust sellele mõttekäigule, et kuidas sa tulid mõttele, et minu tutvuskonnas on hulgi klammerdujate ohvreid? Ja seda võid ka selgitada, miks oli seda sõna “praktiliselt” vaja?

üldjuhul uurib kaaslane enne oma uue kaasa tausta ehk tema eelnevaid suhteid kui temaga tõsisema suhte loob

Töötad sa mõnes uurimisorganis äkki? Või kust see mõte, et keegi enne armumist teeb kaaslasele sellise analüüsi, mis toob välja muuhulgas tema varasemad klammerduvad partnerid????
No Pardifilee, mis Pardifilee, oma äraspidise maailma ja mõtteviisiga.

Küsin hoopis, et kas kasutaja nimi on Pardifilee? Kui jah, siis kuidas seda on näha? Keegi moderaator kuritarvitab oma positsiooni? Milliste kriteeriumite alusel moderaatoreid valitakse? Hiljutises teema algatuses “üksindus” vms., teema on praeguseks kustutatud, oli moderaatori poolne kiri teema algatajale ikka päris räige, survet avaldav ja ähvardav. Lisaks kiitlemine, et siin on “jalaga segada…” “tulen sulle ukse taha kui esmaspäeval loomaaeda ei tule..” “tehakse süstid ära ja saad neljandasse..” ja kuidas tema ikka blokib kui tahab jne. Tegin sellest copy-paste.
1. Kui oled moderaator – ära ole perekoolis joobes olekus.
2. Kui oled moderaator – käitu viisakalt ja ole diskreetne, ära ole üleolev, ära trolli, ära halvusta, ära avalikusta (kui see ei ole seotud otsese ähvardusega, vägivallaga).
3. Kui oled moderaator – ehk oled kursis ka selle portaali rahastajatega (riiklik toetus?), reklaam, sponsorid.
Nüüd võib ka mind see pühapäevane”jalaga segaja” blokeerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 18:11; 03.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun järgige postitamise head tava.
Palun mitte spekuleerida tuntud foorumiliikmete nimedega, sildistades niiviisi anonüümseid kasutajaid.
Kõik teemas osalejad on anonüümsed Käod, moderaatorid ei avalda ühegi anonüümse Käo kasutajanime ka siis, kui seda mõni teine samu õiguseid omav Kägu lausa nõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin hoopis, et kas kasutaja nimi on Pardifilee? Kui jah, siis kuidas seda on näha? Keegi moderaator kuritarvitab oma positsiooni?

Pr Pardifilee on koondnimetus Kägudele, kes on eluvõõrad (võib asendada tabavama omadussõnaga, mul hetkel ei tulnud pähe). Kõik. Kogu müsteerium, ei arva keegi siin teadvat, kes postituse taga on. Vähem paranoilisust, seltsimehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin hoopis, et kas kasutaja nimi on Pardifilee? Kui jah, siis kuidas seda on näha? Keegi moderaator kuritarvitab oma positsiooni?

Pr Pardifilee on koondnimetus Kägudele, kes on eluvõõrad (võib asendada tabavama omadussõnaga, mul hetkel ei tulnud pähe). Kõik. Kogu müsteerium, ei arva keegi siin teadvat, kes postituse taga on. Vähem paranoilisust, seltsimehed.

Asi klaar – kui tundub meie meelest eluvõõras – tuleb sildistada/narrida/koondnimetusega nimetada/
Müsteerium sai tõesti oma lahenduse. Rohkem ei kommenteeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 18:11; 03.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen olnud armuke üle aasta..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.