Esileht Kodunurk Õlipudelite hoidja

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Õlipudelite hoidja

Postitas:

Tere. Ehk oskate aidata, kodus kogunenud palju 5ml ja 15ml eeterlikke õlipudeleid. Oskate soovitada, kus saaks nendele hoidjaid, kohvrit pigem mitte, aga selliseid, mida saaks lauasahtlisse panna ja seal hoida neid. Niisama sahtlis kukuvad ümber. Tänud juba ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:00; 28.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aliexpressis on palju sahtli organiseerijaid, ka selliseid, mille vahede suuruseid saad ise muuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud siit https://puidust.lisad.ee/  vahest sobivad ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ehk oskate aidata, kodus kogunenud palju 5ml ja 15ml eeterlikke õlipudeleid.

Mind huvitab, mis eeterlikud õlid need on, mida koju koguneb. Mida nendega tehakse, milleks neid ostetakse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida nendega tehakse, milleks neid ostetakse?

Need õlid lõhnavad ja nende lõhnaga maskeeritakse kodus muid haisusid, nagu mustust, hallituse- ja kuselõhna jne.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine arene oma kusemustuse all pisut. Aroomiteraapiast oled midagi kuulnud? Lõhna-õli lampidest? Tõenäoliselt mitte. Kui küsimusele vastata ei oska siis ole parem vait, paistad targem.

Teemaalgatajle: Jyskis ja Home4You on saadaval igasuguseid sahtli organiseerijaid angu eespool mainitud. Säästlikumalt ajab asja ära isegi suvaline karp.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ehk oskate aidata, kodus kogunenud palju 5ml ja 15ml eeterlikke õlipudeleid.

Mind huvitab, mis eeterlikud õlid need on, mida koju koguneb. Mida nendega tehakse, milleks neid ostetakse?

Need on kasutatud , tühjad pudelid, millesse saan ise segada kokku segusid, kas siis difuuserisse või enda jaoks. Pole mõtet välja visata ju 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:00; 28.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida nendega tehakse, milleks neid ostetakse?

Need õlid lõhnavad ja nende lõhnaga maskeeritakse kodus muid haisusid, nagu mustust, hallituse- ja kuselõhna jne.

Nii tore, et avaldasid ka minu silmaringi oma kogemuste näol, kuidas maskeerid enda kodus taolisi lõhnu 🙂 . Aitähh.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aroomiteraapiast oled midagi kuulnud? Lõhna-õli lampidest? Tõenäoliselt mitte. Kui küsimusele vastata ei oska siis ole parem vait, paistad targem.

Ma olen isegi kristallidest ja nende “tervendavast mõjust” kuulnud, et sa teaksid.
Kristallvee tegemisest ja kasutamisest rääkimata.
Asetage käed ümber kannu või selle kohale ja õnnistage vett sõnadega “Ole õnnistatud”. Võite anda kristalliveele lisaks oma taotluse, hea sõna või soovi. Tervistav vesi ongi valmis!
jne.

Aga kui reaalselt nüüd sinust rääkida, siis sina ei pista isegi siis targem, kui sa oma aroomiteraapia jne plämaga vait jääks – lollus kiirgaks ka silmist.
Sest silmad reedavad su.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5ml saab hästi hoida huulepulgahoidjates, 15ml sinna küll ei mahu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ise mingi rest, mis neid püsti hoiab, kasvõi niimoodi: https://www.youtube.com/watch?v=LsjwFi1k4os

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Õlipudelite hoidja