Esileht Tasuta teated Oluline uuring taastusravi teemal

1 postitus (kokku 1)

Teema: Oluline uuring taastusravi teemal

Postitas:
Kägu

Tere!

Oleme Tartu Ülikooli magistrandid, kes viivad läbi uuringut, mis puudutab elanikkonna rahulolu ambulatoorse taastusravi teenusega Eestis. Uuringu raames viime läbi küsitluse, mille eesmärgiks on kaardistada nii elanike teadlikkus kui ka kogemused taastusraviteenuste kasutamisega, et seeläbi tulevikus teenusepakkumist parandada. Tulemusi jagatakse ka Eesti Taastusarstide Seltsiga.

Ankeedile vastamine võtab aega keskmiselt 12 minutit. Kõigi vastajate vahel läheb loosimisele viis tasuta taastusraviteenuse teenust võitjate endi valikul 50 euro väärtuses. Teenuseid osutatakse Tartus ja valida saab nt massaaži, füsioterapeudi teenuste, taastusarsti konsultatsiooni vmt teenuse vahel. Küsimustikule saab vastata siin: https://forms.gle/R6drCdkHGScLsyuE6.

Et küsimustikule vastamine oleks Teie jaoks võimalikult mugav, soovitame Teil võimaluse korral küsimustikule vastata arvutis. Omalt poolt tagame vastajate anonüümsuse ning kinnitame, et uuringu käigus kogutud andmeid analüüsitakse vaid üldistatud kujul ja et Teie vastuseid ei viida kokku Teie isikuga.

0
0
Please wait...

1 postitus (kokku 1)


Esileht Tasuta teated Oluline uuring taastusravi teemal