Esileht Pereelu ja suhted Oma vanematel külas käimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Oma vanematel külas käimine

Postitas:

Kuidas on teil, kas käite oma vanematel kohustusest külas, voi töesti naudite koos olemist?
Minu perekond on alati olnud hästi lähedane ja koik tähtpäevad mööduvad meil enamasti koos ja väga lobus on. Lisaks vanematele kuuluvad sinna ka onud- tàdid ja nende lapsed.
Mehe peres on aga hoopis teisiti, neil pole seda lähedust nagu meie peres…iga kord on sinna minek üks kohustus. Seal olles mulle tundub, et neil omavahel ei ole ka justkui millestki rääkida ja see koik tundub kuidagi nii tobe ja pingutatud.Ise olen moelnud, et akki on asi selles, et meil on palju naisi, kes kuidagi hoiavadki seda koike koos…nendel aga mehed ülekaalus. Lihtsalt motiskluseks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 17:45; 02.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohustusest. Et lapselapsed vanaema ja vanaisaga ikka koos saaks olla, ise vanematega lähedane ei ole. Ema kasvatas meid väga karmilt, kodus oli pingeline ja raske õhkkond. Isa jõi palju, tülid, riiud. Praegu on olukord küll rahulikum, ei ema karju iga asja peale, isa suudab ka kainet päeva pidada, aga sellegipoolest on tõrge sees ja olen ise stressis, kui nende juurde sõit ees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem kohustus. Enda vanemad samas linnas, lihtsam minna-tulla, kuid mehe pere elab pea 100km eemal.
Mitte et perel endal midagi viga oleks. Väga tore ja muhe perekond, parem kui mul endal. Kuid, ikkagi on kõik see sättimine ja minek (tavaliselt käime ka tähtpäevadel) ja just see asjade (kinkide/söökide) otsimine/ostmine käib nagu pinda, mis ongi kogu asja aluseks, miks tundub kohustus.
Varem oli mõnusam niisama suvel minna nädalavahetuseks nt, grillid jms. Kuid nüüd on laps, ja ma ei taha enam kuskil külas käia, ka enda vanematel mitte. Kuidagi keeruline on, palju asju vaja kaasa võtta (loe: pool elamist), igast söögid-möllud asjad kõik lapsele teha kaasa ja võtta kaasa, jne. + mulle ei meeldi üldse kui võetakse sõna minu lapse kasvatamise osas ja surutakse (enda arust soovitatakse) igast asju peale. Raske laps on lihtsalt natuke (väikseke veel, alla 1-aasta vana). Kõik rutiin läheb tal siis sassi ja kõik kussutavad koguaeg ja siis kojutulles on sülekas valmis. Lisaks ta võõrastab alguses pikalt, niisiis pean ise teda pool ajast süles hoidma ja midagi teha ei saa.

Ühesõnaga, kui laps suurem, siis kindlasti kergem käia ka jms.
Praegu olen õnnelikum sealt ära tulles, kui minnes.
Ja ärge saage valesti aru, et laps oleks nagu mingi vastik kohustus, üldse mitte. Armastan ja hoian oma last väga, oli teine ju nii oodatud. Lihtsalt nüüd ma pigem olengi kodus, oma pisikese perega ja naudin seda aega. Võiks rohkem meil külas käia (kuid samas see eeldaks ka, et peaksin ise kõik valmis vaaritama, mida teha ei viitsi, laisk olen). Lisaks on meil nii pisike (ja tavaliselt üpris sassis) koduke, et siia ei tahagi, ja mahugi keegi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaga suhtlemine puhas rõõm, käin tema juures nii sageli kui võimalik. Isa juures käimine seevastu kui kohustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudin iga sekundit, mil ma oma lapsepõlvekodus olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas on teil, kas käite oma vanematel kohustusest külas, voi töesti naudite koos olemist?
Minu perekond on alati olnud hästi lähedane ja koik tähtpäevad mööduvad meil enamasti koos ja väga lobus on. Lisaks vanematele kuuluvad sinna ka onud- tàdid ja nende lapsed.
Mehe peres on aga hoopis teisiti, neil pole seda lähedust nagu meie peres…iga kord on sinna minek üks kohustus. Seal olles mulle tundub, et neil omavahel ei ole ka justkui millestki rääkida ja see koik tundub kuidagi nii tobe ja pingutatud.
[/tsitaat]

