Esileht Pereelu ja suhted Omaette elama

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Omaette elama

Postitas:
Kägu

Mehega on suhe läinud nii kohutavaks, et isegi tema poole vaatamine tekitab minus vastikustunnet. Ta pettis mind, kui kolmas laps oli aastane. Me jäime küll elamispinda jagama, erinevates tubades ja null suhet omades aga tema käitumine on asja nii kaugele viinud, et minu jaoks pole see enam võimalik. Lähen hulluks varsti sest ma ei talu teda enam absoluutselt ja tahan nii elada, et selle inimesega enam rääkima ei pea rohkem kui laste asjus. Vanus on mul 40, lapsi kaks, sissetulek 1000 euro ringis, natuke peale. Elan väikelinnas ja oman suvilat kus elada pole võimalik. Mees välja ei koli kuigi olen kõike püüdnud teha, et koliks. Ta lihtsalt ei lähe. Elamispind kuulub võrdselt mõlemale. Mis on minu võimalused peale kuuse alla mineku? Üürida siin linnas midagi pole.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega on suhe läinud nii kohutavaks, et isegi tema poole vaatamine tekitab minus vastikustunnet. Ta pettis mind, kui kolmas laps oli aastane. Me jäime küll elamispinda jagama, erinevates tubades ja null suhet omades aga tema käitumine on asja nii kaugele viinud, et minu jaoks pole see enam võimalik. Lähen hulluks varsti sest ma ei talu teda enam absoluutselt ja tahan nii elada, et selle inimesega enam rääkima ei pea rohkem kui laste asjus. Vanus on mul 40, lapsi kaks, sissetulek 1000 euro ringis, natuke peale. Elan väikelinnas ja oman suvilat kus elada pole võimalik. Mees välja ei koli kuigi olen kõike püüdnud teha, et koliks. Ta lihtsalt ei lähe. Elamispind kuulub võrdselt mõlemale. Mis on minu võimalused peale kuuse alla mineku? Üürida siin linnas midagi pole.

Kolme lapse toetus on küllaltki arvestatav elamiseks või ma eksin?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarnaseid teemasid on siin mitmeid, kasuta otsingut. Märksõnad kaasomand, lahutus. Aga lühidalt. Kui on kaasomand, siis on kaks varianti. Üks pool ostab teise poole osaluse välja ja elab seal pinnal edasi. See eeldab paksu rahakotti või pank peab andma laenu. Teine variant on kodu müük. Müüte maha ja jagate raha ning kumbki soetab endale uue eluaseme.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Patvast mehest on hullemaid asju. Alternatiiv on suvilas külmetada ja nälga tunda. Pane emotsioonid kõrvale.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega on suhe läinud nii kohutavaks, et isegi tema poole vaatamine tekitab minus vastikustunnet. Ta pettis mind, kui kolmas laps oli aastane. Me jäime küll elamispinda jagama, erinevates tubades ja null suhet omades aga tema käitumine on asja nii kaugele viinud, et minu jaoks pole see enam võimalik. Lähen hulluks varsti sest ma ei talu teda enam absoluutselt ja tahan nii elada, et selle inimesega enam rääkima ei pea rohkem kui laste asjus. Vanus on mul 40, lapsi kaks, sissetulek 1000 euro ringis, natuke peale. Elan väikelinnas ja oman suvilat kus elada pole võimalik. Mees välja ei koli kuigi olen kõike püüdnud teha, et koliks. Ta lihtsalt ei lähe. Elamispind kuulub võrdselt mõlemale. Mis on minu võimalused peale kuuse alla mineku? Üürida siin linnas midagi pole.

Kolme lapse toetus on küllaltki arvestatav elamiseks või ma eksin?

Mingi liba. TA ei tea ise ka palju tal neid lapsi on.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanem laps on nii vana, et kodust välja kolinud ja lapsetoetust enam ei saa.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sarnaseid teemasid on siin mitmeid, kasuta otsingut. Märksõnad kaasomand, lahutus. Aga lühidalt. Kui on kaasomand, siis on kaks varianti. Üks pool ostab teise poole osaluse välja ja elab seal pinnal edasi. See eeldab paksu rahakotti või pank peab andma laenu. Teine variant on kodu müük. Müüte maha ja jagate raha ning kumbki soetab endale uue eluaseme.

Mees ei tee piisavalt koostööd ja lihtsalt kõnnib minema kui üritan rääkida. Uskuge, olen piisavalt üritanud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väikelinnades on kortereid alati üürida. Kus väikelinnas pole?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanem laps on nii vana, et kodust välja kolinud ja lapsetoetust enam ei saa.

