Esileht Ajaviite- ja muud jutud olen siis ka tänasest 50+ klubi liige :)

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: olen siis ka tänasest 50+ klubi liige :)

Postitas:
muumi_mamma

Tervitan kõiki perekoolikaid kes mind endistest aegadest mäletavad. Jah, pool sajandit sai täna täis. Kõik endised ajad on möödas ja mul läheb väga hästi. On tõuse. On langusi, aga üldiselt on elu ilus. Lapsed on täiskasvanud ning oma elu peal ja kõige suurem rõõm on kahest lapselapsest. Kõigest mis eelnev, olen üle saanud ja nagu olete seda isegi aru saanud, ei ole juba mitu aastat ka jõulud mul kurvad olnud. Kõigega olen ise hakkama saanud, sest olen majandama õppinud. Vaatamata sellele kurjale viirusele, olge positiivsed. Lisaks, õppige minust, et elus võib olla häid- ja halbu aegu ja elu võibki olla nagu sebra ja kui vahel on ka hirmus masendus hinges, siis teadke, lapselapsed on vähemalt minule olnud päikesekiirteks. Tänasest päevast hakkan veel rohkem ja kõige täiega edasi elama, sest pool on elatud, pool on ju veel ees. Suur tänu kõikidele, kes mind aidanud on.

https://www.youtube.com/watch?v=pe6xHlDU8xU&ab_channel=misterviin&fbclid=IwAR2iNWTEW2CHHY1qwwdvHROPuBCV-6EiHc38ip16jqKENaROLnxmcQ3naJA

+54
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu on ilus, jah?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu on ilus, jah?

täiega 🙂

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis seal ikka, palju õnne

+7
0
Please wait...

Postitas:
donna Anna

Palju õnne!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore! Mul on siiralt hea meel, et Sul hästi läheb.
Palju õnne sünnipäeva puhul ka!

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne ja tervist! Mul samuti siiralt hea meel su üle.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii tore lugeda kõige selle muu vahele, mis praegu toimub!

Palju-palju õnne!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas hauakivi ja -plats on ikka ostetud?

0
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

palju õnne, muumi! tore näha, et igale langusele järgneb mingil hetkel ikka tõus

+6
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Minu kaastunne.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänasest päevast hakkan veel rohkem ja kõige täiega edasi elama, sest pool on elatud, pool on ju veel ees. Suur tänu kõikidele, kes mind aidanud on.

Kas sul tõesti siis ühtegi sõpra ega lähedast ei ole, et anonüümses foorumis omale õnnesoove pead kerjama?
Siis on tõepoolest, nagu isegi ütled et “On tõuse. On langusi,” …

Aga see tohutu sotsiaalne langus pole ju nüüd küll asi, millega uhkustada.

0
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll mõnel on hea meel kui saab teisele halvasti öelda.

Palju õnne ja ilusaid saabuvaid pühi sulle teemaalgataja!

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll mõnel on hea meel kui saab teisele halvasti öelda.

Miks see sinu arust halvasti on öeldud?
Põhjenda.

Sest tegelt see on ju tõde ja inimene võiks teise poole oma elust (nagu ta isegi ütleb) pigem kõvadele väärtustele rajada.
– Et lähedased õnnitleks
– Et lapsed siiralt õnnitleks

Jne.
MITTE, et peaks 60-sena taas perekooli teema tegema, et klge perekoolikad, ma sain nüüd juba 60, soovige mulle keegi vähemalt õnnegi…

Eks muidugi; sellistele “mammadele” on väga raske esialgu aru saada, MIKS temaga mitte keegi suhelda ei taha, aga siin peaks siiski sügavamalt endasse vaatama – põhjus on ju sageli seal. Miks need lapsed ei taha suhelda, miks sõbrannad on kadunud, miks oma nö. vanamees on noorema leidnud, sel kõigel on ju mingi põhjus.

Ja 50 on just paras iga, et selle üle analüüsida, teada saada ja ennast parandada. Seda nimetatakse keskeakriisist üle saamiseks.

Aga mitte halvasti ütlemiseks ja päeva täitmiseks, nagu sina oma lõputus lihtsameelsuses arvad.
Ilmselt oled sama vana ja samade probleemidega omadega täiesti ummikus.

0
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõike head sulle!

Muumimamma, üks küsimus: sa oled siin olnud pikalt, aastakümneid (nagu ma isegi), mäletan, et sinu teemad on saanud palju vastukaja, sõimu, kaasaelamist. Mis sa tagantjärele ja kokkuvõttes arvad, kas Perekoolil on olnud nende aastate jooksul su elule pigem positiivne või negatiivne mõju? Kas meist oli abi ja tuge või pigem vastupidi? Ma ise ei ole su teemades eriti kaasa rääkinud, lugema juhtusin ikka vahel.

