Esileht Koolilaps Olukord teistes koolides, haigused jne..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Olukord teistes koolides, haigused jne..

Postitas:
Kägu

Tere!

Sooviks uurida kuidas teistes koolides hetkel olukord seoses selle koroonaga ja üldse viirustega?
Üldiselt siiski suures osas tõbised lapsed on kodus kuid siiski leidub igas klassis nohuseid ja köhatavaid lapsi. Maske koolis ei kanta.

Kui võrrelda nüüd eelmiseid koroona aastaid kui koolis kanti maske,siis lapsed polnud mul kordagi haiged. Neile mask mingeid ebameeldivusi /tervisemuresid ei valmistanud. Ok,eelmine aaata jäi see kooliskäimine üürikeseks karantiini tõttu aga siiski said alguses ikka käia omajagu.

Mul lapsed nüüd mõlemad sept algusest pidevalt haiged. Algul palavik,nohu,kurguvalu ja köha. Ravime terveks, lähevad kooli ja 3-4ndal päeval juba jälle algab sama jama vaikselt pihta . Tütar on koolis kàinud sept algusest saati u.10p.  Praegu just sai terveks, hoidsin veel paar päeva kodus(kooli isegi ei jõudnud veel minna ) ,poiss läks esmaspäeval kooli. Neljap ütles poiss jälle, et kurgus kriibib,nohu hakkab tekkima ja köhima ajab. Tütar ärkas nüüd ka tugeva kurguvalu ja nohuga.
Et kui nii jätkub,siis kooli ei saagi see aasta vist nagunii. Mõlemad jälle järgmine nädal kodus.

Muidu lapsed võtavad  C-vitamiini,D-vitamiini regulaarselt. Stressi ka justkui pole,küüslauku söövad meeleldi. Millega veel organismi turgutada?

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on 4. klassis ja kooli algusest saati juba 3. kord haige või nohus/köhas Ta polnud isegi lasteaias nii tihti haige. Eks immuunsus ole sellest pikast kodus olemisest ka nõrk. Me näiteks eelmine talveperiood olime veel ka ettevaatlikud ja pigem kodused.

Ise olen terve olnud, aga ma ei puutu ka nii paljude inimestega kokku, nagu laps koolis. Töö juures on meil igapäevaselt kontoris ainult paar inimest ja me ei ole külg-külje kõrval.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad su lapsed on, ilmselt algklassides ja kas nad lasteaias käisid? Su laste immuunsus on nõrk. Soovitaks sulle, et kui lastel palaviku ei ole, siis minge õue ja mütake seal kohe õhtuni. Värske õhk on hea ravim nohule ja kriipivale kurgule. Klassikaaslased kindlasti ei ole huvitatud koolis maskidega käimisest, et kaitsta sinu tupsukesi juhusliku köhatuse, aevastuse  või mõne sügisese viiruse eest. Keegi ei köhi ega aevasta kellegile ju näkku.  Maski kandmise ei ole seoses sügisviirustega vaid see  komme tuli meile ikka seoses covidiga ja sealgi on maski kasutegur küsitav, teadlaste avaldatud andmete põhjal u 10%. Minule isiklikult maski kandmine ei meeldi, loomulikult ühistranspordis ja kaubanduskeskuses seda teen, aga esimesel võimalusel võtan eest ära ja ei kujuta ette et kannaksin seda terve päeva ja miks lapsed peaksid seda tahtma kanda terve päeva. Ebamugav ju.

+5
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maske koolis ei kanta.

