Esileht Ilu Oma välimuse väärtustamine

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Oma välimuse väärtustamine

Postitas:

Kas selline pepu on teie arvates õige suurusega, liiga väike või liiga suur?

https://www.instagram.com/p/CJ315qOgTDU/

 

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 09:56; 29.01 10:48; 16.05 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga suur kindlasti mitte.

Aga on teisi olulisi näitajaid veel

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta jee trenniga saadud.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta jee trenniga saadud.

Kui palju sina muidu treenid tuharaid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur ja kole

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun küll, et see on ehtne. Vaata reit!

Ei ole võimalik saada treeninguga suurt tagumikku kui reied on lödid ja kõhnad. See esimene asi, mis reedab kirurgi abi kasutamise.

Küllalt nähtud neid instamimme, kel üleöö tagumik taha kasvanud ja tõsimeeli väidavad, et ainult kükkide tegemisega saavutatud. Endal jalad nagu hernekepid ja 0 lihast ????

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kena ja kui tavalises olekus on, pole sugugi liiga suur. Piltidel ajab seda ise uppi ja punni.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks ei pea pepuspetsialist olema,et aru saada,et see ahter on saadud pilditöötlusprogrammiga selliseks ebardlikult priskeks.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga suur.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:26; 23.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepu on väga ilus. Aga neiu pilte vaadates näib ta pepu tal lausa kinnisidee olevat, sellest on kahju. Niisama ka kena neiu ju.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta jee trenniga saadud.

Kui palju sina muidu treenid tuharaid?

Perekoolika trenn on ju jalutamine. Sellega tuhar muidugi ei kasva. Kui kasvab, siis hiljem võileibu süües.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 22:44; 14.01 20:34; 14.01 20:44; 14.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepu on väga ilus. Aga neiu pilte vaadates näib ta pepu tal lausa kinnisidee olevat, sellest on kahju. Niisama ka kena neiu ju.

Ta on peputreener ju, peabki olema kinnisidee-tema töö ja leib aidata teiste tagumikke üles töötada. Endine tipp-iluuisutaja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:58; 15.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha on ok, aga upitamine ja pildid on tobedad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kunagi kommenteeris tema ammust pilti, et tal on ju pepu külje peal BBL-i arm. Aga kui ta valetab, et pole midagi teinud, siis miks mitte neid arme ära photoshoppida?

Väga sarnased augud in küll: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/3576435/chloe-khan-reveals-painful-looking-scar-on-her-leg-in-tiny-white-hotpants-after-having-bum-lift-surgery/amp/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sellest mingi kehaosa kaudu enda väärtustamisest või peputüdrukuks või kulmutüdrukuks või pardihuuletüdrukuks olemisest siiani aru saanud. Loodetavasti on see normaalses olekus paras, sellisel pildil kuidagi imelik. Nägu ja tagumik veel ühte värvi, hm… See kahjuks oli esimene reaktsioon linki avades, et pea või perse, kumb on kumb.

Ise tahaks näha treenitust demonstreerivaid pilte, millel miski inimese mõistuses kahtlema ei paneks. Need tagumikupildid on kõik nagu koopiamasinast läbi lastud, kõik ühesugused. Üks poos, trikoo kannivahele veetud jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kohutav tagumik! Ja veel kohutavam on komme oma ahtrit eksponeerida. Nõus eelmisega, et täiesti mõistetamatu on komme panna endast üles tagumiku pilte, Huulte prunditamise pilte, kulmu pilte. Ojaa, ja siis muidugi kiisukõrvade ja -vurrudega pilte jne jne.

Ilmselt elavad sellistele “eksponaatidele” kaasa ja kiidavad takka 20-aastased, veel väljakujunemata noored naised.

Vabandus, aga tõega ei mõista, mis seos on eneseväärtustamisel (teemaalgataja pealkiri) ja punnis tagumiku upitamisel? Et kui oled endale sellise tagumiku külge punnitanud, siis oled ennast tublisti väärtustanud? Või et kui oma tagumikku sedaviisi kõigile näitad, siis oled eneseväärtustaja?

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 10:19; 14.01 20:49; 14.01 21:56; 15.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kann on igal juhul ilusam kui ta nägu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kunagi kommenteeris tema ammust pilti, et tal on ju pepu külje peal BBL-i arm. Aga kui ta valetab, et pole midagi teinud, siis miks mitte neid arme ära photoshoppida?

Väga sarnased augud in küll: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/3576435/chloe-khan-reveals-painful-looking-scar-on-her-leg-in-tiny-white-hotpants-after-having-bum-lift-surgery/amp/

Tal on see arm ainult vasakul pool ju. Lasi ühte kannikat suurendada või? 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 22:44; 14.01 20:34; 14.01 20:44; 14.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kohutav tagumik! Ja veel kohutavam on komme oma ahtrit eksponeerida. Nõus eelmisega, et täiesti mõistetamatu on komme panna endast üles tagumiku pilte, Huulte prunditamise pilte, kulmu pilte. Ojaa, ja siis muidugi kiisukõrvade ja -vurrudega pilte jne jne.

Ilmselt elavad sellistele “eksponaatidele” kaasa ja kiidavad takka 20-aastased, veel väljakujunemata noored naised.

Vabandus, aga tõega ei mõista, mis seos on eneseväärtustamisel (teemaalgataja pealkiri) ja punnis tagumiku upitamisel? Et kui oled endale sellise tagumiku külge punnitanud, siis oled ennast tublisti väärtustanud? Või et kui oma tagumikku sedaviisi kõigile näitad, siis oled eneseväärtustaja?