Sa oled 40 ja vanim laps juba välja kinud? Gümnaasiumis alustasid pereelu?
Aga see selleks… varsti saad jälle 3 lapse toetust, seadust muudeti.

+4
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mees muidugi välja ei lähe,pool on tema oma. Oma poole saad maha müüa , mees on veel kaubale peale ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ta läheb esimest aastat ülikooli ja üürib korterit. Ehk endiselt minuga enam ei ela. Kuidas see seadusemuutus mind antud teemal aitab?

Saan aru, et isegi perekooli targad ei näe mu olukorras normaalset väljapääsu ja norivad laste vanuse ja arvu üle hoopis.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees muidugi välja ei lähe,pool on tema oma. Oma poole saad maha müüa , mees on veel kaubale peale ka.

Ja kuidas sa seda ette kujutad, kõik tormavad ostma või kui mees oma poolt ei müü?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ta läheb esimest aastat ülikooli ja üürib korterit. Ehk endiselt minuga enam ei ela. Kuidas see seadusemuutus mind antud teemal aitab?

Saan aru, et isegi perekooli targad ei näe mu olukorras normaalset väljapääsu ja norivad laste vanuse ja arvu üle hoopis.

Mis väljapääsu saab olla olukorras, kus kaks last on alles väiksed, kolmas läheb ülikooli, inflatsioon on laes, mees oma poolt ei müü, sina üürida ei saa, meest ei talu. Pead siis lapse esimese ülikooliaasta ära rikkuma teie omavahelise segadustega? Oodata ei kannata? Elage nagu korterinaabrid ja pane oma armukadedus kõrvale.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega on suhe läinud nii kohutavaks, et isegi tema poole vaatamine tekitab minus vastikustunnet. Ta pettis mind, kui kolmas laps oli aastane. Me jäime küll elamispinda jagama, erinevates tubades ja null suhet omades aga tema käitumine on asja nii kaugele viinud, et minu jaoks pole see enam võimalik. Lähen hulluks varsti sest ma ei talu teda enam absoluutselt ja tahan nii elada, et selle inimesega enam rääkima ei pea rohkem kui laste asjus. Vanus on mul 40, lapsi kaks, sissetulek 1000 euro ringis, natuke peale. Elan väikelinnas ja oman suvilat kus elada pole võimalik. Mees välja ei koli kuigi olen kõike püüdnud teha, et koliks. Ta lihtsalt ei lähe. Elamispind kuulub võrdselt mõlemale. Mis on minu võimalused peale kuuse alla mineku? Üürida siin linnas midagi pole.

Misasja? Kord on 3 last, siis järsku 2? Ise ka aru saad?

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müü suvila maha ja osta mehelt tema osa välja.
Või koli ise minema, nõua mehelt pool korteri raha ja lapsed jäta koju isa juurde elama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ta läheb esimest aastat ülikooli ja üürib korterit. Ehk endiselt minuga enam ei ela. Kuidas see seadusemuutus mind antud teemal aitab?

Saan aru, et isegi perekooli targad ei näe mu olukorras normaalset väljapääsu ja norivad laste vanuse ja arvu üle hoopis.

Nüüd saad lastetoetust, kuni vanim on 24 a. Laps ei pea sinuga elama, võib käia tööl ja olla ise lapsevanem. Kolme lapse toetust saad ikkagi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A sa paku mehele, et kolid ise välja ja tema jääb lastega sinna. Vaata, mis kostab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema kolis salaja teise eesti otsa toapugerikku js töötas vahepeal lihakombinaadis. Kui oli vaja, siis oli vaja. Aastaga töötas uues kohas endale jalad alla.

Sina ei taha ise midagi teha, ootad, et midagi sülle kukub või keegi su eest midagi ära teeb.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ta läheb esimest aastat ülikooli ja üürib korterit. Ehk endiselt minuga enam ei ela. Kuidas see seadusemuutus mind antud teemal aitab?

Saan aru, et isegi perekooli targad ei näe mu olukorras normaalset väljapääsu ja norivad laste vanuse ja arvu üle hoopis.

Miks nii nipsakalt?

Vabalt on su olukorras väljapääse, isegi mitu.

Eeldan et olete ametlikult abielus nagu normaalsetel inimestel tavaks. Annad kohtusse hagi  abielu lahutamiseks ja vara jagamiseks.

Pakun, et kohus otsustab korteri sulle jätta. Laste eluruum ju. Kohtuotsust ei saa mees eirata, saad kutsuda politseigi välja tostma.

Mehe osa, kui see üldse määratakse, tasaarveldate elatisega – sina ei saa elatist, kasvatad-katad oma tittesid üksi, mees loobub korterist.

