Esileht Ilu ja tervis Olen viimase aastaga saanud “sangad” puusadele(ja 10 kg lisa), on neist võimalik vabaneda ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Olen viimase aastaga saanud “sangad” puusadele(ja 10 kg lisa), on neist võimalik vabaneda ?

Postitas:

Tere!

Jah, nüüd vaatan endale tagasi, 3 aastat tagasi olin täiesti normaalne, isegi sale.
Nüüd on vahepeal seoses elumuutustega (lapsed) tekkinud puusadele sellised sangakesed, et endised püksid enam jalga ei lähe. Kui nüüd keegi ei saa aru, mida silmas pean, siis sangad asuvad puusade peal, pepu kohal küljepoolses osas. Noh, tagumik on ka veidi kasvanud, aga ma näen põhiprobleemi just neis sangades, miks püksid enam jalga ei lähe.

Mind huvitaks just kohata mõnd näidet päris elust, et ON KÜLL VÕIMALIK neist vabaneda, tehes trenni ja jälgides toitumist.
Kas siin liigub keegi, kel selline positiivne muutus läbitud ?

Miskipärast tundub mulle, sangadest vabanemine minu eas(olen just 40 saanud aga näen väga noor välja)võib võimatuks kujuneda, sest teatud vanuses lihtsalt kõik süsteemid organismis aeglustuvad (seepärast vanemaks saades, võtavad naised pigem juurde, kui maha).

Minus on küpsend küsimus, kas mul on üldse mõtet hakata pead vaevama loosungiga, \”sangad maha!\” ….vbl oleks mõistlikum leppida, et see üsna võimatu missioon ja hakata lihtsalt tervislikumalt toituma ja rohkem liikuma, et rohkem kilosid ei lisanduks !

PS. normaalkaalus olin aastaid 55kg, nüüd siis 65 ja peale isegi.

Tänan mõistvate vastuste eest ette !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 23:07; 17.03 23:09; 17.03 23:30; 19.03 22:15; 20.03 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et sangad pidid arstidele olema ses osas kõnekad, et suurem risk südameinfarktile ja muudele südamehaigustele. Ka suure kõhurulliga on sama oht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 23:07; 17.03 23:09; 17.03 23:30; 19.03 22:15; 20.03 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks kaaluteema.

söö vähem, liigu rohkem, istu vähem perekoolis ja saadki saledaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegin menüü korda, läksin trenni, võtsin alla 30 kg ja esimest korda elus pole mul kõhtu ees ja sangad on minevik. Olen 35 aastane 3 lapse ema.
Ma arvan, et kui rahul ei ole, siis ei pea leppima. Proovi. Trenn on väga mõnus ja tervislik söömine tuleb ju niikuinii kasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfonss, sa vist oled omal nahal kogenud, kui \”jätsid\” perekoolis käimise ja hakkasid toitumist ning liikumist reguleerima, muutusid saledaks ?

Mina muide ei ole aktiivne perekooli külastaja, tekkis mõte, et äkki siit foorumist saaks julgustust.
Ma tean ise ka lihtsamaid tõdesid ja oskan sõnu ritta panna, isegi mõtetes!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 23:07; 17.03 23:09; 17.03 23:30; 19.03 22:15; 20.03 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alfonss, sa vist oled omal nahal kogenud, kui \”jätsid\” perekoolis käimise ja hakkasid toitumist ning liikumist reguleerima, muutusid saledaks ?

