Esileht Sünnitus Õmmeldud/armiga emakakael (NB: mitte emakakaela õmblus)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Õmmeldud/armiga emakakael (NB: mitte emakakaela õmblus)

Postitas:

Esimene sünnitus 5a tagasi oli väga raske. Laps oli 4,5kg, suure peaga ja pressid hakkasid enne täisavatust. Tulemusena pressisin emakakaela tagurpidi ja katki ning seda tuli pärast fikseerida õmblustega kinni. Siiani on emakakaela ümbert katsudes (teen seda katsumust igakuiselt viljaka ja viljatu aja tuvastamiseks ja nii selle avastasingi) tunda ühel pool selline paksend, nagu õmmeldud arm või liigliha.

Olen rase, üsna algstaadiumis. Kas selline emakakael võib pigem enneaegset sünnitust tähendada või just vastupidi? On kellelgi kogemust sellise või sarnase looga ja kuidas on jærgmjne sünnitus läinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:25; 19.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma ämmakalt/gümekoloogilt kõige kindlam küsida. Ja inimesed nagunii erinevad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no selge see, et kõiki neid küsimusi, mida siin arutatakse oleks targem küsida arsyilt/ämmaemandalt. sellele vaatamata on loodud see foorum kogemuste jagamiseks. lootsin, et ehk on ka see kogemus kellelgi. aga tundub, et see vist liiga haruldane siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:25; 19.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul rebenes esimese sünnituse käigus emakakael 6cm, õmmeldi pikalt. Teine sünnitus oli 5a hiljem ja kulges igati normaalselt, oluliselt paremini kui esimene sünnitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul sama mure ja konsulteerisin ÄE-ga. ÄE ütles, et iial ei tea, vb mõjutab avanemist ja sünnitust, aga vb ei mõjuta üldse. Pidi selguma sünnituse käigus. Igaks juhuks määras UH kontrollimaks emakakaela pikkust, kuna ütles, et kui on olnud suured rebendid ja õmblused, siis võib emakakael olla lühenenud, mis võib viia enneaegse sünnituseni. Õnneks oli mul sellega kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on emakakaelal kaks armi, kummalgi pool, tehtud ka kõrvetamist.
Sünnitusi kolm kokku, tekkisid esimesega. Ei olnud hilisemate sünnitustega probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Õmmeldud/armiga emakakael (NB: mitte emakakaela õmblus)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.