Esileht Hobinurk Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend

Postitas:

Tere.

Kas kellelgi on õmblusmasina Janome Sakura 95 eestikeelset kasutusjuhendit?

Tellisin masina, kuid ainult venekeelne kasutusjuhend kaasas. Enne, kui tagasi saadan, mõtlesin proovida õnne, ehk kellelgi kasutusjuhend olemas. Müüdavatest kohtadest eraldi kasutusjuhendit ei saa, juba küsisin.

Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 10:21; 04.03 13:14; 05.03 14:19; 06.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingilt vene saidilt tellisid või? kui on eesti müüja, siis ta peab sulle eestikeelse kasutusjuhendi kaasa andma. usutavasti leiaksid ingliskeelse netist, aga eestikeelset… kahtlane. loodetavasti keegi jagab enda oma sinuga.

ma ostsin kunagi hiinas elades singeri masina, aga õnneks piisas mulle netist leitud ingliskeelsest juhendist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rde.ee lehelt tellisin. Nad on nõus toote tagasi võtma. Aga poleks uskunud, et kasutusjuhend emakeeles puudu. Nüüd asjaajamist jälle juures (toode tagasi, uus tellida jne).
Loodan, et kellelgi kasutusjuhend olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 10:21; 04.03 13:14; 05.03 14:19; 06.03 12:22;
To report this post you need to login first.

kirutakse, et Eesti firmadest tehnika on kallis – aga need ametlikud maaletoojad teevad kulutusi reklaamile, hooldusele, eestikeelsetele JUHENDITELE. See maksab ka natuke…
Netipoed ei tee midagi, vahendavad Vene või Poola hulgimüüja kauba sulle ilma mingi täiendava ponnistuseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samast kohast teĺlitud pliidiplaadil eestikeelne kasutusjuhend olemas. Eks oleneb tootest ja tootjast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 10:21; 04.03 13:14; 05.03 14:19; 06.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.veimex.ee/
Olen kindel, et sealt poest saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saadeta Veimex poest samuti. Sain juhendi ühele heale Perekooli käole, kes võttis vaevaks see mulle saata.
Suur tänu talle!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 10:21; 04.03 13:14; 05.03 14:19; 06.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
<p style=”text-align: left;”>Täpselt sama ämbri otsa astusin rde.ee lehelt ostes. Ainuke võimalus (ilmselt nende tavapärane praktika) on tagastamine. Küsisin ka Veimexist. Kui nüüd keegi on veel nõus jagama eestikeelset juhendit, oleksin väga tänulik!</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on üks veidi vanem Janome mudel, aga praktiliselt sama tüüpi – ma ei mäleta, et ma kunagi oleksin kasutusjuhendit üldse lugenud, kõik on niisamagi selge. Parandama küll ise ei hakka (tegelikult ükskord üritasin, aga lõpuks viisin ikka teenindusse).

Ükskord väga ammu ostis sõbranna Soomest õmblusmasina, millel oli soomekeelne kasutusjuhend, millest me keegi tookord kuigivõrd aru ei saanud. Poolimine käis sellel masinal nii napakalt, et omast peast ei suutnud seda välja mõelda ja tollest soomekeelsest juhendist ka abi ei saanud (ei mäleta, kas seal siis jooniseid ei olnud või). Aga oma Janome puhul ma ei kujuta ette, mille jaoks ma kasutusjuhendit vajaksin, nii et ilma selleta peaks kohe masina tagasi saatma. Kui teil on mingi konkreetne küsimus, siis äkki oskan vastata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend