Esileht Ajaviite- ja muud jutud Omniva toimetas mu paki valele inimesele!

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Omniva toimetas mu paki valele inimesele!

Postitas:
Kägu

Tellisin lapsele turvatooli, maksin kohe ära. Paki toomise päeval mind ennast kodus ei olnud, palusin siis selle naabrile anda. No see oli eelnevalt kokku lepitud juba. Kui see päev aga kätte oli jõudnud, siis selgus, et mul mees kodus ja kui kuller helistas, palusin tal pakk temale anda. Jõuab siis kuller maja ette, mul mees läks vastu. Ja tüüp teatab, et tal ei ole õigust seda pakki mu mehele anda vaid peab naabrile viima. Läksid siis koos naabri juurde, kuller annab paki naabrinaise kätte ja see omakorda mu mehele. Selline tsirkus. Mis firma seda toimetas, enam ei mäleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli sama juhtum alist tellitud pakiga. Jälgimiskoodiga tuli teade, et pakk käes, kuigi minule mingit pakki polnud saabunud. Kontrollides oli pakk väljastatud teises Eesti otsas ja paki saaja oli ka keegi teine. Avasin dispute, aga ali jättis õiguse müüjale, et pakk on kohale toimetatud. Lisasin veel screenshotid, et saajad ei klapi, aga ei midagi… Hea petu skeem.

Mul on praegu sama asi – nädal tagasi tuli teade, et pakk on Eestis. Jälgimiskoodi järgi Omniva lehelt kontrollides on näha, et see on saadetud teise Eesti otsa hoopis kellelegi teisele, kes paki juba üleeile välja on võtnud.

Ootan veel paar päeva ja kui selle aja sees minu pakki ei saabu, siis avan dispuudi. Mul on aga mure selle tõttu, et ega dispuudi avamise võimalus mingil ajal automaatselt lukku ei lähe, kui Ali süsteemis näha, et pakk kätte on saadud?

Teemaalgataja olen,
minu keiss lahenes õnneks siiski minu kasuks. Enne dispuudi tegemist kirjutasin aga Omnivale, kes kinnitas, et pakk, mis läks teise Eesti otsa, oligi tollele inimesele mõeldud pakk. Tegin siis sellest e-mailist screenshoti, lisaks tegin screenshoti ka paki teekonnast omniva lehel. Nende asitõenditega kontakteerusin müüjaga, nõudes õiget jälgimiskoodi. See hakkas hämama, et sorry ja andku ma oma paypal, ta hüvitab, kuid kinnitagu ma enne, et olen paki kätte saanud. Seda ei tohi aga mingil juhul teha, kuna siis oled ilma nii rahast kui kaubast. Kui müüjaga ikka kokkuleppele ei saanud, avasin dispuudi kõigi oma screenshottidega ja aliexpress lõpuks määras refundi mulle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa seda trackingut jälgisid, siis oleksid ju pidanud ka märkama, kelle nimele pakk tuli. Kui seal pole sinu nimi, siis ongi müüja sulle vale tracking numbri andnud

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa seda trackingut jälgisid, siis oleksid ju pidanud ka märkama, kelle nimele pakk tuli. Kui seal pole sinu nimi, siis ongi müüja sulle vale tracking numbri andnud

Tracking ei näita nime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tracking ei näita nime.

Omniva lehel kohe kindlasti näitab saaja nime

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tracking ei näita nime.

Omniva lehel kohe kindlasti näitab saaja nime. Ma alati kui saadetise teekonda jälgin, siis selle järgi, kui omnivale lehele tekkib saaja nimi, tean, et saadetis on Omniva süsteemi jõudnud ja enam ei lähe kaua, kui saadetis kohale jõuab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Omniva lehel trackingus näitab saajaks seda nime, mis on paki peal. Minu pakke on vastu võtnud mitmed erinevad inimesed (eelneval kokkuleppel ja korra ka eksitusega võõras inimene) ja alati näitab Omniva lehel, et pakk on minu nimele toimetatud st saajaks olen mina. Ehk siis see Omniva lehe saaja nimi ei ole see, kes reaalselt paki sai.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tracking ei näita nime.

Omniva lehel kohe kindlasti näitab saaja nime. Ma alati kui saadetise teekonda jälgin, siis selle järgi, kui omnivale lehele tekkib saaja nimi, tean, et saadetis on Omniva süsteemi jõudnud ja enam ei lähe kaua, kui saadetis kohale jõuab

Eesti pakid. Või kui ise teele panna. Teema on hiina pakkidest, neil ei näita iial nime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tracking ei näita nime.

Eesti pakid. Või kui ise teele panna. Teema on hiina pakkidest, neil ei näita iial nime.

Tahtis ka just öelda, et seal ainult Eesti pakide nimi Saksa,Rootsi, Inglismaa omadel pole kunagi nime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olete te üldse jälginud oma saadetisi Omniva lehel? Seal on kirjas saaja nimi 99% juhtudest. Tekib nimi sinna siis, kui saadetis on jõudnud Eestisse/Omniva andmebaasi. Ma töötan ise ühes logistika ettevõttes ja iga päev satub ka meie infoliinile helistama/kirjutama mõni klient, kellel on hoopis Omniva saadetis ning alati kui Omniva kodulehelt kontrollin ning tegemist on Omniva saadetisega ja seda saab träkkida, siis Omniva lehel on kirjas ka saaja nimi. Te võite miinustada, kuid see ei muuda fakti, et saaja nimi on kirjas.
Just vaatasin üle oma 3 viimast Omnivaga tulnud saadetist ja kõigil neil on saaja nimi kirjas.
Võtke mõni oma viimane Aliexpressi pakk, millel on tracking number ja see tuli teieni läbi Omniva. Pange see jälgimisnumber Omniva lehele ning näete ise ka, et seal on saaja nimi kirjas
Saaja nime all pean ma silmas seda, et seal on kirjas kelle nimele pakk on, mitte seda, kelle nimele pakk väljastati. Need on erinevad asjad.
Teemaalgataja kurtis, et Omniva toimetas/andis tema paki valele inimesele. Seepärast ma viitasin sellele, et kas Omniva lehel üldse näitas, et see pakk oli üldse teemaalgataja nimele. Kui mitte, siis oli müüja/saatja andnud talle vale tracking numbri, kas siis meelega soovides raha välja petta või ekslikult (neil hiina müüjatel on sadu pakke, mida välja saadavad, võib tulla eksitusi)

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://imggmi.com/full/2019/11/9/87de2af918e364dfe3b20fb908283da0-full.jpg.html

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Omniva toimetas mu paki valele inimesele!