Esileht Hobinurk Olete lugenud?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Olete lugenud?

Postitas:

https://www.apollo.ee/naine-otse-ja-ausalt-marju-karin.html

Kas olete juba jõudnud lugeda? Vaatasin, et eelmüügis olnud raamatud on juba läbi müüdud. Ma täitsa loeks seda raamatut, aga ostma vast siiski ei hakka. Kuulaks aga huvi pärast kogemusi, kui keegi on juba jõudnud seda lugeda.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 23:14; 16.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju saadaval veel? 30.01 alles on. Vaevalt, et keegi juba raamatut on lugenud, mis otseselt müügis pole. Ja no eelmüügis olnud raamatud saadetakse alles 30ndast välja või 1-2 päeva enne. Keegi ei saa seda enne 30ndat kätte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei teadnud, kes on Marju Karin, guugeldasin. esimeselt saidilt vaatas vastu pardihuultega naine, kes ütles, et tema käe alt ei lähe ühtki pardihuult välja. miks on ta kirjutanud raamatu ja miks ma seda lugema peaksin?

+30
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apollo.ee/naine-otse-ja-ausalt-marju-karin.html

Kas olete juba jõudnud lugeda? Vaatasin, et eelmüügis olnud raamatud on juba läbi müüdud. Ma täitsa loeks seda raamatut, aga ostma vast siiski ei hakka. Kuulaks aga huvi pärast kogemusi, kui keegi on juba jõudnud seda lugeda.

Appi, miks peaks seda lugema?

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:42; 17.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaam.
Loomulikult.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, Marju. Ma ei ole seda raamatut lugenud ja ei kavatse ka lugeda.

+33
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen temaga kokkupuutunud paaril korral ja kahjuks jättis väga, kuidas nüüd ilusti öelda…Ei oskagi kahjuks. Ülehinnatud tegija. Tema raamatut põhimõtteliselt ei osta ja loe. Ja ma arvan, et peale minu on veel neid inimesi kes nii tunnevad. Asi on tema suhtumises ja töö kvaliteedis. Võlts!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, Marju. Ma ei ole seda raamatut lugenud ja ei kavatse ka lugeda.

Ma võiks siia veel lisada, et ma ei kavatse lugeda mitte ühtegi raamatut, mis lubab nii kategooriliselt kogu tõde ühe või teise sugupoole kohta. Aga sedalaadi raamatud on praegu hirmsasti moes, jesperparved ja muud eneseimetlejad on neid küllaga tootnud ja ju siis tibi nägi suurepärast võimalust vähese vaevaga rumalate käest raha kätte saada.

Võib-olla ma sirviksin raamatut “Ilukirurgiast otse ja ausalt”, aga seda pole ilmselt loota.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju saadaval veel? 30.01 alles on. Vaevalt, et keegi juba raamatut on lugenud, mis otseselt müügis pole. Ja no eelmüügis olnud raamatud saadetakse alles 30ndast välja või 1-2 päeva enne. Keegi ei saa seda enne 30ndat kätte.

Ma ei teadnud, et see raamat veel saadaval pole. Jäi silma lause, et eelmüügi kogus on läbi, seega eeldasin, et juba müügis. Läks vähe valesti tõesti.

Ei, Marju. Ma ei ole seda raamatut lugenud ja ei kavatse ka lugeda.

Ma ei ole Marju. Küll aga olen temaga aastaid tagasi kokku puutunud tema esmaabi-koolituste kaudu. Seetõttu tekkiski huvi. Tema klient ma pole ja ei plaani selleks ka saada.

See pole reklaam. Kui moded arvavad vastupidist, siis võivad teema maha võtta.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 23:14; 16.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kodustiil.postimees.ee/6873828/otsid-vaikust-ja-rahu-inimtuhjal-iiri-saarel-asuv-kohvik-otsib-tootajaid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, Marju. Ma ei ole seda raamatut lugenud ja ei kavatse ka lugeda.

+1

Ja Marju, mina ei kavatse sind isegi googeldada ega sinu pandud apollo linki avada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud sellisest Marjust kuulnud, aga Apollo lehel olev raamatututvustus minus küll huvi ei tekita. Ma tean ise juba kui vägev naine ma olen 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole Marju. Küll aga olen temaga aastaid tagasi kokku puutunud tema esmaabi-koolituste kaudu. Seetõttu tekkiski huvi. Tema klient ma pole ja ei plaani selleks ka saada.

Seda enam, miks üldse peaks tekkima huvi seda raamatut lugeda? Kas sa saaksid selgitada?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:42; 17.01 09:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Olete lugenud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.