Kes või mis takistab su lastel koolis maski kanda? See, et maske ei nõuta, ei tähenda, et nende kandmine keelatud on. Minu laps näiteks on koolis enamasti maskiga.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad su lapsed on, ilmselt algklassides ja kas nad lasteaias käisid? Su laste immuunsus on nõrk. Soovitaks sulle, et kui lastel palaviku ei ole, siis minge õue ja mütake seal kohe õhtuni. Värske õhk on hea ravim nohule ja kriipivale kurgule. Klassikaaslased kindlasti ei ole huvitatud koolis maskidega käimisest, et kaitsta sinu tupsukesi juhusliku köhatuse, aevastuse või mõne sügisese viiruse eest. Keegi ei köhi ega aevasta kellegile ju näkku. Maski kandmise ei ole seoses sügisviirustega vaid see komme tuli meile ikka seoses covidiga ja sealgi on maski kasutegur küsitav, teadlaste avaldatud andmete põhjal u 10%. Minule isiklikult maski kandmine ei meeldi, loomulikult ühistranspordis ja kaubanduskeskuses seda teen, aga esimesel võimalusel võtan eest ära ja ei kujuta ette et kannaksin seda terve päeva ja miks lapsed peaksid seda tahtma kanda terve päeva. Ebamugav ju.

Mis põhjusel sa nimetad teemaalgataja lapsi tupsukesteks? Sellel sõnal Sinu kommentaaris on halvustav alatoon ja halvustamiseks pole sul õigust.

Mul on ka laps sellel õppeaastal olnud rohkem kodus haige kui koolis. See ongi tüütu ja ebamugav ja meile ütles perearst, et juba augustist liigubki palju viiruseid ja lapsed on palju haiged.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps oli suvel mitu raksu viiruses, köha-nohu-palavik või siis oligi lihtsalt 6 p keskmiselt kõrge palavik. Koroona see polnud (testiti korduvalt) ja suve jooksul sai ka mõlemad doosid vaktsiini. Nüüd, sügisel, ptüi, ptüi, on olnud terve. Tema klassis on koroona sees, iga nädal keegi jääb ja 10päevane karantiini aeg jälle algab. On ka õpetajate seas haigeid. Usun ka, et tegemist on isolatsiooniaja fenomeniga, viirused on kui pausi tagant valla pääsenud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad su lapsed on, ilmselt algklassides ja kas nad lasteaias käisid? Su laste immuunsus on nõrk. Soovitaks sulle, et kui lastel palaviku ei ole, siis minge õue ja mütake seal kohe õhtuni. Värske õhk on hea ravim nohule ja kriipivale kurgule. Klassikaaslased kindlasti ei ole huvitatud koolis maskidega käimisest, et kaitsta sinu tupsukesi juhusliku köhatuse, aevastuse või mõne sügisese viiruse eest. Keegi ei köhi ega aevasta kellegile ju näkku. Maski kandmise ei ole seoses sügisviirustega vaid see komme tuli meile ikka seoses covidiga ja sealgi on maski kasutegur küsitav, teadlaste avaldatud andmete põhjal u 10%. Minule isiklikult maski kandmine ei meeldi, loomulikult ühistranspordis ja kaubanduskeskuses seda teen, aga esimesel võimalusel võtan eest ära ja ei kujuta ette et kannaksin seda terve päeva ja miks lapsed peaksid seda tahtma kanda terve päeva. Ebamugav ju.

Mis põhjusel sa nimetad teemaalgataja lapsi tupsukesteks? Sellel sõnal Sinu kommentaaris on halvustav alatoon ja halvustamiseks pole sul õigust.

Mul on ka laps sellel õppeaastal olnud rohkem kodus haige kui koolis. See ongi tüütu ja ebamugav ja meile ütles perearst, et juba augustist liigubki palju viiruseid ja lapsed on palju haiged.

Tupsukesed ei olnud minu kirjutises halvustava alatooniga, vähemalt ma seda nii ei mõelnud. Eesmärk ei ole ju kedagi solvata.

Kasutasin sõna tupsukesed sellepärast, et teemaalgataja soovis olukorda kus terve klass/kool käituksid tema tõekspidamiste järgi, Minu lapsed pidevalt haiged, siis nüüd kandke kõik maski kui see ka ei aita siis on järgmine meede mul varuks. Ühe inimese järgi siiski ei joondu terve kollektiiv.

