Esileht Lapse ootamine Olen rase, mis edasi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Olen rase, mis edasi?

Postitas:

Sain just teada, et ma rase ja ei tea kui kaua aga kardan, et pea 3 kuud. Lihtsalt rasedustestid olid negatiivsed, kui 2 nädalat oli hiljaks jäänud ja uue testi tegin alles 3 nädalat hiljem. Viimased päevad olid mai lõpus.
Aga mis edasi? Elan Tartumaal. Kuhu kõige kiiremini saab pöörduda? Ülikooli kliinikumi saab kuu aja pärast.
Millised esimesed analüüsid tehakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 01:36; 01.08 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui regustratuuri öelda, et kahtlus, et juba 3 kuud rase ja tahaks ruttu ämmaka või arsti juurde aega saada, siis vast ikka saab kiiremini kui kuu. Ja alati võimalik erakasse minna, sinna saab ikka rutem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamme erakliinikusse Tartus saab enamasti päris kiirelt aja ja neil on haigekassa aegu ka päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu ülikooli kliinikumi naistenõuandlas on tööpäeviti kuskil 9.00-17.00 valvekabinett, kuhu saab pöörduda erakorraliste muredega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medita kliinik Tartus. Järjekorrad üldiselt max nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 12:32; 01.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditas teevad ainult ultraheli või võtavad vereproovi hcg taseme mõõtmiseks ja kinnitavad, et oled rase. Arvele võtta seal ei saa. Aga kui sa ei tea kui kaugel rasedus on siis on seegi esimeseks hingerahuks kindlasti väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medita pakkus esimese aja augusti lõppu alles. Kokkuvõttes kõige kiiremini sain Põlvasse hoopis. Seda ka nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 01:36; 01.08 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile Meditas kontrollis, ootasin 2 nädalat vist. Praegu pakub esimeseks vabaks tasuta ajaks 22 aug. See pole ka väga pikk aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditas teevad ainult ultraheli või võtavad vereproovi hcg taseme mõõtmiseks ja kinnitavad, et oled rase. Arvele võtta seal ei saa. Aga kui sa ei tea kui kaugel rasedus on siis on seegi esimeseks hingerahuks kindlasti väga hea.

Mis jutt, et arvele võtta ei saa? 😀 Mina seal hetkel arvel. Kodulehel ka teenuste nimekirja raseduse jälgimine täiesti olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 12:32; 01.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Olen rase, mis edasi?