Mina muide ei ole aktiivne perekooli külastaja, tekkis mõte, et äkki siit foorumist saaks julgustust.
Ma tean ise ka lihtsamaid tõdesid ja oskan sõnu ritta panna, isegi mõtetes![/tsitaat]

ma ei ole sale, kuid ma ei virise ka. tean, et kõik on minu enda teha.

aga ma julgustan sind, sangad tekivadki vaid laiskusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah kurat, Alfons, kobi õllekõhtude teemasse ja kommenteeri seal. Sa ei ole sünnitanud ühtegi last, ka pole sa naine, kellel rasvade kogunemine on natuke teistsugune kui meestel, seega, mokk maha. Ausalt, närvi ajab, kui konkreetselt naiste teemas hakkab mingi mees kobisema ja targutama. Inimene ei virisenud, vaid küsis nõu.
Minu nõuanne, võimalikult palju liikuda, jälgida toitumist, kuid mitte nälgida. Minul on suureks abiks hularõngas, mida keerutan ca 5x nädalas korraga 30 minutit. Vanust kohe 40.[/tsitaat]

kobige parem nende pekiteemadega terviserubriiki, seal ma ei kobise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane Alfonssi tähele, see on mingi 100-kilone vanatüdruk, kes siin mehena esinedes on oma eksistentsile mõtte leidnud.

Aga vaata siinsamas Tervise foorumit. Seal on mitu gruppi naisi, kes just 10 kg mahavõtmisega tegelevad. Kopeeri oma jutt sinna ja saad hulgaliselt asjalikku tagasisidet ja tuge.

Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu teemad kuuluvad tervise alla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfonss on kas paksufeti¨ist või ise väga paks naine, kes käib kaaluteemades normaalkaalus inimesi maha tegemas ja anorektikuteks sõimamas.

Ime, et siin teemas teemaalgataja oma koosat veel pole saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et maja ehitada, on tarvis ehitusmaterjali. Tühjast õhust ei ehita. Sama on inimesega – selleks, et kosuda, on vaja materjali. Ilma selleta ei ole võimalik kosuda. Inimene on igal juhul see, mida ta sööb. Isegi, kui tal on haigus, mis soodustab kosumist.
TOIT! Liikumine on nii ehk naa oluline, et terve olla, aga toit on see võti, mis reguleerib kehakaalu. Miks täiskasvanud naised esitavad nii rumalaid küsimusi?
Kui need \”sangad\” on tühi nahk, siis aitab ainult ilukirurg. Sellisel juhul oleks tegemist kudede rebenditega ja jäädavate kahjustustega (nagu tavaliselt naiste kõhule tekib \”põlleke\”).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti sangad reedavad infarkti jmt. ohtu?

Ma olen aru saanud, et terviserisk on just kõhurasva puhul.
Rasv, mis ladestub naistel tagumikule ja reitele (ehk võib-olla siis ka sangade piirkonda?) ei ole tervisele ohtlik.

Kui pikk oled teemaalgataja? Ma arvan, et näiteks 175 cm juures pole 65 kilo küll mingi ülekaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevas 15 min hularõngast ja sentimeetrid kaovad esimese kahe nädala pärast. Ühtegi päeva aga ei tohi vahele jätta. Nii järkates saad maailma ilusamad kõhulihased 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, suur tänu hularõnga soovituse eest!
Meil on see isegi olemas kuskil.
Kindlasti proovin, kui see just kõhule ja puusadele mõjub. Lihtsalt enne pole mul nende kehaosadega probleeme olnud ja ei teadnud mida ette võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 23:07; 17.03 23:09; 17.03 23:30; 19.03 22:15; 20.03 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ajatusaK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selleks, et maja ehitada, on tarvis ehitusmaterjali. Tühjast õhust ei ehita. Sama on inimesega – selleks, et kosuda, on vaja materjali. Ilma selleta ei ole võimalik kosuda. Inimene on igal juhul see, mida ta sööb. Isegi, kui tal on haigus, mis soodustab kosumist.
TOIT! Liikumine on nii ehk naa oluline, et terve olla, aga toit on see võti, mis reguleerib kehakaalu. Miks täiskasvanud naised esitavad nii rumalaid küsimusi?
Kui need \”sangad\” on tühi nahk, siis aitab ainult ilukirurg. Sellisel juhul oleks tegemist kudede rebenditega ja jäädavate kahjustustega (nagu tavaliselt naiste kõhule tekib \”põlleke\”). [/tsitaat]

Jama jutt.
Toiduvalik aitab küll KAALU kontrollida, aga mitte sangadest vabaneda. Kaalu kontrolliga on nii, et keha otsustab ise kust ta rasvu kasutab, ja see ei pruugi olla üldse see koht, kuist sina tahad. Minul näiteks kaovad esimesena rinnad ja põsed ning tulemus ei ole ilus.