+6
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tavalisi viirusi on palju ja mulle tundub, et lapsed haigestuvad raskemalt. See kohutav köha, kuu aega möödas, aga ikka köhatab.

Ja ka täiskasvanuid raskemalt haiged.

Samas hea, et just praegu saab need läbi põetud, keha ouahnudu, toidulaud vitamiini rohkem  Ehk kevadel samasse viirusesse enam ei jää.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama teemaga haakuv küsimus – kas teie laste koolides pakutakse kodus olevatele (haigetele või isolatsioonis) lastele võimalust digivahendeid kasutades tundi kuulata või tunnis osaleda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul algklassilapsed (2. ja 4. klass), ei taha ära sõnuda, aga seni kõik OK. Klassis küll iga päev keegi ikka puudub, aga mingit suurt haigestumise lainet pole olnud, et pool klassi korraga rivist väljas oleks. Isolatsiooniteade on kooli algusest saati tulnud kahel korral (koolikontakt, nii et koolis on laps edasi käinud, samas klassis peale selle ühe lapse pole teised koroonasse jäänud).

Mõnes terviseteemas on väidetud, et kuna kogu selle koroonaperioodi jooksul on jäänud muud viirused põdemata, siis nüüd tuleb mitme eest põdeda, sest organismi immuunsus ei ole enam treenitud. Võib-olla nii ongi, sest tuttavatelt ka kuulen, et haiguste hooaeg algas see aasta kuidagi vara, septembri alguses paljudel juba lapsed tõbised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad su lapsed on, ilmselt algklassides ja kas nad lasteaias käisid? Su laste immuunsus on nõrk. Soovitaks sulle, et kui lastel palaviku ei ole, siis minge õue ja mütake seal kohe õhtuni. Värske õhk on hea ravim nohule ja kriipivale kurgule. Klassikaaslased kindlasti ei ole huvitatud koolis maskidega käimisest, et kaitsta sinu tupsukesi juhusliku köhatuse, aevastuse või mõne sügisese viiruse eest. Keegi ei köhi ega aevasta kellegile ju näkku. Maski kandmise ei ole seoses sügisviirustega vaid see komme tuli meile ikka seoses covidiga ja sealgi on maski kasutegur küsitav, teadlaste avaldatud andmete põhjal u 10%. Minule isiklikult maski kandmine ei meeldi, loomulikult ühistranspordis ja kaubanduskeskuses seda teen, aga esimesel võimalusel võtan eest ära ja ei kujuta ette et kannaksin seda terve päeva ja miks lapsed peaksid seda tahtma kanda terve päeva. Ebamugav ju.

Mis põhjusel sa nimetad teemaalgataja lapsi tupsukesteks? Sellel sõnal Sinu kommentaaris on halvustav alatoon ja halvustamiseks pole sul õigust.

Mul on ka laps sellel õppeaastal olnud rohkem kodus haige kui koolis. See ongi tüütu ja ebamugav ja meile ütles perearst, et juba augustist liigubki palju viiruseid ja lapsed on palju haiged.

Tupsukesed ei olnud minu kirjutises halvustava alatooniga, vähemalt ma seda nii ei mõelnud. Eesmärk ei ole ju kedagi solvata.

Kasutasin sõna tupsukesed sellepärast, et teemaalgataja soovis olukorda kus terve klass/kool käituksid tema tõekspidamiste järgi, Minu lapsed pidevalt haiged, siis nüüd kandke kõik maski kui see ka ei aita siis on järgmine meede mul varuks. Ühe inimese järgi siiski ei joondu terve kollektiiv.

