Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Olen Rase

Postitas:

Tere . Oleme mehega koos elanud 20 aastat . Pole kunagi midagi kasutanud ning pole kunagi rasedaks jäänud . Kuna lapsesoovi pole olnud siis pole ka sellega tegelenud . Juulis olid päevad 2x millegipärast ja nüüd siiani vaikus . Tegin eile mitu testi ja kõikidele ilmus õrn joon. Sain ka arstile Kirja . Mure koht aga see miks ma ei tunne rõõmu , vaid hoopis hullud hirmud elumuutuse ees ? Kas saan hakkama? Kuidas ma elu ümberkorraldamisel hakkama saan jne . Hetkel valdab mind hoopis suur depressioon kui rõõm. Rasedustunnused 0 ka . Süüa ei taha ma sellepärast , et kassin mitte , et paha oleks olla vms . Ma olen nii segaduses hetkel , et rõõmust asi ikka väga kaugel vaid täielik deprekas , stress , ärevus , paanika

Olen õnnetu , sest ei oska rõõmu tunda triipudest

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 11:17; 07.09 18:53; 07.09 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pöördu raseduskriisi nõustaja poole pärast raseduse kinnitamist arsti poolt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 20 aaatat mehega koos, võiks arvata, et lähened 40-le, aga kiri on hullem kui pubeka oma. No milline täiskasvanud inimene ütleb “kassin”?

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan . Uurin

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 11:17; 07.09 18:53; 07.09 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 20 aaatat mehega koos, võiks arvata, et lähened 40-le, aga kiri on hullem kui pubeka oma. No milline täiskasvanud inimene ütleb “kassin”?

33 !

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 11:17; 07.09 18:53; 07.09 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühikut võiks ju ka osata õiges kohas kasutada.

🙁

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea seda rasedust alles jätma kui lapsesoovi tõesti pole. Käi nõustaja juures ja rääkige mehega läbi. See peab kindlasti teie mõlema soov olema last kasvatada.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katkestad raseduse ja edaspidi kasutad kaitsevahendeid. Ega terve elu ka ei saa loota sellele, et mitte kunagi ei lähe õnneks ja pole see ehk viimane kord, kui pead pead murdma, mida teha kahe triibuga.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on kassin?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on kassin?

vist kassin tähendab, et kass on peal (deprekas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 20 aaatat mehega koos, võiks arvata, et lähened 40-le, aga kiri on hullem kui pubeka oma. No milline täiskasvanud inimene ütleb “kassin”?

33 !

13-aastaselt hakkasid mehega koos elama?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Pole kunagi midagi kasutanud ning pole kunagi rasedaks jäänud . Kuna lapsesoovi pole olnud siis pole ka sellega tegelenud

Kus siin loogika on? Kui lapsesoovi pole, siis tuleb just ju tegeleda, et lapsi ei tuleks, või kui tegeleda ei taha, siis ei saa teatud kehaliste tegevustega ka tegeleda. Aga eks sa pead nüüd ruttu selgeks mõtlema, mida sa tahad. Paljud naised ei tunne kohe ülevoolavat rõõmu järelkasvu üle, vaid tekib ka hirm ja vahel natuke lõksupüütud hiire tunne. Ise pead aru saama, kas sinu tunded on loomulik hirm elumuutuse ees või täielik soovimatus emaks saada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisest teemast saime teada, et päevad siiski hakkasid. Nüüd võib-olla teeb teemaalgataja ka järelduse, mida oleks pidanud aduma 20a tagasi: kui last ei taha, siis tuleb kasutada kaitsevahendeid. VÕIB muidugi minna jälle 20a enne kui mingi sarnane “õnnetus” juhtub, aga tõenäoliselt varem või hiljem teile kurg külla tuleb, kui niimoodi jamate.
Aga noh, kõik on hea, mis hästi lõppeb (sinu puhul siis päevad lõpuks) ja pääsesid seekord ehmatusega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 20 aaatat mehega koos, võiks arvata, et lähened 40-le, aga kiri on hullem kui pubeka oma. No milline täiskasvanud inimene ütleb “kassin”?

33 !

hakkasid mehega kokku elama 13 aastaselt

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )