Esileht Tööelu, raha ja seadused. Olete äkki targemad?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Olete äkki targemad?

Postitas:

Sünnitähtaeg peaks olema augusti alguses, töölt jään koju aprillist, sest pole lihtsamat tööd pakkuda. Nüüd olen küsimuse ees, et kas peaks võtma ennem haiguslehe ja siis puhkuse, siis saaks äkki dekreeti minekut edasi lükata. Sest kui lähen kõige varasemalt dekreeti, siis saan ka vähem aega lapsega kodus ju olla. Kui aga enne dekreeti on haigusleht, siis peab vist esimesel võimalusel minema. Olen ma asjast õigesti aru saanud? Või äkki oskavad targemad nõu anda..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 17:41; 24.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa jääd koju haiguslehega \”üleviimine kergemale tööle\”, siis valida ei saa vaid pead jääma rsp-le(dekreeti) I võimalusel e 70p enne tähtaeega.

Üks kõik, kas see leht väljastatakse aprillis või juunis.

Kui see leht on kord väljastatud=dekreeti 70p enne tähtaega.

Isegi siis, kui lehe katkestad ja puhkust kasutad, ei lükka see dekreeti minekut edasi, ikka pead minema 70p enne sünnituse tähtaega.

Puhkus tasub kindlasti võtta välja, kui see on rahaliselt kasulik, kui puhkusetasu on suurem kui 70% eelmie aasta keskmisest, sest haiguslehel olles maksab Haigekassa 70% eelmise aasta keskmisest.

Pole vahet rahaliselt kas enne kogu aasta puhkus ja siis alles haigusleht ning siis dekreet
või
haigusleht, siis see katkestada puhuseks ja siis dekreet.

Paberimajanduse seisukohalt on mugavam algul puhkus, siis haigusleht.

Kas tööandja on nõus aprillis puhkuse andma? Nõuda sa seda siis ei saa, nõuda saad vahetult enne dekreeti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja on nõus puhkust andma küll. Ja puhkusepäevi on mul vist õigus saada ka dekreedil oldud aja eest? Aga igatahes tänud info eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 17:41; 24.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, puhkust annab nii töötamine kui töövõimetus(st nii haiguslehe kui dekreedi aeg)
st
ilmselt teenid välja 10 k puhkuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Olete äkki targemad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.