Esileht Kodunurk Olen vist tõeline käpard

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Olen vist tõeline käpard

Postitas:

Vaatan instas neid smuutide pilte, võetakse otse külmast külmunud marjad ja saadakse nendest kohe kaunis ja maitsev smuuti.
Ma ei tea, kas on viga minu blenderis või milles asi, aga kui mina otse külmast võetud marjadest smuutit teen, tuleb see välja nagu mingi külmunud moos, üks hetk jääb see külmunud tomp kõik blenderisse kinni, smuuti ei käi enam ringi ja peab hakkama neid marju sealt välja koukima. Blenderil on küll see ice-breaking pulse-nupp ka, kuid see vist ei anna siis erilist efekti.

Kas kellelgi veel samamoodi olnud? Oskate ehk aidata?
Kas saab üldse otse sügavast võetud asjadest smuutit teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 09:21; 15.05 09:30; 15.05 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peale marjade sinna ikka midagi veel ka paned? Muidu jääbki moos ju. Ise lisan banaani, õuna, vett, apelsinimahla, külmutatud marju, peotäis beebispinatit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks üldsegi peaks??

Mina võtan sügavkülmast marjakarbi välja sulama, ja nii tunnikese pärast, kui on juba pehme aga veel piisavalt külm, teengi smuuti. Ei saa üldse aru, mis point on jää purustamisel. Et lõhun-nüristan natuke masina lõiketera, tulemus aga on ju täpselt üks ja sama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuleb ikka mahla või vett lisaks ka panna. Mul on külmunud asju vast 1/2 kogu smuuti kogusest, teen smuuti kreeka jogurtist, banaanist, veest või mahlast ja siis u 1/2 osa erinevad sügavkülmutatud marjad. Ette midagi ei sulata, sest meeldib just külm smuuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen nii: kõigepealt panen maitsestamata jogurtit, siis marju sügavkülmast ja siis lisan banaani (toasoe).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 09:21; 15.05 09:30; 15.05 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi vedelik peaks ka olema, muidu jääbki külmutatud moos ja klombid jäävad blenderisse kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen nii: kõigepealt panen maitsestamata jogurtit, siis marju sügavkülmast ja siis lisan banaani (toasoe).

Mul sama retsept ja isegi tavalise saumikseriga purustab kiiresti ära, mingit moosi ega tompi ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan instas neid smuutide pilte, võetakse otse külmast külmunud marjad ja saadakse nendest kohe kaunis ja maitsev smuuti.
Ma ei tea, kas on viga minu blenderis või milles asi, aga kui mina otse külmast võetud marjadest smuutit teen, tuleb see välja nagu mingi külmunud moos, üks hetk jääb see külmunud tomp kõik blenderisse kinni, smuuti ei käi enam ringi ja peab hakkama neid marju sealt välja koukima. Blenderil on küll see ice-breaking pulse-nupp ka, kuid see vist ei anna siis erilist efekti.

Kas kellelgi veel samamoodi olnud? Oskate ehk aidata?
Kas saab üldse otse sügavast võetud asjadest smuutit teha?

Sul on äkki nõrga mootoriga blender? Võimsamad saavad jääga hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole mingi superkvaliteetne blender, võib oma blenderi nende külmutatud marjadega õige kiiresti pekki keerata. Endal korduvalt kogetud. Odavatel blenderitel on vahel juures märge, et sobivad ka jää purustamiseks, aga ega ikka tegelikult ei sobi küll. Nüüd teen kah nii, et tõstan marjad tunnikeseks sulama + külm mahl/vesi/jogurt + banaan, kurk vms. Ainult maitsestamata jogurt vedelikuna võib jääda liiga paksuks ja siis tekibki moos. Mina panen alati siis ka mingit muud nö vedelamat vedelikku hulka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on küll korralik firma ja võimsust piisavalt, sobib ka jää purustamiseks, aga külmunud marjade/puuviljade purustamine on sellegipoolest juhendi järgi keelatud.

ise teen nii, et jogurtiga koos marjad kannu ja lasen ca 10 minutit toatemperatuuril seista, see on piisav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 11:25; 17.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen külmutatud marjadele kuuma vett peale, niikuinii on ju vett vaja, smuutid on muidu liiga paksud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile nõuannete eest, hakkan siis katsetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 09:21; 15.05 09:30; 15.05 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen külmutatud marjadele kuuma vett peale, niikuinii on ju vett vaja, smuutid on muidu liiga paksud.