+15
0
Please wait...

Postitas:
muumi_mamma

Kõike head sulle!

Muumimamma, üks küsimus: sa oled siin olnud pikalt, aastakümneid (nagu ma isegi), mäletan, et sinu teemad on saanud palju vastukaja, sõimu, kaasaelamist. Mis sa tagantjärele ja kokkuvõttes arvad, kas Perekoolil on olnud nende aastate jooksul su elule pigem positiivne või negatiivne mõju? Kas meist oli abi ja tuge või pigem vastupidi? Ma ise ei ole su teemades eriti kaasa rääkinud, lugema juhtusin ikka vahel.

Kui mul olid probleemid, oli väga üksikutest kommentaaridest abi. Kahetsen, et olen eelnevalt kõik oma elu siia lahata andnud. Ei oleks pidanud nii tegema, sest et õelaid kommentaare oli palju rohkem ja need õelad kommentaarid viisid mind selleni, et minu tervis halvenes veelgi ja muutusin nende õelate suhtes veel õelamaks, soovides lausa seda, et nii nemad, kui nende lähedased sureksid. Nüüd ma käin siin ainyult lugemas ja kahjuks pole siin midagi muutunyud. Selle praegu se teema eesmärk ei olnud õnnesoove kerjata. Ma tahtsingi teie halli argipäeva tuua killukestki rõõmu ja andsin teada, et minuga on kõik korras ja et 50 pole see number, kus hakata halama, et nüüd siis on pool sajandit täis ja hakkangi surema. Ei, seda ei juhtu. Mõtlengi nii, et pool on elatud, pool on veel ees ja see muidugi ei tähenda, et minu elus iga päev päike paistaks. Kui on olnud ka kehvemad ajad, olen ma hakanud vägagi võitlevaks tüübiks, et mitte muredele ja olukordadele alla anda. See puudutab ka kõige hullemaid diagnoose, millega mul tuli hiljuti silmitsi seista. Ma mõtlesin küll sellele, aga ma kordagi ei nutnud, et nüüd ongi kõik. Ma elasin rõõmsalt oma elu edasi, kuni järgmised vastused olidki negatiivsed. Nii sain ka selest õppetunni, et mina olen elu mitmeid korda narrinud ja siit elust lahkuda tahtnud. Nüüd enne juubelit ja enne jõule mängis elu mulle ise kaardid kätte, et sa tahtsid ju surra. See kõik pani mind mõtlema, kui nüüd lõpuks negatiivsed vastused sain, et kas tasub eluga mängida. Sellel korral mulle andestati ja halastati ja nüüd ma tõesti võtan elu, kui kingitust ja õppetundi, et kui on veel tahtmine lollusi teha, siis paneb mind elu tõeliselt juba fakti ette ja annab analüüsidelt positiivse vastuse ja küsib otse, et kas oled siis ikka valmis kõigest sellest maisest nüüd ja kohe loobuma. Lisaks ka see õppetund, et kõik mida teistele ütled ja soovid, tulebki sulle endale tagasi.

Rahulikku advendiaega ja ilusat aastavahetust.

+18
0
Please wait...

Postitas:
timberland

Ringi ratast käivad aastad

kevad, suvi, sügis, talv.

Ringi ratast käid ka Sina,

otse meie silme all.

Soovin Sulle jõudu jaksu,

soovin Sulle tervist paksu,

soovin veel ühte- teist

kuid eelkõige õnne neist!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult ja ainult rõõm sinu pärast! Vahel olen ikka mõelnud sinu peale. Et kuidas ikka elu mõnele inimesele ainult kaikaid kodaratesse loobib ja mis sitast peab läbi tulema. Minu elu on lausa lill. Tubli ja tugev oled!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju-palju õnne tagantjärele! Kalli-kalli, tubli oled.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne, Muumi_mamma! Palju ilusaid hetki nii iseenda kui lähedaste seltsis ja head tervist Sulle

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled fantastiline naine, Muumi_mamma! Väga hea meel on sinu pärast! Palju õnne!!!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

palju-palju õnne! olen aastaid olnud passiivne lugeja ja pole eales ühtegi su teemat kommenteerinud, küll lugenud. ainult heameel su üle ja toogu tulevad aastad rohkelt rõõmu, ka eelnevate eest tagantjärele!

+3
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud olen siis ka tänasest 50+ klubi liige :)