Esileht Hobinurk Õmblusmasin

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Õmblusmasin

Postitas:

Otsin uut õmblusmasinat. Soovitage, et milline on hea masin, aga mitte kallis. Mul on Janome, aga pole rahul, sest sik-sak õmblust teeb lohakalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki esialgu aitab hooldus ja timmimine? Mul on ka Janome (423s) ja sik-sak õmblust teeb korralikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:24; 29.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on Janome üks paremaid koduõmblusmasinaid. Äkki tõesti tahab masin pisut hooldus saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 14:03; 11.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin veel seda ka, et kas sul sik-sak jamab igasuguse kangaga või ainult trikooga? Trikoo puhul võib ka spetsiaalne nõel (ball point või stretch) aidata. Kui iga kangaga jamab, siis vii enne uue masina ostmist hooldusesse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:24; 29.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei osta oma lastele enam yhtegi. On elektrilised, on overlok, on siksak, on viled & kellad, aga kui õmblemisex läheb, tuleb ikka tarvis mu vanaema tallalauaga Singer, mis paari aasta pärast saab sajandivanusex, aga hea hoolduse tõttu täitsa töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ostsin Janome ja olen rahul, hooldus ja õigete vahendite kasutamine aitab ka palju.Mõnda trikotaazi ei saagi korralikult õmmelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siiani rahul oma kuldse kvaliteedimärgiga Tšaikaga aastast 1989. Siksakitab ja värgitab täiesti normaalselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 10:22; 01.01 20:45; 08.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huswvarna, on mind teeninud juba 18 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 23:29; 21.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millise kvaliteediga masinaid teeb praegu Singer?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Huswvarna, on mind teeninud juba 18 aastat.

ma olin oma sama vanaga täitsa rahul, kuni eelmisel aastal uut Janomed proovisin…. Tundub, et õmblusmasinad on 20 aastaga ikka väga suure hüppe teinud paremuse poole. Kindlasti teised firmad ka, mitte ainult Janome.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huswvarna, on mind teeninud juba 18 aastat.

ma olin oma sama vanaga täitsa rahul, kuni eelmisel aastal uut Janomed proovisin…. Tundub, et õmblusmasinad on 20 aastaga ikka väga suure hüppe teinud paremuse poole. Kindlasti teised firmad ka, mitte ainult Janome.

Vabandan totra kirjavea pärast!
Janome masinaid ei tunne. Olen agaaproovinud proovinud Husqvarna uuemaid mudeleid; on oma lihtsuse ja vastupidavuse tõttu sageli kasutusel ka koolides, mudel Emerald on selleks eriti hea. Tegelikult pole koduõmblusmasinal vaja neid sadu ilupisteid ega keerulist elektroonikat.
Lisaks Husqvarnale on mu masinapargis 95 aastat vana käsiõmblusmasin (lemmik!) ja 5-niidiline kattefuntsiooniga overlok, viimases olen pettunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 23:29; 21.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et see on mingi moeasi promoda oma vanu nõukaaegseid õmblusmasinaid. Mäletan neid väga hästi oma kooliajast, polnud midagi imetabast ja kasvõi seesama Tšaika oli kodus ja no jukerdas pidevalt. Praegu Janome 423S ja suht ok, eks rohkema raha eest saab parema ka. Aga näiteks automaatne niidistaja ja täisautomaatne nööpauk jms on ikka väga mugavad asjad. Samuti topeltnõela kasutamise võimalus (võibolla saab seda ka vanematega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 18:24; 03.01 17:22; 11.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et see on mingi moeasi promoda oma vanu nõukaaegseid õmblusmasinaid. Mäletan neid väga hästi oma kooliajast, polnud midagi imetabast ja kasvõi seesama Tšaika oli kodus ja no jukerdas pidevalt. Praegu Janome 423S ja suht ok, eks rohkema raha eest saab parema ka. Aga näiteks automaatne niidistaja ja täisautomaatne nööpauk jms on ikka väga mugavad asjad. Samuti topeltnõela kasutamise võimalus (võibolla saab seda ka vanematega).

Janomed olen proovinud ühes õppeklassis. Minule tundus odav plastmasskärakas, mis kuidagi normaalselt kangast talla all ei hoidnud. Aga eks ta maitse ja harjumuse asi ole. Tšaikadega on ilmselt ka see, et sul masin kas jukerdab või töötab laitmatult, oleneb kui palju osi parasjagu pihta pandi või kui purjus keegi liini juures oli – kui nüüd ausalt vanu aegu meelde tuletada. Minu oma on kogu aeg laitmatult töötanud. Topeltnõela saab kasutada ja nööpaugu tegemise variant on ka, kuigi mitte täisautomaatne. Automaatset niidistamist muidugi pole. Aga Tšaikade suurim eelis on see, et neid ja nende juppe saab taaskasutuskonteineritest tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 10:22; 01.01 20:45; 08.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis osade pihtapanemisest ja purjus olemisest sa räägid? Kodused õmblusmasinad, kokku mäletan kolme erinevat. Ei oska öelda, mis mudelit sa seal õppeklassis näppisid, aga praegused 100 eurised õmblusmasinad ei kannata küll mingit kriitikat jah, tõesti plastmasskäkid. Endalgi selline katki läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 18:24; 03.01 17:22; 11.01 17:48;
To report this post you need to login first.

Tundub, et see on mingi moeasi promoda oma vanu nõukaaegseid õmblusmasinaid. Mäletan neid väga hästi oma kooliajast, polnud midagi imetabast ja kasvõi seesama Tšaika oli kodus ja no jukerdas pidevalt. Praegu Janome 423S ja suht ok, eks rohkema raha eest saab parema ka. Aga näiteks automaatne niidistaja ja täisautomaatne nööpauk jms on ikka väga mugavad asjad. Samuti topeltnõela kasutamise võimalus (võibolla saab seda ka vanematega).

Janomed olen proovinud ühes õppeklassis. Minule tundus odav plastmasskärakas, mis kuidagi normaalselt kangast talla all ei hoidnud. Aga eks ta maitse ja harjumuse asi ole. Tšaikadega on ilmselt ka see, et sul masin kas jukerdab või töötab laitmatult, oleneb kui palju osi parasjagu pihta pandi või kui purjus keegi liini juures oli – kui nüüd ausalt vanu aegu meelde tuletada. Minu oma on kogu aeg laitmatult töötanud. Topeltnõela saab kasutada ja nööpaugu tegemise variant on ka, kuigi mitte täisautomaatne. Automaatset niidistamist muidugi pole. Aga Tšaikade suurim eelis on see, et neid ja nende juppe saab taaskasutuskonteineritest tasuta.

Janomed ju reklaamitake kui metallist sisuga masinat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis osade pihtapanemisest ja purjus olemisest sa räägid?

Nõukogude aja tootmisest rääkisin. 😀 Seal paraku oli kvaliteet väga kõikuv, kuna nii lihtsalt oli tol ajal….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 10:22; 01.01 20:45; 08.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida õmmeldakse topeltnõelaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 14:03; 11.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida õmmeldakse topeltnõelaga?

Saab kasutada näiteks trikotaazist riietel äärestamiseks kui kattemasinat pole. Õmblus jääb pealt kaks paralleelset otseõmblust ja alt siksak.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 18:24; 03.01 17:22; 11.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk Õmblusmasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.