Sangadest vabanemiseks on vaja taljelihaseid treenida ja kõiksugu tantsulised trennid mille liikumine toimub täielikult väljasirutatud asendis + küljelihaste venitused (painutused paremale vasakule ja venitus üles – nagu venitaksid ennast pikemaks). Hularõngas käib ka sinna alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see hularõngas on, kas tavaline tsirkuserõngas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis see hularõngas on, kas tavaline tsirkuserõngas?[/tsitaat]

See kõige tavalisem talje ümber keerutamise rõngas mida kasutati koolis keka tunnis ning müüakse igas sporditarvete nurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ

See on väga hea algatuseks, kombineeri erinevaid harjutusi, usu mind, saad hästi sangadest lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hularõngas on hea asi küll 🙂 Peaasi, et vastupidavust jätkuks iga päev seda kasutada. Kaks nädalat on harjumuse tekitamiseks, edaspidi võid seda siis juba trenniks nimetada 🙂 Muide, et siht paremini silme ees püsiks, tee endale kasvõi tabel iga päeva jaoks. Märgi ära, mida ja millal sul teha on vaja: trenazöör, võimlemine, hularõngas. Pärast hea pilk peale visata, ja näha, kuidas sa oma etteantud harjutustega toime tuled. Pane ajad ka kirja, kaua teed, siis hea hiljem võrrelda. Kui sul vahepeal just trennihuvi ei kao 🙂 Omad kogemused, tean, mida räägin.
Lõdvakslaskmisest niipalju, et … ma püüan jälle oma sangasid maha keerutada 🙂 Vaatame, mis saab. Tahtejõud on küll olemas. Usun, et saan hakkama. Teeme võidu? ;)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mummudega rõngas on tõesti hea. Rääkides siniseks olemisest … algus oli jube 🙂 Ma keerutasin alguses ca 10-15 minutit, ja isegi siis olid küljed valusad ja sinised 🙂 Pikapeale läheb mööda, aga see mummudega rõngas mõjub paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käggo, teeks hea meelega võidu 🙂 aga tavaline rõngas on kaugel maakodus, ja seda mummudega rõngast hetkel ostma minna ei saa, oleme linnast mudilastega eemal.
Palju sul muidu lisakilosid on ja tahaksid saavutada? Või tahad vaid sangasid maha saada?
Ja kui aus olla, suhtun ettevaatlikult, kui oled noorem, sest mu meelest vanasti sai ikka kergema vaevaga neid kilosid maha aga nüüd lükka jõuga,siis ka ei kao , nagu tahaks(kiirelt nagu vanasti).

Kuulge, palun pange selle mummurõnga kohta linke ka.

Aga teistele on mul kiirema ainevahetuse nipp, millega ka ise olen hädas olnud. Laste tulekuga seoses hakkasin Kelasin Magneesiumi võtma, tookord seepärast et ei tekiks krampe, nüüd rahutute jalgade ja seedimise pärast. MG on selline tegelane, et isegi kui seda saab palju, see tuleb teisest otsast välja, jääke kehasse ei jäta. Üleliigsus avaldubki kõhulahtisuses. Ma ei mäleta, mis seal soovituslik kirjas on, aga rasedana võtsin seda lausa 5-6 tk päevas, sest muidu oli kõht liiga kinni. Teadsin mis tähendab kõhukinnisus peale sünnitust, see on hullem ja pikem piin, kui sünnitamine. Nüüd võtan siis vastavalt oma kõhutundele, et oleks paras ja saaks iga päev üleliigsega maha. Aga üldiselt võtan 2 hommikul ja 2 õhtul.

