Esileht Kodunurk Õmblusmasina soovitusi palun!

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Õmblusmasina soovitusi palun!

Postitas:

Õmmelda pisut oskan, aga masinat pole aastaid olnud.
Palun soovitage algajale/ väheõmblevale inimesele mingit lollikindlat ja mitte väga udupeente võimalustega masinat. Või sellist polegi? Kasutaksin voodiriiete, rätikute, katkiläinud pükste jne kokkuvuristamisel, st. mingeid imelusi tikkimisorogramme vm ei vaja. Ääristamist ja trikotaaži õmbleks küll.

Tänan ette, kui keegi sest soovist aru sai!

NB! Hinnapiire ei sea, kuigi soodsad asjad meeldivad mullegi????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 06:41; 06.03 03:58; 07.03 15:33; 09.03 10:00; 09.03 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mitte keegi ei õmble?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 06:41; 06.03 03:58; 07.03 15:33; 09.03 10:00; 09.03 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.expert.ee/et/a/omblusmasin-veritas-janis-1300

Lihtne ja soodne ???? parem kui Singer

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.marevik.ee/category/omblusmasinad/janome-omblusmasinad/
Janome masinad head 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Janomed. Mul mudel 423S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäi reklaamis kõrva ja silma 🙂 Vanasti olid Singerid head, hind super https://www.bauhof.ee/et/kodu-ja-sisustus/omblusmasin-singer-8280-587723

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäi reklaamis kõrva ja silma ???? Vanasti olid Singerid head, hind super https://www.bauhof.ee/et/kodu-ja-sisustus/omblusmasin-singer-8280-587723

jah, vanasti olid singerid head. 100 aastat tagasi olid singerid kohe kindlasti parimate hulgas. 20 a tagasi endale masinat ostes arvasin ka, et singerid on endiselt head. no selgus, et aeg on edasi läinud ja õmblusmasinad tehakse nüüd plastmassist. suures osas lausa pehmest plastmassist. minu singer, mis tollal oli tipp tavalistele kodukasutajatele mõeldud masinate hulgas, on väga vähe kasutatud (kuna ma lihtsalt ei oska õmmelda, siis ongi kasutatud peaasjalikult laste voodilinade palistamiseks ja tavalistest linadest kummiga linade tegemiseks 😉 ), kui jalgrattaga võrrelda, siis ehk 300 km sõitnud, aga selle parandamise eest olen ma maksnud juba rohkem kui masin maksis. viimasel korral sain teada, et kuna elutähtsad osad on pehmest plastikust, siis polegi lootust päris korda saada. seega tassisin koju vanatädi pärandatud poola masina Radom ja siristan sellega oma hädavajalikke asju. kunagi oli mul endal Veritas, mis pidavat veel parem olema, aga paraku on see mu pika elu ja korduvate kolimiste jooksul kaduma läinud.

parandaja soovitus oligi mitte loobuda vanadest masinatest, kellel need alles, pidavat olema kuulikindlad. eks neid liigub ka järelmüügis, tihtipeale antakse lausa tasuta ära, kuna inimesed ei oska neid hinnata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 12:07; 07.03 16:59;
To report this post you need to login first.

no ei ole mõtet osta mingit vana järelturu ronti! Sa ei osta ju pesumasinat ka vana, kuigi tal on rohkem rauda sees. Uued on töökindlad, stabiilsed, multifunktsionaalsed ja mugavad. Isiklikult kiidan Janomed nagu eelnevadki.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu teile!
Tean nüüd, mis suunas edasi vaadata????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 06:41; 06.03 03:58; 07.03 15:33; 09.03 10:00; 09.03 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

JANOMED soovitan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:46; 09.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võitsin mõned aastad tagasi loosis osaledes sellise Singeri masina:

https://www.singer.com/heritage-8768-sewing-machine

No super ilus on 😀 Ma ise oleks endale ostnud vast midagi lihtsamat, aga õmblusmasinat oli nagunii vaja, muidu poleks loosis osalenudki. Igal juhul ma olen selle masinaga väga rahul. Igapäevaselt ma ei õmble, ka iga kuu mitte, aga korra kvartalis midagi kindlasti teen. Mingeid probleeme pole olnud, aga ma olen ka hoolikalt valvanud, et tolmukate oleks korralikult peal jms.

Arvan, et eks iga masin, mis õmbleb, sobib põhimõtteliselt algajale õmblejale, kes masinat iga päev ei ruuna ja kellel ei ole vaja mingeid erilisi asju. Samas ei tasu karta ka selliseid, mis on ekraaniga ja millel tundub olevat palju funktsioone. Mina olen näiteks voodipesu ja kardinate õmblemisel ääres neid tikandeid kasutanud, mis sellel masinal on sisse programmeeritud. Väga ilus jääb ja ei ole sugugi keerulisem õmmelda kui tavalist sirget õmblust teha 😀 Vali oma rahakoti järgi, aga ma isegi soovitaksin pigem veidi selline masin võtta, mis teeb midagi veel peale sirge õmbluse ja siksaki, siis on sul arenemisruumi ja avastamisrõõmu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ei ole mõtet osta mingit vana järelturu ronti! Sa ei osta ju pesumasinat ka vana, kuigi tal on rohkem rauda sees. Uued on töökindlad, stabiilsed, multifunktsionaalsed ja mugavad. Isiklikult kiidan Janomed nagu eelnevadki.

