Esileht Sünnitus Oma toidu soojendamine pelgus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Oma toidu soojendamine pelgus

Postitas:

Tere

Kas värsked sünnitajad oskavad öelda, kas on võimalus oma kaasavõetud toitu pelgus soojendada? On seal mikrolaineahi vms selleks olemas?

Arvestades, et varsti ootab sünnitus ees ja mees haiglast väljas toitu ei saaks toomas käia ning haiglatoit suure tõenäosusega peale ei lähe, siis võtaks oma toidupoolist kaasa. 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles hetkel Pelgus, siis minu arvates ei ole. Võimalus on koridoris keeta vett, et siis pead kaasa võtma selliseid asju, mida nii saad soojendada.
Aga kuna ma sünnitasin sellisel ajal, et süüa enam siin ei saanud, siis ämmaemand ütles, et me telliks endale Wolti. See äkki oleneb natuke ämmaemandast, kes sulle sattub, sest uksel olev tädi selle üle jälle õnnelik ei olnud. Samas see toidu tellimise variant ise pakuti meile, ma ei oleks osanud seda praegu küsidagi. Aga see on ainult kohe peale sünnitust kui sama päev enam süüa ei saa.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:35; 18.09 11:17; 19.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel nädalal tellisin Pelgus 2 korda toidukulleri, tellisin vahemikus 14-17, aga üks tuttav sünnitanu tellis ka väljaspool seda aega, niiet selles osas probleemi ole ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:52; 19.09 10:59; 19.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käib kulleri tellimise puhul toidu kättesaamine? Kas keegi toob selle patsiendile palatisse või tuleb ise alla vastu minna? Mind ootab varsti Pelgus sünnitamine ees, mõtlesin just ise ka, et telliks kulleri, aga kuhu ma vastsündinu panen, kui pean ise vastu minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ise pead minema vastu. Mulle tõi mees. Sa saad jätta vastsündinu hetkeks üksinda. Temaga ei juhtu selle ajaga midagi. Pealegi alguses nad ikka magavad palju. Alati võid öelda ämmaemandale, et lähed hetkeks ja kuhu siis, palun hoidke silm peal. Üldiselt oleks ka viisakas üle ikka küsida kas võid toitu tellida. Kui oled tõesti just üksi sünnitanud, siis ma ei tea äkki keegi siis läheks sinu eest. Aga mulle jäi mulje, et see toidu tellimine ei ole pigem soovitatav…et ainult siis kui väga vaja. Eks kõike kontakte üritatakse seal minimaliseerida.
Võtke maske ka kaasa, alguses saad ühe ja teise, kui üldse, mitu päeva hiljem. Oleneb kaua sees peate olema. Mul läks nii kaua aega selle testi vastusega, et sünnitasin selle maskiga ja siis alles kaks päeva hiljem sain uue.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:35; 18.09 11:17; 19.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile tõi ämmaemand või hooldaja palatisse iga kord, ise ei pidanud midagi ütlemagi, et tellisime. Pakid tulid tõesti väga kiirelt, vast 10 minutit läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:52; 19.09 10:59; 19.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis nad võtavad seda äkki tõesti pakina. Pakid on lubatud jah. Ma muidugi tellisin põhimõtteliselt sünnitustuppa toidu, et sinna nad “tavapakke” niiöelda ei too, et sellepärast vist ka jäi selline mulje, et see pole väga soovitatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:35; 18.09 11:17; 19.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis nad võtavad seda äkki tõesti pakina. Pakid on lubatud jah. Ma muidugi tellisin põhimõtteliselt sünnitustuppa toidu, et sinna nad “tavapakke” niiöelda ei too, et sellepärast vist ka jäi selline mulje, et see pole väga soovitatav.

Ilmselt jah, me tellisime perepalatisse ning tegelikult esimene ämmakas ütles, et saab tellida, me ise arvasime, et ei saa. St ta ise pakkus meile seda varianti lausa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.09 08:52; 19.09 10:59; 19.09 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tõi ämmakas või õde ise toidu palatisse, kuller oli osakonna uksel üle andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Oma toidu soojendamine pelgus