Esileht Beebi ja mitmikud olen proovinud mitmeid kreeme põskedele, aga ikka on nad karedad. Milline kreem siis on HEA kreem?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: olen proovinud mitmeid kreeme põskedele, aga ikka on nad karedad. Milline kreem siis on HEA kreem?

Postitas:

Chicco oma olen proovinud, sebamed, linola, bübchen ja need ei aita. määrin nahale, imendub ja kohe on jälle narmendav nahk platsis kare ja kuiv pind. mida teha? Kas sudokreemi ei või põskedel kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:43; 01.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skin-Cap. Sobib väga hästi ka atoopilise dermatiidi puhul. Tõhus ja rasvane, linola jääb minu meelest lahjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitab väga hästi Himalaya herbals beebikreem. Müüakse Prismas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Himalaya herbals beebikreem, väga hästi aitab kareduse vastu. Prismas müüakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sudocreami kindlalt ei tohi, tsingiga ja kuivatav see

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil weleda külma- ja tuule kreem, tundub et aitab, paari päevaga asi muutus märgatavalt paremaks. Apteekides müüakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama jama ja sain täna proovida Essexi lillat kreemi ja aitas. Põsed tundusid siledamad ka mitu tundi hiljem. Tuleb homme apteeki minna. Seni oleme proovinud Bübchenit (nahaarsti soovitusel), Sebamedi ja õues käies näo kaitseks Weleda ilmastikukreemi. Bepantheni salv on ka hea rasvane aga aitab meil vaid ajutiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on parim Hipp kreem. Ka külmakaitse kreemi ostsin selle oma ning väga rahul. On looduslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest on parim Hipp kreem. Ka külmakaitse kreemi ostsin selle oma ning väga rahul. On looduslik.[/tsitaat]

Nii meie kui meie paar pisikest sõpra on Hippi kreemist korpa läinud.
Pigem Weleda või Himaalaya.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas te põhjusega ei taha tegelda tagajärje asemel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib Essexi lillas tuubis baaskreem (saab apteegist), aga samas sarjas on ka miski üsna rasvane salv olemas (väiksem valge tuub), mis külmast ja tuulest näpistatud nahale peaks hea olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen külma vastu määrinud lapsele oma dr. Hauschka hügeenilist huulepulka üldse põskedele.

Aga kunagi ammu olen ka essexit kasutanud külma ajal põskedele. Aitas küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline vaseliin on kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile sobib Hipp:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan ka sheavõid. ka endal muude kreemide asemel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laps on näkku tuult saanud? Oled kindel, et tal mingi allergia nt pole hoopis? Äkki peaksid arsti käest küsima, kui nt põsed lisaks karedusele ka punased on?
Kui oled kindel, et ilmast sellised, siis mine koos lapsega apteeki ja ütlegi apteekrile, et sellised ja sellised kreemid ei aita, äkki oskab tema veidi paksemat, rasvasemat kreemi soovitada. Kui beebil selline õrnapoolsem nahk on, siis võivad osa kreemidest talle liialt vesiseks jääda ja hoopiski vastupidise tulemuse anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas te põhjusega ei taha tegelda tagajärje asemel?[/tsitaat]

justjust…naha karedus ei pruugi olla lihtsalt külmast ilmast, vaid võib olla allergiline nähtus.
Mina soovitaks samuti vaadata ka söögilauda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 4,5 kuune, sööb mitu kuud hipp pred ja ei söögi muud. ei ole allergia. Tuult ka pole saanud lihtsalt külmast. Panin ta kahe ukse vahele magama kus on kraadiklaas ja külma oli seal 5kraadi, ükspäev ka 2ainult, aga kui ta tuppa tõin, siis läksid põsed nii punaseks ja sedasi 2 päeva järjest ja see külm on lihtsalt sedasi põsed karedaks teinud. eile magas toas ja põsed punased ei ole sest soe ju. nüüd see vana karedus alles nö, mis tekkis eelnevate päevadega kus ta seal jahedamas magas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 19:43; 01.02 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

bepantheni salv aitab väga kenasti. võlusõna on igapäevane kreemitamine, mitte kohe järgi jätmine nii kui probleemid kaovad. et õrn titanahk külmaga kahjustada saab, on täitsa loomulik ja isegi kui on tegu toidutalumatusest tuleneva punetusega, on hea igapäevaselt nahka niisutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutame samuti sheavõid. Ei armasta keemiarikkaid kreeme oma lapse noorele rikkumata nahale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

weleda külma- ja tuule kreem meil,laps muidu üliõrna nahaga, niikui unustasin ükskord panna, põsed punased mitu päeva ja karedad. aga see kreem toimib – määrin põsed ja lõua nähtava paksu kihiga kokku, tuppa tulles õrnalt tupsustan paberiga puhtaks ja põsed täeiesti korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linola ja bephanten. Väga head kreemid.
Ise kasutan praegu bephanteni sest lapsel põskedel külmakahjustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Beebi ja mitmikud olen proovinud mitmeid kreeme põskedele, aga ikka on nad karedad. Milline kreem siis on HEA kreem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.