no tundub siiski, et kui on valida 99-eurose singeri ja tasuta või mõnekümne euroga saadud vana rondi vahel, siis ront on parem valik.

kui on 300 eurot lõdvalt välja käia, on muidugi mõistlikum uus (ja korralik) masin osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 12:07; 07.03 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Husqvarna Viking Emerald 118:
http://www.ruffler.ee/tooted/omblusmasin-husqvarna-viking-emerald-118-10/mehaanilised-omblusmasinad

Õpetan täiskasvanutele õmblemise alusõpet ja leian, et see on vähese kogemusega või vähe õmblevale kasutajale väga tõhus masin. Eriti mugavaks teeb masina nn kiirusepiiraja – masinal on valida kolme erineva töökiiruse vahel. Reugleerid kõige madalama kiiruse ja talla pedaali palju tahad, masin liigub ikka aeglaselt, saab teha täpsust nõudvaid õmbluseid.
Siin veel täpsemalt http://www.husqvarnaviking.com/en-us/machines/emerald-trade;-118

Ise kasutan juba 20+ aastat Husqvarna Viking mudelit Daisy, paar korda on hoolduses käinud, seega üsna probleemivaba masin. Üldiselt, mida vähem plastikut ja elektroonikat ning rohkem metalli, seda töökindlam on õmblusmasin.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 19:52; 09.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Janome masinas pettunud. Brother meeldis rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 20:27; 11.03 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Janome masinas pettunud. Brother meeldis rohkem.

Mis mudel Janome ja mis täpsemalt pettuma pani ning mis mudeli Brotheriga võrreldes? Mul on endal hetkel just kaalumisel Brotheri vahetamine Janome vastu ja kuulaks huviga igasugu puudusi, et teaks mitte ämbrisse astuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud teile!

Nüüd küsin vist küll väga kummaluse jüsimuse: mida tähendab funktsioon “vaba varrukas”? Eriti kohtab seda Lucznik masinate juures, aga on ka mujal (kas sellest masinamargust oskab keegi midagi rääkida? Kahtladelt odav tundub).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 06:41; 06.03 03:58; 07.03 15:33; 09.03 10:00; 09.03 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud teile!

Nüüd küsin vist küll väga kummaluse jüsimuse: mida tähendab funktsioon “vaba varrukas”? Eriti kohtab seda Lucznik masinate juures, aga on ka mujal (kas sellest masinamargust oskab keegi midagi rääkida? Kahtladelt odav tundub).

Vaba varrukas on väärtõlge, eesti keeles on selle funktsiooni nimetus vabavars. Olemas enamikel kaasaegsetel masinatel, kasutamiseks tuleb eemaldada detai masina korpuse küljest. Võimaldab probleemideta õmmelda varrukaid, püksiotsi jm “kitsaskohti”. Googe pildiotsing “sewing machine free arm”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 19:52; 09.03 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud teile!

Nüüd küsin vist küll väga kummaluse jüsimuse: mida tähendab funktsioon “vaba varrukas”? Eriti kohtab seda Lucznik masinate juures, aga on ka mujal (kas sellest masinamargust oskab keegi midagi rääkida? Kahtladelt odav tundub).

Vaba varrukas on väärtõlge, eesti keeles on selle funktsiooni nimetus vabavars. Olemas enamikel kaasaegsetel masinatel, kasutamiseks tuleb eemaldada detai masina korpuse küljest. Võimaldab probleemideta õmmelda varrukaid, püksiotsi jm “kitsaskohti”. Googe pildiotsing “sewing machine free arm”.

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.03 06:41; 06.03 03:58; 07.03 15:33; 09.03 10:00; 09.03 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu janoml on käigud. Ma õpetan last, kooliprogamm on imelik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:46; 09.03 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on PFAFF. Õmblen harva kuigi oskan. 10a on olnud ja rahul. TrikotaaZi küll ei õmble sellega. Seda tavamasinaga ei oskagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Janome masinas pettunud. Brother meeldis rohkem.

Mis mudel Janome ja mis täpsemalt pettuma pani ning mis mudeli Brotheriga võrreldes? Mul on endal hetkel just kaalumisel Brotheri vahetamine Janome vastu ja kuulaks huviga igasugu puudusi, et teaks mitte ämbrisse astuda.

Mul on Janome 423s. Brotheriga võrreldes on ta jõulisem ja ka niidirulli hoidjad meeldivad, kuid ta on kuidagi järsk ja minu meelest ei tule ka õmblus nii kena. Brother on hästi sujuv, tald tundub tundlikum, õmblus ilusam. Mõnusam õmmelda nii. Brotheri miinuseks on, et ei jaksa nii paksust kangast läbi minna kui Janome.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 20:27; 11.03 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/marketplace/item/536842883503958/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Õmblusmasina soovitusi palun!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.