Teine variant, vaja mehele mingi osa kompenseerida. Palun, müü suvila. Normaalsel inimesel oleksid muidugi ka säastud, onju. Väikelinna suvaline korter ei saa palju maksta.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal inimesel (kuni mingi palgasummani) on õigus tasuta õigusabile – kasuta seda.

Kaasomandit saab kohtulikult lõpetada ja “sundida” meest müüma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah ta läheb esimest aastat ülikooli ja üürib korterit. Ehk endiselt minuga enam ei ela. Kuidas see seadusemuutus mind antud teemal aitab?

Saan aru, et isegi perekooli targad ei näe mu olukorras normaalset väljapääsu ja norivad laste vanuse ja arvu üle hoopis.

Kohtu kaudu peaksite elamispinna jagatud saama kui ise ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi ei usu, et on linnu, kus midagi üürida pole. Aga ok, ju siis on.
Variant on kolida üldse kuskile mujale elama, kus on üürikaid.
Variant on kohtus vara jagamine.
Variant on mehega kokkuleppele saada.
Variant on samamoodi edasi elada ja temaga üldse mitte suhelda.
Variant on suvila maha müüa ja mehelt tema osa välja osta.
Aga üldiselt on nii, et seni kuni Sa arvad, et võimalust ei ole, ei ole olukord veel väga hull ja Sa suudad seda taluda.
Kui enam üldse taluda ei suuda, siis leiad kiiresti ka võimaluse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuri, äkki saad laevale põgenike juurde. Laeval on vabu kohti ja riik maksab niikuinii terve laeva rendi kinni. Laeval on sul hea mugav, tasuta toit ja lastele tegevust jne. Uuri ja suru. Seal on vabu kohti, mis on niikuinii kinnimakstud. Toidu eest võid ju ise tasuda, kui seda teile tasuta ei anta.

 

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ta pettis mind, kui kolmas laps oli aastane.

Ja kui vana on kolmas laps nüüd?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd saad lastetoetust, kuni vanim on 24 a. Laps ei pea sinuga elama, võib käia tööl ja olla ise lapsevanem. Kolme lapse toetust saad ikkagi.

Mis jama sa ajad? Lastetoetust makstakse õppiva lapse puhul kuni 19. aastaseks saamiseni.
Hetkel on olemas alles seaduseelnõu, mille alusel hakatakse maksma lasterikka pere toetust kuni 24. aastastele lastele. Seadust veel vastu võetud ei ole, seega ära jaga laskmata karu nahka. Mine tea, kas see seadus üldse kunagi tulebki…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuri, äkki saad laevale põgenike juurde. Laeval on vabu kohti ja riik maksab niikuinii terve laeva rendi kinni. Laeval on sul hea mugav, tasuta toit ja lastele tegevust jne. Uuri ja suru. Seal on vabu kohti, mis on niikuinii kinnimakstud. Toidu eest võid ju ise tasuda, kui seda teile tasuta ei anta.

Peast oled soe või?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laeval majutatakse ja on vabu kohti, mida mõni põgenik parajasti ei vaja, siis kindlasti oleks teemaalgatajal oma lastega seal parem, kui kuuse all. Lapsed tajuvad pingeid ja see olukord rõhub ka neid. Ajutise lahendusena peaks sobima.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema kolis salaja teise eesti otsa toapugerikku js töötas vahepeal lihakombinaadis. Kui oli vaja, siis oli vaja. Aastaga töötas uues kohas endale jalad alla.

Sina ei taha ise midagi teha, ootad, et midagi sülle kukub või keegi su eest midagi ära teeb.

No midagi nii lolli annab lugeda, räägid nagu oleks meil siiani ENSV.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuri, äkki saad laevale põgenike juurde. Laeval on vabu kohti ja riik maksab niikuinii terve laeva rendi kinni. Laeval on sul hea mugav, tasuta toit ja lastele tegevust jne. Uuri ja suru. Seal on vabu kohti, mis on niikuinii kinnimakstud. Toidu eest võid ju ise tasuda, kui seda teile tasuta ei anta.

No need laevad on ikka põgenikele, mingeid suva inimesi sinna küll ei võeta ega midagi kinni ei maksta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No midagi nii lolli annab lugeda, räägid nagu oleks meil siiani ENSV.

Pidas silmas seda, et kui väga ikka mees närvi ajab, siis tehakse samme, et meest enam samas kodus nägema ei pea, mitte et läheb tööle lihakombinaati. 40 ei ole selline vanus veel, et tööd ei leiaks või hakkama ei saaks. Kui ollakse korterinaabrid ja läbisaamine hea, miks ei võiks kooselamine jätkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Omaette elama