Ma ei ole teemaalgataja, aga see “tupsukesed” on küll 100% halvustav su kommentaaris. Milleks selline õelus ja koha kätte näitamine? Selline sõnastus muudab teiste suhtumise su enda kommentaari kohe negatiivselt ja mis iganes selle sõnum oli, on see kohe rikutud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maske koolis ei kanta.

Kes või mis takistab su lastel koolis maski kanda? See, et maske ei nõuta, ei tähenda, et nende kandmine keelatud on. Minu laps näiteks on koolis enamasti maskiga.

Lapsed tahavad üldiselt (ja mitte ainult lapsed) teha “nii nagu teised teevad”. Mina näiteks ei sunni oma lapsi maski kandma, isegi kui ma ise seda mingis olukorras (nt ühes bussis kahe klassiga ekskursioonile sõites) õigeks pean. Lihtsam oleks kui maski kandmine antud olukorras oleks nõutud kõigil. Aga terve koolipäeva maski kanda on samuti raske, seega minu meelest oleks parim lahendus digilahenduste kasutamine, et ka pisut tõbised saaksid kodust kaasa töötada. See aga eeldab õpetajatelt rohkem tööd kui muidu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma polnud ise 1,5a haige olnud ja nüüd oli nohu ja hääl ära, jube pikalt vindunud. Kaks testi tegin, negatiivsed. Nüüd noorem laps koroonas, ülejäänud pere vaktsineeritud ja pole jäänud. Koolis on olukord kontrolli alt väljumas- paljud õpetajad koroonas, paljud muidu haiged, üks klass distantsile saadetud, teised tilguvad ühest isolatsioonist teise. Praegu juba mõtlen, et hea, et minu laps lma klassist esimesena läbi põeb- nüüd pool aastat muretum elu. Masendav. Ja ikka jagub neid, kes oma õigusi taga ajavad, rusikatega rinnale taovad ega kavatsegi vaktsineerida. Ja nii ei saabugi vist kunagi enam normaalsust 🙁

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb selgitada, et kontrolltöö pole midagi erilist. Õppida tuleb, nagu ka TA komadega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad su lapsed on, ilmselt algklassides ja kas nad lasteaias käisid? Su laste immuunsus on nõrk. Soovitaks sulle, et kui lastel palaviku ei ole, siis minge õue ja mütake seal kohe õhtuni. Värske õhk on hea ravim nohule ja kriipivale kurgule. Klassikaaslased kindlasti ei ole huvitatud koolis maskidega käimisest, et kaitsta sinu tupsukesi juhusliku köhatuse, aevastuse või mõne sügisese viiruse eest. Keegi ei köhi ega aevasta kellegile ju näkku. Maski kandmise ei ole seoses sügisviirustega vaid see komme tuli meile ikka seoses covidiga ja sealgi on maski kasutegur küsitav, teadlaste avaldatud andmete põhjal u 10%. Minule isiklikult maski kandmine ei meeldi, loomulikult ühistranspordis ja kaubanduskeskuses seda teen, aga esimesel võimalusel võtan eest ära ja ei kujuta ette et kannaksin seda terve päeva ja miks lapsed peaksid seda tahtma kanda terve päeva. Ebamugav ju.

Mis põhjusel sa nimetad teemaalgataja lapsi tupsukesteks? Sellel sõnal Sinu kommentaaris on halvustav alatoon ja halvustamiseks pole sul õigust.

Mul on ka laps sellel õppeaastal olnud rohkem kodus haige kui koolis. See ongi tüütu ja ebamugav ja meile ütles perearst, et juba augustist liigubki palju viiruseid ja lapsed on palju haiged.

Tupsukesed ei olnud minu kirjutises halvustava alatooniga, vähemalt ma seda nii ei mõelnud. Eesmärk ei ole ju kedagi solvata.

Kasutasin sõna tupsukesed sellepärast, et teemaalgataja soovis olukorda kus terve klass/kool käituksid tema tõekspidamiste järgi, Minu lapsed pidevalt haiged, siis nüüd kandke kõik maski kui see ka ei aita siis on järgmine meede mul varuks. Ühe inimese järgi siiski ei joondu terve kollektiiv.

