Esileht Hobinurk Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend

Postitas:
Kägu

Tere.

Kas kellelgi on õmblusmasina Janome Sakura 95 eestikeelset kasutusjuhendit?

Tellisin masina, kuid ainult venekeelne kasutusjuhend kaasas. Enne, kui tagasi saadan, mõtlesin proovida õnne, ehk kellelgi kasutusjuhend olemas. Müüdavatest kohtadest eraldi kasutusjuhendit ei saa, juba küsisin.

Tänan

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mingilt vene saidilt tellisid või? kui on eesti müüja, siis ta peab sulle eestikeelse kasutusjuhendi kaasa andma. usutavasti leiaksid ingliskeelse netist, aga eestikeelset… kahtlane. loodetavasti keegi jagab enda oma sinuga.

ma ostsin kunagi hiinas elades singeri masina, aga õnneks piisas mulle netist leitud ingliskeelsest juhendist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rde.ee lehelt tellisin. Nad on nõus toote tagasi võtma. Aga poleks uskunud, et kasutusjuhend emakeeles puudu. Nüüd asjaajamist jälle juures (toode tagasi, uus tellida jne).
Loodan, et kellelgi kasutusjuhend olemas 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

kirutakse, et Eesti firmadest tehnika on kallis – aga need ametlikud maaletoojad teevad kulutusi reklaamile, hooldusele, eestikeelsetele JUHENDITELE. See maksab ka natuke…
Netipoed ei tee midagi, vahendavad Vene või Poola hulgimüüja kauba sulle ilma mingi täiendava ponnistuseta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samast kohast teĺlitud pliidiplaadil eestikeelne kasutusjuhend olemas. Eks oleneb tootest ja tootjast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.veimex.ee/
Olen kindel, et sealt poest saad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saadeta Veimex poest samuti. Sain juhendi ühele heale Perekooli käole, kes võttis vaevaks see mulle saata.
Suur tänu talle!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Hobinurk Õmblusmasina Janome Sakura 95 kasutusjuhend