Esileht Pereelu ja suhted Olen reisil ja sain just teada, et see mees kellega koos olen on ikka abielus

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Olen reisil ja sain just teada, et see mees kellega koos olen on ikka abielus

Postitas:

Mida teha. Sain tinderis kena välismaalasega tuttavaks. Nüüd kolmandat korda temaga ärireisil saatjana kaasas. Me pole FB sõbrad. Avastasin just ta FBs, kus muidu tal kõik privaatne sõprade listist sama perekonnanimega naise. Seal ühised pildid. Mida teha, kas vait olla APPI. Ma temaga midagi suurt pole kunagi plaaninud, olen vist armuke, ja vist tahan edasi olla.

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 23:18; 14.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milles siis probleem on, kui oled armukese rolliga rahul? Naudi oma reisi!

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid mingi avastuse või. Päris s*itt ikka end sisuliselt prostitutsioonina avastada.
See pole isegi armukeseks olemine, see on sisuliselt miskit peenem prostitutsioon, selle vahega, et ei pea end tänaval või hooramajas müüma. Mul endine klassiõde oma sõbrannadega sisuliselt töötaski saatjana, mingi vananässidele ‘käekotiks’ oli lõuna Euroopas.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 23:32; 15.03 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid mingi avastuse või. Päris s*itt ikka end sisuliselt prostitutsioonina avastada.

See pole isegi armukeseks olemine, see on sisuliselt miskit peenem prostitutsioon, selle vahega, et ei pea end tänaval või hooramajas müüma. Mul endine klassiõde oma sõbrannadega sisuliselt töötaski saatjana, mingi vananässidele ‘käekotiks’ oli lõuna Euroopas.

Õnneks mul kaaslane väga nägus. Tead, isegi veidi erutav see teema nüüd. Aga piletid ostsin ise, nii, et ei tunne prostina.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 23:18; 14.03 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid mingi avastuse või. Päris s*itt ikka end sisuliselt prostitutsioonina avastada.

See pole isegi armukeseks olemine, see on sisuliselt miskit peenem prostitutsioon, selle vahega, et ei pea end tänaval või hooramajas müüma. Mul endine klassiõde oma sõbrannadega sisuliselt töötaski saatjana, mingi vananässidele ‘käekotiks’ oli lõuna Euroopas.

Õnneks mul kaaslane väga nägus. Tead, isegi veidi erutav see teema nüüd. Aga piletid ostsin ise, nii, et ei tunne prostina.

Masendav on lugeda sellist asja.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vallatu Tinder! Ikka juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka jah, seebiooperivestja.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid mingi avastuse või. Päris s*itt ikka end sisuliselt prostitutsioonina avastada.

See pole isegi armukeseks olemine, see on sisuliselt miskit peenem prostitutsioon, selle vahega, et ei pea end tänaval või hooramajas müüma. Mul endine klassiõde oma sõbrannadega sisuliselt töötaski saatjana, mingi vananässidele ‘käekotiks’ oli lõuna Euroopas.

Õnneks mul kaaslane väga nägus. Tead, isegi veidi erutav see teema nüüd. Aga piletid ostsin ise, nii, et ei tunne prostina.

Nii, et maksad omaenda müümisele ka peale. Nägus või mitte, ega see (hoora)tegu olematuks ei tee. Erutav muidugi (irooniaga).

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 23:32; 15.03 02:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsiks otse, kes on see naine? Sama nimega võib olla õde või mõni muu sugulane.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui tahad nii väga mingi abielumehe armuke olla ja nurgataguseidpidi hiilida, siis lase parem mehel ikka kõik ohtralt kinni maksta. Kes muusika tellib (elab kaksikelu ja petab kõiki), see maksku!

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha, kas vait olla APPI. Ma temaga midagi suurt pole kunagi plaaninud, olen vist armuke, ja vist tahan edasi olla.

Kui plaane pole ja k..p kõlbab, siis milleks üldse selline teema? Või sa tõsiselt arvasid, et mingi Tinderi välismaalane sind millekski muuks kui eskorttüdrukuks tahab?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke see mõttetu välismaalaste otsimine juba, kaua võib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No otsi lolli, ostab ise piletid, teeb reisi välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ikka natuke nõrgalt üles ehitatud lugu: nägin sama perekonnanimega naist ja pilte, kus nad koos – appi, ta on endiselt abielus. Mis loogika see on? Pilt, kus kaks sama perekonnanimega inimest koos, on nüüd sama, mis abielutunnistus või?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras! Või palju õnne, ei teagi kumb õige on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne naiivne ullike lootis, et saab omale nägusa välismaa mehe, irw.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vennal oli ka pruutidega jama, kui me koos kuskil käisime. Samuti on meil FB mõned ühised pildid, sama perekonna nimi ka. Veel hullem – onutütar on ka meiega ühe perekonnanimega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegid mingi avastuse või. Päris s*itt ikka end sisuliselt prostitutsioonina avastada.

See pole isegi armukeseks olemine, see on sisuliselt miskit peenem prostitutsioon, selle vahega, et ei pea end tänaval või hooramajas müüma. Mul endine klassiõde oma sõbrannadega sisuliselt töötaski saatjana, mingi vananässidele ‘käekotiks’ oli lõuna Euroopas.

Õnneks mul kaaslane väga nägus. Tead, isegi veidi erutav see teema nüüd. Aga piletid ostsin ise, nii, et ei tunne prostina.

No sel tüübil on ikka eriti mugav elu. Naised ise liimivad end külge. Hotellitoa eest maksad ka ikka vähemalt pool hinnast?

Aga ma ikka selles olukorras võtaks selle teema üles ja küsiks otse, et kas oled abielus. Lihtsalt, et oleks mäng aus ja selge. Kui sulle armukese staatus niikuinii sobib, siis ei peaks see otsene vastus ju midagi muutma sinu jaoks. Lihtsalt tead veel selgemini, et see pole mingi tuleviku ja pereloomise mäng vaid lihtsalt lõbu.

Aga. Ühised perekonnanimed võivad olla sugulastel. Näiteks minul pole mu abikaasaga ühist perekonnanime, fb-s me “abielus” ei ole ja sõrmust me ka kumbki ei kanna… nii, et armukesi on lihtne leida, ilma et nad enda staatusest teadlikud oleksid… 😛

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mul kaaslane väga nägus. Tead, isegi veidi erutav see teema nüüd. Aga piletid ostsin ise, nii, et ei tunne prostina.

MIKS SINA end prostina peaks tundma???
Pigem mees ikka.
Sina said kena meest, sest sul oli seda hetkeks vaja ja kogu lugu.

Järgmine kord, kui koos olete, küsi mehelt, kas tal sularaha on, et taksoga minema sõita ja pista 50€ talle üleolevalt taskusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema: Olen reisil ja sain just teada, et see mees kellega koos olen on ikka abielus-

muhahaa. Lubage naerda. Ärireisil saatjana kaasas olles ei ole sa selle mehega kindlasti “koos” ehk suhtes. Oledki saatja. Restoranis maksab tema, sinul on omad kohustused. Paistab, et oled nende kohustuste täitmisega hästi hakkama saanud, sellepärast on mitu korda kaasa võetud.
Ärireis saab läbi, igaüks läheb oma koju. Võib-olla on sinul ka kodus mees, aga seda ta su käest ei küsi ju, sest polegi oluline. Tavaline ida-euroopa seesamune tema jaoks. Ikka juhtub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha, kas vait olla APPI.

Appi!
Ole vait, tõepoolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen reisil ja sain just teada, et see mees kellega koos olen on ikka abielus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.