Kas sa sellest ühest pildist edasi ka vaatasid ja natuke süvenesid, kes see inimene on ja millega tegeleb? Vaata ka tema klientide enne ja pärast pilte – ilmselt tunned mõnel neist enne-piltidest ka oma lössis pee ära.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 22:44; 14.01 20:34; 14.01 20:44; 14.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest ühest pildist edasi ka vaatasid ja natuke süvenesid, kes see inimene on ja millega tegeleb? Vaata ka tema klientide enne ja pärast pilte – ilmselt tunned mõnel neist enne-piltidest ka oma lössis pee ära.

Tean, et ta on “pepu-treener”.

Mul ei ole lössis pee. Täiesti tavaline, normaalses suuruses pee. Või on nii, et kui kõigil ei ole selline punni pumbatud tagumik, siis on kindlasti kole või? Mul on pigem kahju giga-tagumike omajatest. Minu arust on see nii kole.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 10:19; 14.01 20:49; 14.01 21:56; 15.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest ühest pildist edasi ka vaatasid ja natuke süvenesid, kes see inimene on ja millega tegeleb? Vaata ka tema klientide enne ja pärast pilte – ilmselt tunned mõnel neist enne-piltidest ka oma lössis pee ära.

Tean, et ta on “pepu-treener”.

Mul ei ole lössis pee. Täiesti tavaline, normaalses suuruses pee. Või on nii, et kui kõigil ei ole selline punni pumbatud tagumik, siis on kindlasti kole või? Mul on pigem kahju giga-tagumike omajatest. Minu arust on see nii kole.

Lase endast pilt teha, vaata ja siis arva uuesti. Seni ole vait.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.01 22:44; 14.01 20:34; 14.01 20:44; 14.01 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa sellest ühest pildist edasi ka vaatasid ja natuke süvenesid, kes see inimene on ja millega tegeleb? Vaata ka tema klientide enne ja pärast pilte – ilmselt tunned mõnel neist enne-piltidest ka oma lössis pee ära.

Tean, et ta on “pepu-treener”.

Mul ei ole lössis pee. Täiesti tavaline, normaalses suuruses pee. Või on nii, et kui kõigil ei ole selline punni pumbatud tagumik, siis on kindlasti kole või? Mul on pigem kahju giga-tagumike omajatest. Minu arust on see nii kole.

Lase endast pilt teha, vaata ja siis arva uuesti. Seni ole vait.

Ei tea, mis hea pärast? Just lõpetasin jutu, et oma tagumiku pildistamine ja teistele esitlemine on täiesti mõistetamatu tegevus. Oma vanuse ja laste arvu arvestades, olen väga heas vormis. Kahtlemata teen silmad ette paljudele 20-aastastele, sünnitamata naistele.

P.S Katsu suureks kasvada!

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 10:19; 14.01 20:49; 14.01 21:56; 15.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole lössis pee. Täiesti tavaline, normaalses suuruses pee. Või on nii, et kui kõigil ei ole selline punni pumbatud tagumik, siis on kindlasti kole või? Mul on pigem kahju giga-tagumike omajatest. Minu arust on see nii kole.

No siis ise treenid ju ka seda peput, kui lössis pole. Niisama ta ilus pole, kui lihas arendamata.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:58; 15.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole lössis pee. Täiesti tavaline, normaalses suuruses pee. Või on nii, et kui kõigil ei ole selline punni pumbatud tagumik, siis on kindlasti kole või? Mul on pigem kahju giga-tagumike omajatest. Minu arust on see nii kole.

No siis ise treenid ju ka seda peput, kui lössis pole. Niisama ta ilus pole, kui lihas arendamata.

Trenni ju loomulikult teen. Aga spetsiaalselt peput üles ei pumpa, sest hiidtagumik on väga inetu.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 10:19; 14.01 20:49; 14.01 21:56; 15.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treenitud pepu on selline https://www.google.com/search?q=fitness+butt&client=ms-android-google&source=android-browser&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiNn8_80J7uAhWIjosKHT0lBmYQ_AUoAXoECA8QAQ&biw=393&bih=697#imgrc=Cu7vpewxyUDBOM

TA lingitud pildil on pekine p*rse (vabandust).

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See treenitud pepu pole, mu arust, ka kuigi kena. Mulle meeldib selline.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks ei pea pepuspetsialist olema,et aru saada,et see ahter on saadud pilditöötlusprogrammiga selliseks ebardlikult priskeks.

Poseerimine + õige nurk, mitte töötlemine.

ilmselt pole sa fotoshopiga palju kokku puutunud. instatibid ei pane ühtegi pilti töötlemata üles. selle pildi pealt on töötlus suht hästi näha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kunagi kommenteeris tema ammust pilti, et tal on ju pepu külje peal BBL-i arm. Aga kui ta valetab, et pole midagi teinud, siis miks mitte neid arme ära photoshoppida?

Väga sarnased augud in küll: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/3576435/chloe-khan-reveals-painful-looking-scar-on-her-leg-in-tiny-white-hotpants-after-having-bum-lift-surgery/amp/

Tal on see arm ainult vasakul pool ju. Lasi ühte kannikat suurendada või? ????

Mõlemal pool, keri pilte allapoole, siis näed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:26; 23.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Oma välimuse väärtustamine