Meil täpselt sama. Enne jõule seal olles ei jõudnud kella ära vaadata. Äi rääkis ühte ja sedasama juttu KOLM korda! Kui ta neljandat korda üritas, siis ei suutnud ma viisakalt enam lõpuni kuulata, vaid katkestasin teda, et ta just rääkis seda ju 🙂 Lisaks räägib ta anekdoote/nalju elust enesest, mis peaks naljakad olema, kuid millest ma mitte halligi aru ei saa. Näiteks ütleb, et mis sa arvad, kuidas paksu (paksuks kutsub ta siis oma naist, minu ämma) mind kutsub. Mina vastu, et ma tõesti ei tea, tema vastab, et lambaks, hahahaaa. Ma siis üritan viisakalt jätakata, et miks nii, tema, et a sa vaata, misuke juuksepahmakas mul peas on. Täitsa lamba moodi ju. Kevadel ajan paljaks ja sügiseks kasvab lõng pähe. Ja seda juttu siis kuuleb ka õhtu jooksul ühe ja teise nurga alt kolm korda vähemalt. Ausalt, ma EI suuda! Ehk siis mehe vanemate juures käimine on minu jaoks kohustus. Mehe jaoks ka, kuid laste pärast ikka käime (elavad 20km kaugusel).
Minu vanemad elavad 200 km kaugusel, sinna läheme alati mitmeks päevaks. Lust ja rõõm. Kordagi ei teki laua ääres piinlikku vaikust, et jututeemad otsa saaksid, kordagi ei räägita sama juttu mitu x, teemasid jagub hilisööni välja. Lisaks ka helistame emaga mitu x nädalas, mees oma vanematega heal juhul 1x kuus. Külas käime minu vanematel ka oluliselt tihedamini, kuigi vahemaa on kordades pikem. No ei klapi mul see ämma-äiaga suhtlus kohe kahjuks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudime terve perega. Suvel oleme kõik nädalavahetused nendega koos. Samuti õe ja venna pere tulevad sinna. Suvel oleme nagunii võimalikult palju koos, talvel tuleme kokku olulisematel tähtpäevadel. Nii hea on sedasi!

Tülitseme ikka ka aegajalt. Seal, kus palju rahvast koos, kipuvad ikka lahkarvamused tekkima, aga see on nii marginaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 00:12; 02.01 02:03; 02.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naudime terve perega. Suvel oleme kõik nädalavahetused nendega koos. Samuti õe ja venna pere tulevad sinna. Suvel oleme nagunii võimalikult palju koos, talvel tuleme kokku olulisematel tähtpäevadel. Nii hea on sedasi!

Tülitseme ikka ka aegajalt. Seal, kus palju rahvast koos, kipuvad ikka lahkarvamused tekkima, aga see on nii marginaalne.[/tsitaat]

Mitte paha pärast, aga marginaalne tähendab ebatavaline või normist erinev. Tahtsid äkki öelda, et triviaalne?

Isiklikult mina vihkan iga sekundit, mis ma pean koos emaga veetma. Käin tal külas võimalikult harva ja ainult selleks, et lapsed saaksid vanaemaga siiski suhelda. Olgu neil see võimalus.

Mehevanemate pool käin hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitte paha pärast, aga marginaalne tähendab ebatavaline või normist erinev. Tahtsid äkki öelda, et triviaalne?

Isiklikult mina vihkan iga sekundit, mis ma pean koos emaga veetma. Käin tal külas võimalikult harva ja ainult selleks, et lapsed saaksid vanaemaga siiski suhelda. Olgu neil see võimalus.

Mehevanemate pool käin hea meelega.[/tsitaat]Marginaalne tähendab äärmine, servmine ehk ülekantud tähenduses ebaoluline, kõrvalise tähtsusega.

