Esileht Hobinurk Oma autoga Cornwalli

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Oma autoga Cornwalli

Postitas:
Kägu

Oskab keegi head nõu anda, mida kindlasti silmas pidada, mida mitte mingil juhul vaatamata jätta jne? Huvitaks ka veel ööbimise info, kas on mõttekas ilma broneerimata minna, kas ikka jätkub kämpinguid-hotelle vm ööbimiskohti ja mis hinnaga? Meil oleks mõte minna augusti keskel ja oma autoga ja tee peal vaadata ööbimised jm. Kuna hotellid on kõik bronnimata ja kui selgub, et nendega on seal suvel kitsas, siis oleks võimalus minna ka haagiselamuga. Ka sellega reisimise kohta võib infot jagada. Tänan juba ette kõiki vastajaid:-)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Oma autoga Cornwalli

Meie pere top 5:
Eden Project
Minacki teater
St. Michael’s Mount
St. Ives
Penzance
(Eri pereliikmetel järjestus erinev).
Nii et neid vahele ei jätaks. Ma ei tea kas ma riskiksin ilma broneerimiseta augustis kusagile UKs minna. Neil seal koolivaheaeg ja paljud kohalikud suvitavad Cornwallis. Nii et vaataks ikka ööbimiskoha ette, seda enam, et vahemaad ei ole suured. Oma autoga liikudes arvestage, et teed on linnakestes-külades Eestiga võrreldes väga kitsad. Parkimisega on probleeme paljudes kohtades, eriti St. Michael’s Mounti juures.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kago

RE: Oma autoga Cornwalli

Kõige tähtsam asi, mida peab oma autoga sinna minnes silmas pidama ja mida ei tohi mitte kunagi mitte hetkekski unustada, on see, et Suurbritannias on vasakpoolne liiklus.
Kõik muu jutt, millest siin teemas räägitud, on selle kõrval täiesti ebaoluline.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Oma autoga Cornwalli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.