C-vitamiin hävib kuumusega, üle 60 kraadist vett ei tohiks küll panna (st. tohib muidugi, aga milleks ilma C-vitamiinita smuuti?).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nutribullet ja smuutisse panen: sügavkülmutatud banaani (tükeldatud enne külmutamist), sügavkülmutatud marjad, smuutipulbrit ja silma järgi törts külmkapist võetud vett või mahla. Tuleb väga hea külm jook nagu mulle meeldib, aga kõrre läbi joodav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Smuutipulber, milleks see hea on? Mul on ka bleber, kingiks saadud ja väga nõrk, peale saumikseri saamist pole rohkem kasutanud. Saumikseri kannuga purustab küll väga edukalt kõik ära, tavaliselt panen külmutatud marju, maitsestamata jogurtit ja banaani (viimast, et liiga hapu poleks). Mõnikord olen ka mingeid värskeid puuvilju lisanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist maitsestamata jogurtit kasutate smuutides?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist maitsestamata jogurtit kasutate smuutides?

mina kasutan nii smuutides kui ka muuks (nt raita vms salatid, kastmed) ainult farmi oma, 5%.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 11:25; 17.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen märganud, et värsketest, mitte külmutatud puuviljadest ja marjadest tuleb palju maitsvam smuuti. Külmutatutega jääbki kuidagi vesine ja vastiku tekstuuriga. Kahjuks pole talvel võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen telekast mitu mitu korda näinud, just eesti saadetest, et tehakse smuutit ja üldse vedelikku ei panda. Iga kord olen mõelnud, et kas see ongi see õige tegemine siis või? Kui ma ise mitte väga ammu neid tegema hakkasin, siis ma kuidagi ilma vedelikuta ei saa. Muidugi ei soovi ma teha mingit poemahlaga koostöös magusat jooki lihtsalt ja sellepärast ma panen kodus tehtud mahla juurde, näiteks õuna ja mitte niisama, veega pooleks. Kui kodus üldse mahla pole või ei viitai keldrist tuua, siis panen vett vedeldajaks ja natuke mett ka, et oleks parem, smuutisegule hulka.
Ja kui marjad-puuviljad on anumas või mida tahes siis sinna panna, siis valan vedeliku peale ja seda ikka mitte sortsu jagu, ikka nii, et seda jooki saab juua, kui liiga paks on, siis panen lõpus veel, muidu jääb ju puder.
Kuidas siis teie seletate seda tegemist, mida telekas näidatakse, jube paks valatakse klaasi ja seee ongi siis smuuti? Ilma vedelikuta tegemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen smuutit kookosveega, selle panen alati esimesena kannu, seejärel külmutatud marjad (et jook oleks külm), peotäis spinatit, pool banaani, vahel ka lusikatäis mandlivõid. Ma arvan, et kui piisavalt vedelikku paned, siis ei tohiks probleemi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja omale harjumust tekitada jääkülmi jooke juua kui pole soovi omale maohaavasid tekitada. Täätist sööme apsuhaaval, see jõuab suus soojaks minna, kuid jääjooke juuakse kulinal, mis pole teps mitte kõhusõbralik tegu.

Teemasse nii palju, et smoothidesse lisan ikka vedelikku ka, mida parasjagu võtta on – piima, mahla, keefirit või jogurtit. Enamus puuviljast läheb sisse toatemperatuuril, sügavkülmast lisan hooajavälisel ajal vaid pisut koduaiamarju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Olen vist tõeline käpard

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.