Triviaalne tähendab labane ja seda ma kindlasti ei öelda ei soovinud. See ju ei sobikski sinna lausesse, kuna pööraks mu mõtte, mida öelda tahtsin, hoopis vastupidiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 00:12; 02.01 02:03; 02.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on toredad nii minu kui mehe vanemad ja käime üldiselt hea meelega mõlemal pool. Mõned probleemikesed siiski on. Minu vanemate pool jätab olme veidi soovida, minu vanemad neist puudujääkidest aga probleemi ei näe. Minu ema jaoks on näiteks ok kutsuda enda koju pool suguvõsa ja siis kui inimesed hakkavad südaööl magamise järele vaatama, õlgu kehitada ja öelda, et näe tuku siin tugitoolis.
Mehevanemate juures on paar korda aastas tähtajalised tööd, mida peab tegema just siis, mitte mingil muul ajal. Siis peab minema ja tegema, oma tegemised kõrvale jättes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on enda pere juurde minnes vaba ja mõnus tunne. Kohustusest ei käi. Jõuludel käis mehe pere meil ja ma ei tea, tundus ikkagi kohmakas ja natuke nagu sunnitud. Iseenesest kõik toredad inimesed, aga puudub miski, mis kõiki ühendaks. Siis on selline kohmakas vestlus, millele järgneb vaikus, kuni keegi tuleb mingi uue küsimuse või teemaga lagedale. Kui see räägitud, siis algab uus kohmakas vaikus:D Olen mõelnud, et kui ise võtaks initsiatiivi, siis saaks ehk kokku toodud see pere ja õhkkond vabam, aga hetkel pole endal seda jaksu ja tahtmist:) Las ta siis olla selline nagu ta on. Inimesed on ju iseenesest toredad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas kommenteeriksid sama teemat need meespooled, kelle naised on siin rääkinud, et oma vanemate juures on nii tore, aga ämma-äia juures punnitatud ja ebamugav olemine?

Üldse mitte sarkastiliselt, puhtast huvist uurin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kuidas kommenteeriksid sama teemat need meespooled, kelle naised on siin rääkinud, et oma vanemate juures on nii tore, aga ämma-äia juures punnitatud ja ebamugav olemine?

Üldse mitte sarkastiliselt, puhtast huvist uurin.[/tsitaat]

Minu mees tunnistab ise ka, et minu vanemate juures talle meeldib ja seal on alati nii tore vaba ohkkond. Oma vanemate juures käib aga kahjuks ainult kohustusest. Ise motlen alati, et oma lastel ei käsi kunagi külla tulles midagi teha, sest mehe vanemate juures algab alati, kui uksest sisse saame, üks tootamise ralli pihta. Ja millegpärast on selline kord, et koik tood tuleb kohe hommikul vara ara teha 🙂 Kaua voodis laisklemisest pole juttugi, erinevalt meie perekonnast, kes magab kaua ja siis vaikselt hakkab monusalt kulgemine 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 17:45; 02.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemate juures käime meeleldi. Tegemist on noorte inimestega, kes reisivad palju, neil on huvitavad hobid, töökohad, lai sõprusringkond. seal tehase alati hästi süüa ja pakutakse head veini. Ikka erilised toidud, delikatessid, suurepärane muusika…
mehe vanemate juures? huhh, väldin igal võimalusel, nad üritavad teha häi toite, mida ise kiidavad, nõuavad ka teistelt kõvahäälset kiitmist, aga tegelikult on enamik sellest kokkukeeratud ollusest tõeline õudus.
Samuti on piinlikud vaikusemomendid, mees ei taha nendega ise midagi rääkida, tihtipeale sukeldub oma telefonisügavustesse, mina siis pean see seltskonnatola olema ja juttu üleval hoidma.

Just hiljuti arutasin mehega sel teemal,et miks kipub alati olema, et just naise vanemad on paremad, meil on tutvusringkonnas enamikel nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju öelda, aga käin oma vanemate juures kohusetundest. Minu ema leiab alati põhjuse rahulolematuseks ja siis ta näitab oma suhtumist sellise külma ja jäise olekuga ning pidevalt on tunne, et oleme ennast vägisi neile külla pressinud.

Käime harva, aga selle asemel, et olla koos ja rääkida, kuidas kellelegi on läinud ja mida on tehtud, tegeleb minu ema pideva söögitegemisega ja söömisele kehutamisega, kuigi teist kõhtu pole kellelgi kaasas.

Samas – kui jätaks minemata, siis oleks ema veel solvunud ka, et ei kõlba külla minna, kuigi teistel sugulastel ju käime. Aga teiste juures külas käies on tunne, et oleme sinna oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks on hullem filoloog kui teine.

trivi.aalne tavaline, kulunud, lihtlabane ▪. Triviaal+tõde, triviaal+väljend

Lihtlabane ei võrdu sõnaga \”labane\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kohusetundest aga hetkel elan nagunii ema juures ka. Isa juures käisin (nüüd viskas üle ja lõpetasin selle ka ära) küll kohusetundest. Ise ta arvab, et lapsed peaksid teda teenimas käima, aga samas kui enda juurde külla kutsuda (soojem, puhtam tuba), siis ei tule ja tal ei olevat vaja kedagi. Ise on töötu aga kodus lillegi ei liiguta, täisjõus mees, tema silmis peaksid teised veel peale tööd ja kõige muu kõrvalt teda orjamas käima sest tema on ju nii kõva kunn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käin, sest tahan. väga pikalt järjest vist ei tahaks küll samas 🙂 mu vanemad naudivad väga minu lastega olemist ja lapsed nendega muidugi ka.
mehe peres ka puudub igasugune lähedus, samas ei ürita nad ka midagi teeselda ega pingutada. aga jah, ka mehed ülekaalus peres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin oma vanematel külas iga nädal. Väga meeldib ja saame hästi läbi.