Lapsed juba suuremad ehk siis pubekad, pole enam algklassides.
Ma ei tea,et ma oleks öelnud ,et terve kool /klass peaks minu laste pärast maske kandma. Tõin vaid näite eelmise aasta olukorra kohta,et maskide kandmise ajal ei olnud lapsed kordagi haiged. Mitte ainult minu ,aga enamus koolilapsed püsisid terved selle aja vältel-see tuli teemaks kooliüldkoosolekul. Suur enamus vanemaid nentisid,et nii terveid lapsi pole neil üle pikkade aastate olnud.
Mõtlengi nüüd, et ehk siis tõesti hakkavad minu  enda lapsed maski kandma, sest haiged nad olla ei taha. See on väsitav ja ebameeldiv. Lasteaias olid küll tihti haiged aga kooliealiseks saades pigem kooliaasra jooksul kokku olid ehk 2-3korda kodus haiged.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama teemaga haakuv küsimus – kas teie laste koolides pakutakse kodus olevatele (haigetele või isolatsioonis) lastele võimalust digivahendeid kasutades tundi kuulata või tunnis osaleda?

Ei pakuta ka meie koolis seda võimalust. Koosolekul pakkusid mõned vanemad, et selline võimalus võiks küll olla.
Pidid arutama õpetajatega seda teemat ning loodan, et see võimalus antakse distantsilt tunnis osalemiseks.

Klassijuhataja vaid mainis seda, et see digitundide tegemine pole küll kohustuslik riiklikult kuna hetkel pole karantiini kuid see nüüd olenebki õpetajatest, kes soovib see teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu kolme lapse klassis on kokku vast 10 last, kes kogu aeg kannavad maski. Las kannavad. Ei tea, kas vanemad nõuavad või ise tahavad või on harjumus.

Ei huvita ka, ausalt öeldes. Kui tunneb, et on vajalik, las kannab.

Haige on olnud meil näiteks 1 klassi poiss, kes üldiselt ei ole üldse haige. Ei mäletagi, ehk 3 aastat tagasi oli haige. No oli siis nohus ja 3 päevaga see piirdus, saatsin kooli. Oligi vast aeg haige olla, midagi hirmsat ei juhtunud, oli kassiga kodus ja luges raamatuid ning vaatas telekat.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 1.klassi laps ja juba 2.korda haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama teemaga haakuv küsimus – kas teie laste koolides pakutakse kodus olevatele (haigetele või isolatsioonis) lastele võimalust digivahendeid kasutades tundi kuulata või tunnis osaleda?

Riiklikult seda ei nõuta ja pigem on antud suunised seda mitte teha. No mina näiteks pakkusin sellist võimalust siis, kui u. pool klassi olid haiged omast vabast tahtest. Kui aga koju jäid vaid paar last, siis see linkide postitamine ja jälgimine, et ka ekraani taga osalejad kuulevad-näevad-kaasa teevad, on liiga vähese tuluga, sest sageli ei osalegi lõpuks keegi distantstunnis (mina ju koju ei näe, kes on tegelikult haige, samuti ei anta minule aineõpetajana spetsiifilist infot selle kohta, kes täpselt on koroonas ja kes eneseisolatsioonis). Kokkuvõttes olen mina hulga asjatut aega kulutanud ja aega on mul pidevalt puudu. Paratamatult, kui kulutan liiga palju aega digivõimaluste otsimisele, erinevate klassiruumide digivõimekusega tutvumisele jne. kannatab  õppessisu.  Samuti kulub tunnist aega kuni ma kõik lingid-kaamerad-mikrofonid uues klassiruumis jälle tööle saan. Vahetund kulub eelmise tunni katsematerjalide, töölehtede jms. kokku korjamiseks ja järgmiste välja otsimiseks. Ehk siis väga sageli võtab hübriidõpe lõivu tunni pikkusest või kvaliteedist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teismelised lapsed pole sel õppeaastal veel haiged olnud. Viimati olid nad haiged kevadel, kui mingi nohuviirus külge hakkas (ei olnud koroona, sai testitud). Nende koolis on enamus õpilasi ikka koolis, üksikud on aega-ajalt eneseisolatsioonis. Maske koolis üldiselt ei kanta.

