Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Olen paha

Postitas:
Kägu

RE: Olen paha

Kas nii ei saa, et sa ei anna neid suuski nende kätte. Laps tuleb võtab, käib koolis suusatunnis ära toob teile tagasi. Seda siis, kui sul on lapsest kahju. Aga kui nad tahavad endale koju, siis ütledki ei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]katy3 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga minul tekkis küsimus, et milles need lapsed süüdi on??
See kui sul ei ole suuski on väga suur asi. Noritakse koolis nii, et vähe ei ole. Õpetajad teevad koguaeg märkusi…

Aitaksin lapsi igaljuhul :)[/tsitaat]
Ikka on need õpetajad süüdi. Kui muretsed lapse, pead arvestama teatud väljaminekutega. Ja ei pea ju ostma tuttuusi suuski keset talve. On olemas kevadised allahindlused, teise käe võimalus jne. Milleks inimesed ennast ei aita. Õpetajal on absoluutselt õigus teha märkus kui õppevahendid kaasas ei ole. Mina lapsevanemana olen väga löödud kui ostan lapsele suusavarustuse (koolis nõutakse) ja siis selgub, et teistel ei ole ja suusatamist ei õpetatagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas nii ei saa, et sa ei anna neid suuski nende kätte. Laps tuleb võtab, käib koolis suusatunnis ära toob teile tagasi. Seda siis, kui sul on lapsest kahju. Aga kui nad tahavad endale koju, siis ütledki ei. [/tsitaat]

Vat, üks terava mõtlemisega inimene ka sõna võtnud :)! Teemaalgataja, see on ju Käol väga hea idee. Samas tuleb vist siiski arvestada, et igasugu asju võib juhtuda ja need suusad võivad ka sellisel juhul juppideks sõidetud saada (oi kui palju minul neid läks ;)). Sellisel kujul laenamist kujutaksin siiski veidi paremini ette, samas kui suuskadest ilma jäämine ikkagi ei ole sinu jaoks ok, siis pigem jätaksin selle heategevusprojekti siiski katki, mingit kompensatsiooni ju sellelt perelt niikuinii loota pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
katy3

[tsitaat] [small]katy3 kirjutas:[/small]

Ikka on need õpetajad süüdi. Kui muretsed lapse, pead arvestama teatud väljaminekutega. Ja ei pea ju ostma tuttuusi suuski keset talve. On olemas kevadised allahindlused, teise käe võimalus jne. Milleks inimesed ennast ei aita. Õpetajal on absoluutselt õigus teha märkus kui õppevahendid kaasas ei ole. Mina lapsevanemana olen väga löödud kui ostan lapsele suusavarustuse (koolis nõutakse) ja siis selgub, et teistel ei ole ja suusatamist ei õpetatagi. [/tsitaat]

Tunnen ennast nagu rahvavaenlasena siin juba 😀
AGa siiski, onju aru saada, et need lapsevanemad ei ole sellise arusaamisega, et ei ole lapsed olulised, ei huvita neid, et kui saad lapse, pead ka teda koolitama ja kulutusi tegema..

Ütleme siis nii, et mina kes olen seda kõike läbi elanud mõistan nende laste hingeelu. Ilmselt te ei oska lihtsalt näha seda. Loomulikult kui minu enda laps lõpuks kooli jõuab, siis oleksin ka pettunud, kui ta ei saaks suusatada, ujuda seetõttu, et kellegil teisel puudub varustus…

Just saying…kaotajad on olukorras lapsed …

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arust on päris arusaadav, et ta neid suuski laenuks küsis. sest sul ju suusad olemas, mis lapsele väiksed. suuski, kui selliseid läheb lastel kasvamise juures mitu paari vaja osta. pealegi, kui koolis on vaid mõned suusatunnid ja pole õiget lundgi, mis neist osta. nii et küsimises kui sellises pole midagi imelikku. kokkuhoid. äkki sul lihtsalt jäävad seisma. miks mitte siis laenata. küsimine on arusaadav.
sa aga ei pea laenama. loomulikult sa kardad et lähevad katki, kui pere selline asjadest mitte hooliv.

Please wait...
Postitas:
annukas1

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kahju muidugi, kuid tavaliselt on talvel väliste kekatundidega nii, et kellel pole suuski, võtab kelgu kaasa. [/tsitaat]

möh????? misasja? meil on ikka nii, kellel suuski pole, need jooksevad terve see tund aega ümber koolimaja, olenemata vanusest.
üheksas klass võtab ka kelgu kaasa või?

teemaalgataja, pane oma sõna maksma, muidi istuvadki elu lõpuni sinu kukil, kuna hea tädi kõike ju tasuta päriseks laenab.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

sellisele ei annaks midagi. mul võib palju mida olla. ise otsustan, kellele laenan või kingin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tuletaks ta turvatooli meelde ja ütleks, et mina pole kohustatud nende peret ülal pidama, mul omal lapsed, kelle eest hoolitseda vaja. Ja väga tore ju, kui selle peale solvuvad ja minu rahule jätavad. No kui ma muidugi rikas oleks, siis aitaks lapsi ja nii edasi, aga suuski ka sel juhul ei laenaks, vaid pigem kingiks, muidu närvelda ja oota, kas saad tagasi, minule nii ei meeldi.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.