Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Olen vist hull, aga juba tahan teist last

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Olen vist hull, aga juba tahan teist last

Postitas:

Laps on alles väike, toidan veel rinnaga, elu on täielik hullumaja, aga tahan teist last. Detsembri lõpus olid esimesed päevad pärast sünnitust. Kuidas on teistel kogemused, kui kiiresti on võimalik rasedaks jääda peale päevade taastumist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:32; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole sa midagi hull! Mul laps 10kuune ja tahame väga teist last. Nüüd hakkame katsetama:) Edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks hull, minu laps oli ~1a, kui hakkasime teist katsetama, praegu laps 2a5k ja kahjuks siiani pole õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on hormoonid (loe: instinktid), mis panevad niimoodi tundma.
Võtke aega, et olemasoleva lapse jaoks segamatult olemas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkasid päevad kuu pärast sünnitust ja toitsin rinnaga kuni aastani. Teise lapse ootele jäin kui laps oli 11 kuud vana, varsti sünnitan. Teisel kuul rasestusin, kui hakkasime proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka laps 1a 6 kuud ja tahame ka juba teist last ja nüüd ta siis on tulemas, täna hommikul arst helistas ja ütles et ma ootan last, kuigi ükski kodune rasedustest polnud midagi näidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pisike11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ka laps 1a 6 kuud ja tahame ka juba teist last ja nüüd ta siis on tulemas, täna hommikul arst helistas ja ütles et ma ootan last, kuigi ükski kodune rasedustest polnud midagi näidanud.[/tsitaat]

Aga kaua sul rasestumisega aega läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 16:32; 20.01 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes poolteist kuud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulid teise lapse mõtted kui esimene laps oli aastane ja kui tütar pooleteise aastaseks sai, siis hakkasime proovima ja jäin kohe rasedaks peale tablettide ära jäämist. Võtsin cerazette tablette, kuna toitsin esimest last veel rinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline nö vh-säilimise arvestusega tehtud laps on ju Eestis viimasel ajal tüüpiline. Selleks on algatajal täpselt õige aeg ju proovima hakata. Ja miks hull? Eks kahe väiksega on kindlasti raskem kui ühega, aga samas väikse vahega lastel koos nii tore kasvada. No ja esimene on ju teise sünniks 2a täis.

Ja ma ei halvusta sugugi selliseid vanemaid, kes vh säilimise pärast laste vahe alla 2a6k ajastavad. Rahadega peab lastega pere kindlasti arvestama, sest õhust-armastusest ei ela ei ise ega lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviks ka teist,aga võiks tüdruk tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetlen neid naisi,kes nii väikese vahega sünnitavad.Kui mul sai laps neli,siis tundsin,et nüüd võiks alles mõelda teise lapse peale;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Olen vist hull, aga juba tahan teist last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.