Esileht Kodunurk Õliuputus köögis

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Õliuputus köögis

Postitas:

Mida saaks teha, et õli panni pealt minema ei pritsiks.Nimelt, mure seisneb selles, et mees praeb igal hommikul endale ühe kanamuna, temal kulub selleks mõni minut aga minul pärast terve tund, et kogu pliidi ümbrus ja läheduses seisvad asjad õlist puhtaks küürida.Kasutan Risso päevalilleõli ja teflonpanni, kas asi on õlis,pannis või tehnikas? Ise kasutan lihtsalt kaant ja köök jääb puhtaks aga mehele see variant ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:56; 25.04 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

las nühib ise, küll siis hakkab kaane variant sobima. Aga muidu arvaks et ehk on kuumus liiga suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaas tõesti muna ja liha praadimisel üldse ei sobi, aga poes on olemas sellised varrega nagu lamedad sõelad, mis käivad panni peale – rasvapüüdjad. Selline tasub oma panni diameetrile vastavalt soetada, siis saab mees muna ka kaaneta praadida, sest see \”sõel\” ei takista õhu juurdepääsu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:42; 25.04 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka rasvapyydjat – enamus pritsmeid jääb sinna kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud teile! Vaatan, kas leian poest, polnud tõesti ennem kuulnud sellisest abivahendist – see peaks elu tunduvalt lihtsamaks muutama. Ega ma ise ka kaanega praadimist eriti ei poolda, rohkem olude sunnil seda teinud 🙂 või siis olen madalal tulel sossutanud aga mul on ka rohkem kannatlikkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 10:56; 25.04 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem õli ja madalam kuumus. Muna tuleb ka parem madalal kuumusel muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minule see rasvapüüdja üldse ei sobi!
Asi selles, et PRUUNISTADA sellega ei saa, see söel on tihe ja kui pannilt rasv vastu sõela \”lage\” pritsib, ummistab selle päris ära ja siis on sama efekt nagu kaanelgi. Liha hakkab hauduma ja kiirest pruunistamisest pole juttugi.
Teine asi on see, et kui vaja lihal/ kalal vm. teine pool keerata, siis selle puüdja äravötmise ajal lendab rasv ikkagi pliidile. Suht mötettu asjandus.
Ega muud olegi, kui pliit kohe peale tegemist ära pühkida. Sinu puhul, teemaalgataja, peaks seda mees ikkagi tegema. Ma ei kujuta ette, et üks lagastab ja teine peab koristama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No liha pruunistamisel pritsib kõvasti, kui teadmatusest märg/külm liha pannile panna. Siis ka pruunistub halvemini. Pannile panekuks peaks liha olema toatemperatuuril ja nt majapidamispaberiga kuivatatud ning pann tuline. Mul ei ole ka steigiga kunagi veel rasv võrku ummistanud, kuigi päris pritsimata jah kuidagi ei saa. Pööramisel veidi pritsib jah, aga see pole võrreldav sellega, mis juhtub võrku kasutamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:42; 25.04 16:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Õliuputus köögis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.