Mina töötan õpetajana teises koolis ja viimati olin nohus millalgi suvel vist. Sealt edasi siiani olen terve olnud. Minu õpilastest on vaid üksikud aega-ajalt haiged ja mõni eneseisolatsioonis. Puudujaid on sama palju kui enne koroona-aastaid. Küll aga tundub mulle, et minu koolis õpetajad ja teised töötajad on varasemast sagedamini haiguslehel. Seejuures on koroonat vaid üksikud põdenud ning sedagi ammu enne käesolevat õppeaastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ja minu lapsed kanname maski koolis siis, kui oleme olnud haiged (mitte koroonas) ja kerge jätkukõha-nohu kestab veel nädalaid (köha vahel kuu aega või kauem). Kuna keegi, kaasa arvatud arst, ei oska öelda, millal täpselt see köha-nohu enam ei nakka, kanname meie lastega teiste inimeste kaitsmiseks sel ajal maski. Sest paregusel ajal on igal perel suur jama sellest, kui saad ükskõik millise hingamisteede haiguse, isegi kui see ei ole koroona. Ehk siis maski kantakse sageli teiste inimeste kaitsmiseks. olgugi, et mask ei anna 100% kaitset, vähendab ta siiski mingilgi määral tõenäosust, et teine minult suvalise hingamisteede haiguse saab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma polnud ise 1,5a haige olnud ja nüüd oli nohu ja hääl ära, jube pikalt vindunud. Kaks testi tegin, negatiivsed. Nüüd noorem laps koroonas, ülejäänud pere vaktsineeritud ja pole jäänud. Koolis on olukord kontrolli alt väljumas- paljud õpetajad koroonas, paljud muidu haiged, üks klass distantsile saadetud, teised tilguvad ühest isolatsioonist teise. Praegu juba mõtlen, et hea, et minu laps lma klassist esimesena läbi põeb- nüüd pool aastat muretum elu. Masendav. Ja ikka jagub neid, kes oma õigusi taga ajavad, rusikatega rinnale taovad ega kavatsegi vaktsineerida. Ja nii ei saabugi vist kunagi enam normaalsust ????

Tilguvad ühest isolatsioonist teise – väga hea sõnastus, just nii on ka minu lapse klassis juhtunud, alla 12-aastased. Praegu on 2 positiivset välja tulnud ja isolatsioon muudkui pikeneb. Mõtlen lapse vist omal vastutusel koju õppima jätta, nii kaua kuni olukord rahuneb. Sest ise olen vaktsineeritud, saaks perega  külas või muuseumis käia, aga laps ei, kuna on võimalik kokkupuude.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse koolides üle 75% vaktsineeritud üle 12-aastastest. Nende klassides pole kordagi olnud isolatsiooni ja haige pole kordagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsed on terved ja käivad koolis. terved olid ka enne koroonat ja koroona ajal. Lasteaiaeast peale on tugeva tervisega. Toidulisandeid ei tarbi, aga käivad palju jalgsi ja 2 korda nädalas välitrennides.