Mehe vanematel käime külas harvemini, sest nad elavad meist 200km eemal. Aga kui juba küll lähme, siis on seal ka väga tore. Alati jääme ööseks.

Käisime nii siis, kui olime mehega veel kahekesi ja käime ka nüüd, kolme lapsega.

Mul ja mehel on vist vedanud vanematega. Või meie vanematel lastega. Ei teagi kumba pidi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohustus. Pole oma vanematega kunagi eriti lähedane olnud, ema väldin lausa. Käin oma vanemate juures ehk kord-kaks aastas. No ei taha mina seal seda vingumist ja negatiivsust kuulata. Parem tegelen kodus oma lastega ja kuulan nende kaklemist.
Mees oma emaga saab hästi läbi, käib seal alati hea meelega. Mina aga hoian ka sealt eemale, kuigi ämmaga pole kunagi tülitsenud.
Lapsed on ka tänu minu otsusele oma vanemaid vältida rohkem mehe emaga suhelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama moodi nagu teemaalgatajal – minu peres alati jätkub juttu, nalja, naeru ja toredaid istumisi, kohtudes-lahkudes kallistatakse jne Mehe peres rohkem vaiksemad koosolemised, ka perel omavahel pole suurt millestki (või ei armasta) rääkida. Peamine tähelepanu seal olles on väikelastel ja nende mängudel-tegemistel, ühiselt istutakse vaikselt teleri ees jne
Kohustusena kummagi vanemate külastust ei võta, oma vanemate juurde minek teeb mulle ikka heameelt ja soovin ka head läbikäimist mehe perega. Natuke kahju küll, et on nii erinevad suhtlemismaneerid, aga mis teha, inimesed, pered ja tavad on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks on vedanud. Nii enda ja mehe vanemate juures käin hea meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks on hullem filoloog kui teine.

trivi.aalne tavaline, kulunud, lihtlabane ▪. Triviaal+tõde, triviaal+väljend

Lihtlabane ei võrdu sõnaga \”labane\”. [/tsitaat]Kusjuures hämmastav, et tean selle sõna õiget tähendust, aga sel hilisel õhtutunnil, kuidagi ei näinud sõnadel labane ja lihtlabane, erinevust.

P.S. Ma ei ole filoloog ning tunnistan, et õigekiri ei ole mul alati 100% korrektne. Sõnakasutuses ma tavaliselt siiski ei eksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 00:12; 02.01 02:03; 02.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samamoodi, et enda pere armastab nalja ja naeru ja alati kõik kallistavad tervitades ja lahkudes aga mehe vanemad sellised vanakooli inimesed (10. a vanemad ka kui minu vanemad) ja õhkkond kuidagi ametlikum ja pingutatud, majas puuduks nagu elurõõm. Mees on sellega harjunud aga mul on äärmiselt ebamugav seal olla. Käime kui vaja aga mingit sõbrannatamist ämmaga ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kohustus. Ükskõik, kas lähen neile külla või tulevad nemad minu poole. Mul on selline \”korralik\” pere, kes on väga reeglites kinni. Külalisi (ka oma peret) peab alati toidulauaga vastu võtma, toad peavad olema koristatud, koguaeg peab olema viks ja viisakas, vabalt end tunda ei saa, tuleb jälgida, mida rääkida, sest tihti nalja ei mõisteta või solvutakse. Teemad pole üldse isiklikud, vaid räägitakse sellest, mida naabritütar Pille kuskil teeb. Olles mitu päeva külas, tahaks juba ära minna, sest pinge on õhus ja pole vabadust lihtsalt olla.
Mehe perega on jälle täiesti vastupidi. Olemine on täiesti vaba, nalja võime ka üksteise üle visata, keegi ei solvu, pigem teeb see asja just lõbusamaks, kellelegi koguaeg vaaritama ei pea, ei räägita naabrinaistest ja nende tegemistest, vaid ikka kuidas oma inimestel läheb ja mis plaanid on. Nagu öö ja päev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:59; 03.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka ema juures käimine pigem kohustus, kuna väga lähedasi suhteid meil temaga ei ole. Ta on väga negatiivse ellusuhtumisega ja väga ei vali, kus ning kelle peal oma negatiivsust välja elada. Olen varem proovinud sellele läbi sõrmede vaadata, julgutada teda positiivsem olema, rohkem väljas käima ja teistega suhtlema, kuniks aru sain, et mina ei suuda tema suhtumises midagi muuta. Samas ma ei pea taluma ka seda, kui mind vastavalt tujudele sõimatakse, nii et ma parem temaga ei suhtle.

