Esileht Pereelu ja suhted Olge ometi vait. Eriti poes ja voodis!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Olge ometi vait. Eriti poes ja voodis!

Postitas:

On kaaslasega suhted allamäge minemas, perevägivald – ole vait! Ära tüüta teisi oma olemasoluga ometigi.
Naisega parajasti riid majas, aga kodus söök otsas, oeh. No poodi igal juhul minna ei või. Kui aga lähed, siis pead kindlasti head nägu tegema! Muidu mõni veiniostja või jumal teab kes muu saab tugevasti häiritud:
https://foorum.perekool.ee/teema/reedeohtune-poeskaik-neli-konflikti/
Oledki vait. Nii, siis naine vaatab, et mees nii tasane! Ahhaa, vist tahab leppida – lähete koju, hakkad kogemata suures vaikimissegaduses öösel seksima…

…ning hakkab juba ilgelt hea endal ja naisel ka, AGA stop! Aju ikka tööle: kas seinad kostavad läbi, kas naaber sõitis eile maale? Oh, ei tea, parem suru hambad patja ja ole vait. Nagista vaikselt lõpuni. Naaber võib äkki häiritud saada:
https://foorum.perekool.ee/teema/haalekad-paarikesed/
Ent naine ei saa aru, miks ma ühtegi mõnuhäälitsust ei tee! Ei meeldi? Kas sul on teine kes seksib kirglikumalt? Oeh, tulebki riid 🙁

Sel hetkel ole aga eriti tähelepanelik ja hoolas, et nüüd järgmisel päeval jälle poodi ei lähe!

Õnneks pole Eestis eluiga üleliia pikk, äkki jaksad ikka lõpuni vait püsida. Näljas, kui parajasti riius. Vaikselt seksides või veel parem ilma seksita, otse loomulikult! sest äkki võib miskit ikka osta…
Peaasi, et teistel hea oleks.

Siin teemas ka, palun kommentaarideta, mõnele äkki ei meeldi! Olgem lihtsalt vait. Kogu aeg. Siis on (ehk) juhuslikul möödujal või naabril ikka hea olla. Jah, see ongi peamine elus – vaikida teiste rõõmuks kogu aeg.

SORRY sattusin lobisema. Edaspidi olen, muidugi, vait.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läinud kord saarlased kalale ja võtnud hiidlasegi endaga ühes. Pärast kalalkäiku istusid
mehed õllekannude taga. Tükk aega on vaikust, siis ütleb üks saarlane:
“Jah.”
Läheb veel jupp aega ja siis ütleb teine saarlane ohates:
“Jah.”
Veel pikad minutid vaikust ning siis ütleb hiidlane:
“Ja-jahh.”
Hiljem otsustasid saarlased, et enam hiidlast kalale kaasa ei võeta – lobiseb liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dziisas… lase veel ull poodi, pärast peab seda hala mitu päeva perekoolist lugema. Nüid kuulis veel kellegi nahistamist läbi seina ja ei enam sellest jutu lõppu pole näha.

Ole hea, kasuta seda oma voodit sihipärasel otstarbel, topi pea padja alla, vast hakkab kergem ja saabub vaikus. Ütleb vamasõnagi, et hommik on õhtust targem. Ise teen ka oma nõuande järele 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kenasti teemas peamine kokku võetud :). Olge vait! Tehke nagu teised tahavad! Ainult nii oled aktsepteeritav perekoolikaaslane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii hea meel, et sa selle teema tegid!

Mul on ka tunne, et siin on levinud liik kibe-kägu, kes on alati kõigest ja kõigist HÄIRITUD. Tema ümber millegipärast kõik lapsed jonnivad, vanainimesed trügivad, noored ülbitsevad, naised ei oska riietuda, mehed ei oska käituda; naaber puurib ebasobival hetkel ja naabri koer haugub… isegi kodus ei saa rahu, sest ämma pesuvahend haiseb ja telekas on nõme saade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa…..osta maja ja võta normaalne naine 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa loed KÕIK teemad läbi või natuke sorteerid ka?
Ainult siin foorumis või palju sul neid olesklemise kohti on?

Peab ikka aega käes olema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi elementaarne sündsusetunne võiks siiski olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii hea meel, et sa selle teema tegid!

Mul on ka tunne, et siin on levinud liik kibe-kägu, kes on alati kõigest ja kõigist HÄIRITUD. Tema ümber millegipärast kõik lapsed jonnivad, vanainimesed trügivad, noored ülbitsevad, naised ei oska riietuda, mehed ei oska käituda; naaber puurib ebasobival hetkel ja naabri koer haugub… isegi kodus ei saa rahu, sest ämma pesuvahend haiseb ja telekas on nõme saade.

Mu elukogemus ütleb, et need ongi need tüübid, kes ka öösel talumatu seksi käes karjuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:59; 10.10 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi elementaarne sündsusetunne võiks siiski olla.

“Misasi?” küsib noorsots suurisilmi.
(“Misasi?” küsis Borat, kui talle öeldi, et naistel on õigus valida, kellega nad seksivad.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 12:59; 10.10 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja pea meeles, kui nahale ilmuvad esimesed vananemismärgid, siis pead koti pähe tõmbama ja enam poodi minna ei saagi, sest siis oled mutt (või ka ätt) ja ega siis pole lubatud enam ennast hästi tunda. Pead istuma kodus hambad ristis peegli ees ja sisendama endale kui kole ja mõttetu sa oled.
Aga tegelikult, palun tõesti, vilistage nende hädaldajate peale. Need haledad inimesed ei vääri mingit tähelepanu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Olge ometi vait. Eriti poes ja voodis!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.