Esileht Pereelu ja suhted Olen shokis ja meestes pettunud

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Olen shokis ja meestes pettunud

Postitas:

äna ta siis andis oma tel nr et ma helistaks ja pidin tooli pealt maha kukkuma, kui avastasin et see ju mu parima sõbranna mehe number. Õnneks ei jõudnud veel oma nr anda, nii et ta ei tea kes ma olen.

Ta sind siis pildi järgi ära ei tundnud või sina teda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 14:37; 12.08 14:39; 12.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutad ette ei vaata jah piltide järgi. Mina oma pilti ka üles ei pane, põhimõtte pärast. Ja paljud ei pane enam pilte.

Ju pole siis kummalgi poolel midagi kena letti lüüa, kui pilte ei panda.
Ise välistan sellised eos.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 14:37; 12.08 14:39; 12.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutad ette ei vaata jah piltide järgi. Mina oma pilti ka üles ei pane, põhimõtte pärast. Ja paljud ei pane enam pilte.

Ju pole siis kummalgi poolel midagi kena letti lüüa, kui pilte ei panda.

Ise välistan sellised eos.

Ahsoo, sina huvitud ainult ilusatest JA edevatest inimestest.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:33; 12.08 14:51; 12.08 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, anna teada, kuidas kohtumine läks. Ise arvan ka, et võõra numbri pealt sõnum saata ja liiderdajaga kohtumine kokku leppida on parim variant. Ilmud siis kohale ise ka “surmani üllatununa” ja vaatad, mis laulu vend laulab. Ehk saab õppetunni kogu eluks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahsoo, sina huvitud ainult ilusatest JA edevatest inimestest.

Edevatest:D Sinu loogika järgi on fb oma õige nimega kontot omavad kah edevad. Sest õige memm paneb ju Liisu Olen või Mannu Kaugel.
Aga inimene peab mulle sümpatiseerima, loomulikult. Olen ise kena ja heas vormis naine, ilmselgelt ma mehe puhul samuti vähemaga ei lepi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 14:37; 12.08 14:39; 12.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa vahetad tihti oma sõbrannade meestega kirju?

Ta ju kirjutas, et teab meest 15 aastat, keskkoolist saadik lausa, ja peab teda oma heaks sõbraks. Kuidas see ilma suhtlemiseta ometi võimalik oleks? Mina küll sõpradega suhtlemist pole lõpetanud, kui nad endale pruudid leidnud on. Vastupidi, näib, et teemaalgataja on oma sõbra naises endale parima sõbranna leidnud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 08:49; 12.08 03:24; 12.08 15:45; 12.08 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa vahetad tihti oma sõbrannade meestega kirju?

Ta ju kirjutas, et teab meest 15 aastat, keskkoolist saadik lausa, ja peab teda oma heaks sõbraks. Kuidas see ilma suhtlemiseta ometi võimalik oleks? Mina küll sõpradega suhtlemist pole lõpetanud, kui nad endale pruudid leidnud on. Vastupidi, näib, et teemaalgataja on oma sõbra naises endale parima sõbranna leidnud.

Ma ei tunneks isegi enda elukaaslase kirjastiili ära, kui mul pole põhjust arvata, et ma temaga kirjutan.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 16:41; 12.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tunneks isegi enda elukaaslase kirjastiili ära, kui mul pole põhjust arvata, et ma temaga kirjutan.

Ilmselt romantiline periood tutvumisel jäi siis vahele?
Kohe voodisse ja korras.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 03:49; 11.08 10:15; 11.08 14:34; 12.08 04:29; 12.08 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tunneks isegi enda elukaaslase kirjastiili ära, kui mul pole põhjust arvata, et ma temaga kirjutan.

Ilmselt romantiline periood tutvumisel jäi siis vahele?

Kohe voodisse ja korras.

Ega kõik oma elukaaslastega tinderis ei tutvu, mõned kohtuvad ka näost näkku ja kirju ei vahetagi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:33; 12.08 14:51; 12.08 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepiks mehega kohtumise kokku ja saadaksin sõbranna sinna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tunneks isegi enda elukaaslase kirjastiili ära, kui mul pole põhjust arvata, et ma temaga kirjutan.

Ilmselt romantiline periood tutvumisel jäi siis vahele?

Kohe voodisse ja korras.

Mitte, et see tähtsust omaks, aga me olime enne pikemalt sõbrad kui tavaks on. Aga! Ma ei pea end detektiiviks ega kahtlusta kõiki kõiges. Kui mul pole alust arvata, et räägin kellegi kindlaga, siis ma seda ka ei arva, eriti kui suhtlus toimub võrdlemisi anonüümses keskkonnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 16:41; 12.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, kohtusime siis ära. Oli tõsiselt väga ehmunud. Vandus, et tegi just konto (seda oli näha ka) ja et kellegiga kohtunud veel pole. Põhjendas ka oma käitumist ja pärast tunniajast vestlust loodan et sai aru, kui nõme ta käitumine on. Leppisime kokku, et sõbrannale ma midagi ei räägi (ikkagi rase ja hakkab varsti sünnitama) ning tema kustutab oma konto ning läheb psühholoogi juurde. Kuigi vanust nagu juba oleks, jõudis talle kuidagi valusalt kohale et peab hakkama varsti uue inimese eest vastutama ja “katus sõitis ära”. Igatahes loodan et ehmus tagasi normaalseks ja lubasin tal silma peal hoida ????

Ja mehi ka ei vihka, riskisin homseks isegi uue kohtingu kokku leppida. Pildi põhjal vähemalt tuttav ei paistnud ????

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.08 01:32; 11.08 10:03; 11.08 10:06; 11.08 10:15; 11.08 10:43; 12.08 00:10; 12.08 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ütle üks, kes ei väidaks sellises olukorras, et tegi alles konto ja pole kellegagi kohtunud :D. See kõlab nagu see teine tüüpjutt, et elame naisega koos, aga suhe ammu läbi.. :D.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ütle üks, kes ei väidaks sellises olukorras, et tegi alles konto ja pole kellegagi kohtunud :D. See kõlab nagu see teine tüüpjutt, et elame naisega koos, aga suhe ammu läbi.. :D.

Paljudes portaalides näha ju millal kasutaja ennast registreerinud on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd päriselt läks kõik nii, siis tal ilmselt tõsiselt joppas, et sõbranna peale sattus ja kohe peapesu sai. Ma väga loodan, et ta tõesti oma õppetunni sai, mitte uue kontoga nüüd ettevaatlikum pole.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 08:49; 12.08 03:24; 12.08 15:45; 12.08 23:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen shokis ja meestes pettunud