Esileht Pereelu ja suhted Olen puntras!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Olen puntras!

Postitas:
Kägu

Mu eks sai vähi.
Asi 1. staadiumis, aga siiski tõsine.
Lahus oleme olnud 5a, aga ta suhtleb lastega tihedalt.Mul on nüüd mure, ja suur, sest lastest hoolib ta väga.
Ma ei armasta teda, aga päris ükskõik ka pole.
Ta elukaaslane pani selle peale plehku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Olen puntras!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu eks sai vähi.
Asi 1. staadiumis, aga siiski tõsine.
Lahus oleme olnud 5a, aga ta suhtleb lastega tihedalt.Mul on nüüd mure, ja suur, sest lastest hoolib ta väga.
Ma ei armasta teda, aga päris ükskõik ka pole.
Ta elukaaslane pani selle peale plehku.[/tsitaat]

siis ole talle toeks, kasvõi nagu sõbrale. Ma arvan, et see on talle väga oluline. Pai.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olemasolevat aega tuleb võimalikult hästi ärakasutada. Kui peaks juhtuma halvim, siis on laps tulevikus iga mälestuse eest tänulik. Tänapäeval on aga meditsiin ikka väga arenenud, nii et võimaik on ka, et ta saab terveks. Või elab veel kaua kaua meie hulgas. Suremisel on kahjuks üks põhjus, sünd. Surm ei ole karistus ega muretsemise põhjus. Nii et looge lapsele mälestusi ja toeta teda piirides mis on sulle võimalik ja olge õnnelikud iga päeva üle, mis antud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. staadium tähendab ju seda, et haigus avastati nii vara kui võimalik seda avastada on ja sel juhul peaks prognoos päris hea olema. Tõsine on see haigus loomulikult sellegipoolest. Toetust vajab ta kindlasti. Kui vähegi võimalik, siis ole tema jaoks olemas ja aita teda nagu sõpra. Ilmselt on ta ise ka päris masenduses sellest diagnoosist ja kui elukaaslase jalgalaskmine avaldab ka kindlasti negatiivset mõju. Moraalset tuge on tal kindlasti vaja ja võimalik, et ka näiteks abi haiglasse viimisel/toomisel ja kodus taastumisel olles.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimesest staadiumist paraneb ülisuure tõenäosusega. Oleneb muidugi konkreetsest vähi(tüübist) ka. Seega ei ole mõtet temase suhtumist väga palju muuta, ega ta surema ei hakka- sureme me niikuinii kõik. Ole lihtsalt normaalne inimene ja sõber.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Pereelu ja suhted Olen puntras!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.