Esileht Pereelu ja suhted Olen vist imelik?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Olen vist imelik?

Postitas:

Mulle meeldivad androgüünsed inimesed. Pikkade juustega mehed ja lühikeste soengutega mehelike näojoontega naised. Kaks korda olen ka naisesse armunud olnud, kel olid lühikesed juuksed ja mehelik olek. Kõik mu mehed on samuti olnud pikkade või vähemalt õlgadeni juustega. Olles tutvunud uue mehega, vaatan esimese asjana juukseid. Lühikeste juustega mehed mulle lihtsalt ei meeldi ega lähe peale.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja keda huvitab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mitte kedagi ei huvita.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles tutvunud uue mehega, vaatan esimese asjana juukseid.

Lihtsam oleks siis ju esimese asjana vaadata juuste pikkust ja siis alles otsustada, kas üldse hakata tutvuma või mitte.

Kui sa selline “omapärane ja huvitav” proovid juba kord olla…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 14:12; 14.12 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad androgüünsed inimesed. Pikkade juustega mehed ja lühikeste soengutega mehelike näojoontega naised. Kaks korda olen ka naisesse armunud olnud, kel olid lühikesed juuksed ja mehelik olek. Kõik mu mehed on samuti olnud pikkade või vähemalt õlgadeni juustega. Olles tutvunud uue mehega, vaatan esimese asjana juukseid. Lühikeste juustega mehed mulle lihtsalt ei meeldi ega lähe peale.

Mulle ka, päriselt. Samas on see sama, nagu teatada, et mulle meeldib see-ja-see kunstistiil, meelelahutus või toit. Et nagu… jah. Ja siis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist vastust sa siit ootad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad androgüünsed inimesed. Pikkade juustega mehed ja lühikeste soengutega mehelike näojoontega naised. Kaks korda olen ka naisesse armunud olnud, kel olid lühikesed juuksed ja mehelik olek. Kõik mu mehed on samuti olnud pikkade või vähemalt õlgadeni juustega. Olles tutvunud uue mehega, vaatan esimese asjana juukseid. Lühikeste juustega mehed mulle lihtsalt ei meeldi ega lähe peale.

Minu meelest on androgüünne olemiseks vaja ikka PALJU rohkem, kui vaid pikad juuksed mehel ja lühikesed juuksed naisel. Oled sellest mõistest ikka veits valesti aru saanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikidele “Kas ma olen imelik?”- teemadele on ainult üks vastus.

“Jah!”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid ka pikkade juustega mehed, kui noorem olin. (Vanemana on maitse veidi muutunud, 40+ vanuses paljudel meestel juukseid pole ka enam muidugi). Ja sellised naiselike peenete näojoontega, pigem kõhnad ja pikad. Aga ma küll ei ütleks, et see just androgüünne mehetüüp on. Minu jaoks olid need pigem sellised eriti mehelikud mehed. Paljud filmikangelased ja lauljad olid ka tol ajal seda tüüpi: näiteks Robin Hood. Tegelikult on suurema osa ajaloost mehed pigem pikki juukseid kandnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Sony TV-st sarja “Versailles” ja need mehed seal oma poolde selga juustega….oeh…eriti Philippe ja tema blond meesarmuke Chevalier. OMG 😀
https://www.pinterest.com/pin/564005553326790791/?lp=true

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sellest mõistest ikka veits valesti aru saanud.

Kui selle pikkade juustega mehe näite peale mõelda, siis võib arvata, et teemaalgataja pole sellest mõistest üldse aru saanud.

Vblla kuulis seda sõna kuskilt ja siis tekkis ohoo effekt, et talle ju pikajuukselised mehed meeldivad…

Justnagu, maeitea, Marko Atso (juuksed rinnuni) või minupärast ka Brad Pitt (sel olid õlgadeni) oleks kuskilt otsast ka poolenisti naiselikud???

Hullemaid alfaisaseid annaks ju vaevu leida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 20:13; 09.12 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mulle kergelt narkomaani välimusega mehed. Kelle eelistus imelikum on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mulle kergelt narkomaani välimusega mehed. Kelle eelistus imelikum on?

Sa vähemalt tead täpselt, mis või kes sulle meeldivad, sest siin pole enamasti kaksipidi mõtlemist.
Ja kui need “narkod” meeldivad, siis meeldivad, mis seal imelikku on.
Kas nagu see Twilight`i kutt?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 20:13; 09.12 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad androgüünsed inimesed. Pikkade juustega mehed ja lühikeste soengutega mehelike näojoontega naised. Kaks korda olen ka naisesse armunud olnud, kel olid lühikesed juuksed ja mehelik olek. Kõik mu mehed on samuti olnud pikkade või vähemalt õlgadeni juustega. Olles tutvunud uue mehega, vaatan esimese asjana juukseid. Lühikeste juustega mehed mulle lihtsalt ei meeldi ega lähe peale.

Ma ei vaata ka lühikeste juustega mehi, välja arvatud, kui muidu nende stiil ja välimus väga meeldib. Mehel peab olema soeng ja hea välimus, mitte nüsitud pea ja dressid. Aga tänapäeval leidub igasuguseid, 20 aastat tagasi oli nii, et kui oss ei meeldinud, polnud midagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 07:28; 14.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tänapäeval leidub igasuguseid, 20 aastat tagasi oli nii, et kui oss ei meeldinud, polnud midagi teha.

Mismõttes?
Et kui 20a tagasi oss ei meeldinud, siis teistsuguseid üldse polnudki?
Triinu baaris elasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 14:12; 14.12 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tänapäeval leidub igasuguseid, 20 aastat tagasi oli nii, et kui oss ei meeldinud, polnud midagi teha.

Mismõttes?

Et kui 20a tagasi oss ei meeldinud, siis teistsuguseid üldse polnudki?

Triinu baaris elasid?

Suvalises väikelinnas tõesti polnud. Ei elanud Tallinnas sel ajal, aga kui seal käisin, oli ikkagi mood lühikesed juuksed ja alguses dressid, hiljem räppari riided. Keskkoolis oli suurem osa juba teksade ja suvaliste t-särkide või kampsunitega, aga kogu see komplekt nägi jube välja ja ikkagi oli siilikas. Vaata ise vanu filme, kui keskkooli filmitakse. Koledad riided ja lühikesed juuksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 07:28; 14.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Olen vist imelik?