Esileht Hobinurk Õmblusmasin PFAFF 260c või Janome

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Õmblusmasin PFAFF 260c või Janome

Postitas:
Kägu

Tere
Kas osta Pfaff või Janome õmblusmasin? Vabandan, jälle õmblusmasina teemal, olen neid teemasi igalt poolt lugenud aga ikkagi tahaks veel üle uurida. Minu 14 aastane tütar soovib päris enda õmblusmasinat, tundub, et tal on suur huvi, minul endal kogemused puuduvad. Praegu meil kodus väga vana ja väsinud Singer. Sõbranna soovitab Pfaff 260c, mis on kallim, teine sõbranna Janome mudelit. Hinnavahe u 100 eurot. Samas tahaks, et tütar õmblemist naudiks ja selles areneks, võib-olla see hinnavahe pole siis nii tähtis, masina ostan ju ikkagi aastateks. Suur aitäh vastajatele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin pole mitte mingeid loogilisi poolt- või vastuargumente, mida osta; see on puhtalt otsustamise küsimus.
Kui tahad algajale kallimat masinat, siis osta ära, keegi ei keela.

Mina ostsin algajana 3a tagasi Nõelasilmast Janome, aga sellega ühtegi nööpauku pole tänaseni teinud. Ja ei hakka tegema, kuigi see funktsioon, lisaks paljudele teistele, tal on.
Aga sealt otsaks ka edaspidi, sest see vana, kes neid seal ise müüb ja parandab, jättis väga hea mulje. Ise on ta täielik õmblemise- ja masinafanaatik, kuigi meessoost.
Ja nii vana ta nüüd ka ei ole, et aastate pärast veel seal ei oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina keskmine õmbleja ja ostsin Janome 523s. Sai kaks rasket vene masinat utiliseeritud. Olen rahul. Sellel palju ilupisteid, metallist sisu. Seda teist ei oska kommenteerida. Just lõpetasin terrassimööbli katted 🙂

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Hobinurk Õmblusmasin PFAFF 260c või Janome