See MG on paljude asjade vastu hea, isegi mu mees hakkas võtma, ka rahutute jalgade pärast ja südame pärast(veresoontele hea). Närvisüsteemile hea.
Rohkem ei mäleta.
Teiste Mg võtmisel pole ma muide sellist kohest mõju täheldanud, et aitaks silmnähtavalt krampidele ja oleks hea kõhule. Kunagi proovisin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.03 23:07; 17.03 23:09; 17.03 23:30; 19.03 22:15; 20.03 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://cherry.ee/magnetic-health-hoop-masseeriv-hularongas-koht-suveks-trimmi

Näiteks see siin ongi see, mida ma silmas pidasin 🙂 Alguses oled suhteliselt sant, hiljem toimib väga hästi 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see: http://www.lerson.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.osta.ee/25462869
Mõtlesin ise ka selle osta, sest muu mind ei häiri enda juures aga sangad ei lase paljusid riideid kanda 🙁 Anname pekile tuld:)) Küll need sinikad suveks ära kaovad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]cacao kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päevas 15 min hularõngast ja sentimeetrid kaovad esimese kahe nädala pärast. Ühtegi päeva aga ei tohi vahele jätta. Nii järkates saad maailma ilusamad kõhulihased :)[/tsitaat]

Mille põhjal seda väidate, kas on endal järgi proovitud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:52; 22.03 20:55; 23.03 08:45; 26.03 21:45; 28.03 18:57; 04.04 19:21; 06.04 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen ise järgi proovinud ja räägin omast kogemusest. Hulatasin kuu aega järjest iga päev 15-20 min. Tulemused olid tõesti kiired tulema. Alguses küll võtsin vööümbermõõdus juurde, sest sain sinikad aga edasi nägin juba meelepäraseid numbreid. Kahjuks ei jätkunud püsivust ja sinna ta jäi. Tegin ka internetis korralikku taustauuringut trenni kohta jms. seal väidetigi, et professionaalsetel hulatajatel on kõie ilusam piht.

Kindlasti jätkan tulevikus ja soovitan kõigile, kel just \”sangadega\” mure.

P.S. hula rõngas on korralik, spordi oma (vesi raskuseks sees). Ei ole kursis, kas Eestis müüakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised need head hularõngad on ja kust osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see rimist ostetud hularõngas, mummudega, suur ja suht raske. selline siis https://www.osta.ee/22955425
Kas on ok? Mulle endale tundub, et on ok 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:52; 22.03 20:55; 23.03 08:45; 26.03 21:45; 28.03 18:57; 04.04 19:21; 06.04 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul see rimist ostetud hularõngas, mummudega, suur ja suht raske. selline siis https://www.osta.ee/22955425
Kas on ok? Mulle endale tundub, et on ok :)[/tsitaat]

See tundub päris jube relv. Tahaks enne proovida sellist, kui ostma hakkaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]cacao kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See tundub päris jube relv. Tahaks enne proovida sellist, kui ostma hakkaks…[/tsitaat]

Pole ta nii jube midagi tegelikult. Mina, kes ma ennem üldse hulatada ei osanud, õppisin selle rõngaga hulatama. Jah, tõsi, nädalake olin sinine ümber kere ja väga valus oli. Aga selgeks ma sain selle hulatamise ja nüüd ei ole enam sinikaid ja valus ka ei ole, muidugi kui pikalt teinud ei ole, siis veidi valus ikka on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:52; 22.03 20:55; 23.03 08:45; 26.03 21:45; 28.03 18:57; 04.04 19:21; 06.04 20:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu ja tervis Olen viimase aastaga saanud “sangad” puusadele(ja 10 kg lisa), on neist võimalik vabaneda ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.