Lastelastesse õnneks suhtub ta hästi ja hoiab neid, kuna vanaema elab lähedal, siis minu poeg käib seal ilma minutagi.

Ämma-äia juures käin palju parema meelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kuidas kommenteeriksid sama teemat need meespooled, kelle naised on siin rääkinud, et oma vanemate juures on nii tore, aga ämma-äia juures punnitatud ja ebamugav olemine?

Üldse mitte sarkastiliselt, puhtast huvist uurin.[/tsitaat]
Ma võin sulle kinnitada, et täpselt samasugune olukord võib ka vastupidi olla. Mina naudin alati mehe vanemate ja suguvõsaga suhtlemist. Äärmiselt toredad, vabad ja soojad inimesed ja alati on väga huvitav ja lõbus nendega, kuigi nt haridustaseme ja elatustaseme poolest on nad kõvasti alla keskmise. See aga ei sega, sest nad on lihtsalt nii eluterve mõtlemise ja olekuga.

Oma ema juurde lähen ainult kohusetundest ja ka telefonitsi suhtleme väga harva. Põhjuseks see, et ta lapsepõlves mind koguaeg kritiseeris ja mu enesehinnangut maatasa trampis. Nii me polnud kunagi lähedased ja nii see ka jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma vanemate juurde lähen tõesti naudinguga. Kahjuks tunnen, et jõuan sinna isegi liiga harva. Tundub, et vend jõuab oma töö tõttu sinna isegi tihedamini. Kuigi selliste tähtpäevade jms ühiseid koosolemisi organiseerivad ikkagi pigem perede naispooled (venna asemel venna naine).
Mehel on oma vanematega tõesti teistmoodi suhted. Ta on palju kodust eemal olnud ning on aegu kus väga vähe suhtles vanematega, kuigi ma ei ütleks, et nad vaenus oleks olnud. Praegugi leiab tema oma vanemate külastamiseks harvem vajadust kui minu arvates võiks. Vähemalt oma lapsele olen suutnud tekitada seda mõlemate vanavanemate külastustahet, et mõlemate pool olla ja nautida lapselapse ja vanevanemate koosolemist. Mehe vanematega saan hästi läbi, kuigi loomulikult on suhtlemine natuke teistmoodi, kui oma vanematega koos olles. Ise abi paluda kasvõi lapsehoidmises oli (ja on) mul loomulikult lihsam oma vanematelt, kui mehe vanematelt, kuigi ma isegi tean, et alati on lapselapsega seonduv neile teretulnud. Samuti olen ka mina kasvõi koos lapsega sinna oodatud, aga mulle tundub see kuidagi võõras, kui nende oma laps kohale ei jõua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Äärmiselt toredad, vabad ja soojad inimesed ja alati on väga huvitav ja lõbus nendega, kuigi nt haridustaseme ja elatustaseme poolest on nad kõvasti alla keskmise. See aga ei sega, sest nad on lihtsalt nii eluterve mõtlemise ja olekuga.[/tsitaat]
Sama lisaksin ka mina oma eelnevale postitusele. Mehepere elab ka suht nigelalt ja ei hiilga nad mingite kõrgete kraadidega, aga just see eluterve mõtlemine, suhtlemisvabadus, kompleksivabadus erineb minu perest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 23:59; 03.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mehe vanemate jures käimine absoluutne rõõm, nad on nii toredad ja ämm ikka ütleb mulle vahel, et ma olen väga oluline ja armas nele, see on väga tore ja liigutav. Mu enda vanemad elavad väga kaugel ja seal käime harvem, isaga suhtlemine on kohustus(isa ja ema elavad lahus), emaga suhtlen vabalt j apidevalt, sinna minek on rõõm, aga pingeid on ka,väga suures koguses ei talu, aga siiski rõõm 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Oma vanematel külas käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.