Haigeid on nende koolis ja klassides tõesti palju. Enamasti on ühed ja samad lapsed need, kes käivad paar päeva koolis ja siis on nädal või kaks haiged, siis tulevad mõneks päevaks kooli ja on jälle haiged. Olen nende emadega rääkinud ja jääb mulje, et emad on neil väga järeleandlikud, lubavad palju nutiseadmetes olla, õue ei sunni ja lapse igasse kaebusesse suhtuvad ülitõsiselt. Lapsed ei taha koolis käia, sest see on väsitav ja ebamugav. Parem on jääda mugavasse koju ema hoole alla ja õppida ema juhendamisel e-õppes. Kodus istudes aga jääb tervis veel nõrgemaks ja haigestutakse veelgi kergemini. Lõpuks on väga raske sellest ringist välja tulla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minu oma on huvitaval kombel terve püsinud. On kuulda, et klassis on palju puudujaid. On olnud päevi, kui kohal on vaid pooled. Minu laps on puudunud üksiku päeva. Kui puudub, keelan kohe kõik ekraanid ära, sest simuleerida ta oskab hästi.</p>
<p style=”text-align: left;”>Ma ei saaks öelda, et mu laps tervislikult toitub. Vitamiine ei võta. Käime koos kolm korda nädalas jooksmas ja kaks korda nädalas ujumas.</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ainult minu ,aga enamus koolilapsed püsisid terved selle aja vältel-see tuli teemaks kooliüldkoosolekul. Suur enamus vanemaid nentisid,et nii terveid lapsi pole neil üle pikkade aastate olnud.

Minu perearst rääkis, et vahepeal olid teised viirused tõesti varjusurmas, oli ainult koroona, aga nüüd on teised viirused kohanenud ja tagasi. Maskidega siin seos puudub. Poolteist aastat ongi viirustega vaikne olnud, nüüd on paljud taas haiged.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ainult minu ,aga enamus koolilapsed püsisid terved selle aja vältel-see tuli teemaks kooliüldkoosolekul. Suur enamus vanemaid nentisid,et nii terveid lapsi pole neil üle pikkade aastate olnud.

Minu perearst rääkis, et vahepeal olid teised viirused tõesti varjusurmas, oli ainult koroona, aga nüüd on teised viirused kohanenud ja tagasi. Maskidega siin seos puudub. Poolteist aastat ongi viirustega vaikne olnud, nüüd on paljud taas haiged.

 

Sa tahad väita, et esimest korda inimkonna ajaloos viirused lihtsalt otsustasid üheskoos, et davai, sel hooajal ei levi. Las see koroona levib üksi.

Mis mõttes ei ole maskidega seost? Koroona levib kordades kergemini kui gripp, nohu ja muud sellised asjad. Kui distantsi hoidmine, maskide kandmine, kodukontor ja muud sellised meetmed aitasid koroonat vaos hoida, siis muid viiruseid ju seda enam!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama teemaga haakuv küsimus – kas teie laste koolides pakutakse kodus olevatele (haigetele või isolatsioonis) lastele võimalust digivahendeid kasutades tundi kuulata või tunnis osaleda?

Ei pakuta.ja ei tohigi.

Õpetajana tähendab see sel juhul seda, et igas tunnis peaks töötama kaamera ja iga minu liigutust jälgivad kodus olevad lapsed + nende kodused või muidu tuttavad. mina annaks srllise nõude korral lahkumisavalduse, sest see poleks mitte tund vaid realityshow

ka kõikide tunnis viibivate laste vanematelt peaks olema kirjalik nõusolek, et nende laste iga liigutust tunnis filmitakse. enamik seda poleks nõus andma ja õigesti teevad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama teemaga haakuv küsimus – kas teie laste koolides pakutakse kodus olevatele (haigetele või isolatsioonis) lastele võimalust digivahendeid kasutades tundi kuulata või tunnis osaleda?

Ei mingit hübriidõpet enam! Minu laps oli septembris nädala nohuga kodus. Tõesti oli peavalu ja paha olla, ei suutnud õppida. Pinginaaber saatis konspekte. Mahajäämine ja kehvad hinded kohe sisse programmeeritud. Eks ta peab pingutama, aga stress on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Olukord teistes koolides, haigused jne..