Esileht Ilu ja tervis On keegi Marju Karini ilusüste lasknud teha?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: On keegi Marju Karini ilusüste lasknud teha?

Postitas:

Mu nägu on järsult vananenud ja tahaks turgutust (40 a). Silma on jäänud need hüaloroonhappe süstid. On kellegil kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nägu on järsult vananenud ja tahaks turgutust (40 a). Silma on jäänud need hüaloroonhappe süstid. On kellegil kogemusi?

Mina julgen küll soovitada. Olen käinud nii tema juures kui ka konkurentide ning alati rahule jäänud.
Käi kõigepealt konsultatsioonil, see peaks tasuta olema ja saad ülevaate, mida ja kuidas teha.
Mis piirkond tugrutust vajaks, kui tohib huvi tunda, ehk oskan siis veel oma kogemusest soovitada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 12:35; 24.09 11:33; 12.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tema juures juba aastaid käinud (botox ja täitesüstid). Olen temaga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud täitesyste tegemas. algul on ilus, aga kuidagi liiga ruttu kaob mõju ära, ca paari kuuga. vbl on see mu näo omapära, ei tea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 08:39; 24.09 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud täitesyste tegemas. algul on ilus, aga kuidagi liiga ruttu kaob mõju ära, ca paari kuuga. vbl on see mu näo omapära, ei tea

Just tänases Hooaja saates ta rääkis ja ütles, et tulemus kestab 1,5 kuni 2 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 21:09; 06.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud täitesyste tegemas. algul on ilus, aga kuidagi liiga ruttu kaob mõju ära, ca paari kuuga. vbl on see mu näo omapära, ei tea

Just tänases Hooaja saates ta rääkis ja ütles, et tulemus kestab 1,5 kuni 2 aastat.

olen täitnud põsesarnu ja kahest aastast on asi väga kaugel. paari -kolme kuuga vajub nägu jälle ära. vbl nasaaljoontes pysib tulemus paremini.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 08:39; 24.09 07:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud täitesyste tegemas. algul on ilus, aga kuidagi liiga ruttu kaob mõju ära, ca paari kuuga. vbl on see mu näo omapära, ei tea

Just tänases Hooaja saates ta rääkis ja ütles, et tulemus kestab 1,5 kuni 2 aastat.

olen täitnud põsesarnu ja kahest aastast on asi väga kaugel. paari -kolme kuuga vajub nägu jälle ära. vbl nasaaljoontes pysib tulemus paremini.

Ma olen sinu saatusekaaslane. Päris kurb tegelikult, ei ole odav protseduur ja rõõmu on väheseks ajaks. Mul kipuvad põskedesse tekkima sellised lohud, kortsud ka, mida jõudumööda täitmas käin ja nagu musta auku, kui süstimise paistetus kadunud, siis on jälle masendus, sest efekt on nii väike.
Nina-suuvaos see-eest mul tulemus püsib juba üle 2a, nüüd vaatan, et vaja vist uuendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 12:35; 24.09 11:33; 12.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nägu on järsult vananenud ja tahaks turgutust (40 a). Silma on jäänud need hüaloroonhappe süstid. On kellegil kogemusi?

Mind huvitaks pigem, et kas teile ka nende “ilu”süstide negatiivsest poolest räägitakse. Või võetakse jutuks ainult positiivne pool?

Mina ise ei ole teinud ja ei tee ka, aga mu sõbranna on viimased 10 aastat ilusüstide sõltlane olnud. Nii täite-, kui kortsusüste on teinud ja nüüd pool aastat tagasi juhtus, et näo ühelt poolelt on süsti mõju kadunud ja teisel pool nagu veel oleks midagi. Nägu näeb aga tohutult ebasümmeetriline välja. Tegija endale vastutust ei võta, kuigi tema sõnul peaks tulemus kestma 1,5-2 aastat. Mainin ka ära, et ta ei teinud seda Eestis, seega pole mõtet nimesid küsida. Lihtsalt mind huvitab selle asja eetiline pool, kas tegija räägib AUSALT ka nende süstide pahupoolest ja tüsistustest? Vastake ausalt, palun, kes viitsib.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 17:25; 03.10 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitaks pigem, et kas teile ka nende “ilu”süstide negatiivsest poolest räägitakse. Või võetakse jutuks ainult positiivne pool?

Mina ise ei ole teinud ja ei tee ka, aga mu sõbranna on viimased 10 aastat ilusüstide sõltlane olnud. Nii täite-, kui kortsusüste on teinud ja nüüd pool aastat tagasi juhtus, et näo ühelt poolelt on süsti mõju kadunud ja teisel pool nagu veel oleks midagi. Nägu näeb aga tohutult ebasümmeetriline välja. Tegija endale vastutust ei võta, kuigi tema sõnul peaks tulemus kestma 1,5-2 aastat. Mainin ka ära, et ta ei teinud seda Eestis, seega pole mõtet nimesid küsida. Lihtsalt mind huvitab selle asja eetiline pool, kas tegija räägib AUSALT ka nende süstide pahupoolest ja tüsistustest? Vastake ausalt, palun, kes viitsib.

Mis asi on kortsusüst? Botox? Kortsudesse tehakse pigem täitesüste, botox vaid halvab lihaseid. Tundub, et sa päris täpselt ei tea millest sa räägid. Ma ei kujuta ette, mida ja kus ta laskis süstida, sest täidet pannakse naha alla nii imevähe, et see tõstab vaid kortsu põhja üles, mitte midagi muud see näos ei muuda ja kuhugi näkku laiali ei levi. Veel vähem tekitab mingit ebasümeetriat. Kui käia kusagil nurgataguste arstide juures, siis võid endale tõesti tööstuslikku silikooni ka näkku saada.

olen käinud täitesyste tegemas. algul on ilus, aga kuidagi liiga ruttu kaob mõju ära, ca paari kuuga. vbl on see mu näo omapära, ei tea

Minul kestab ka mõju ligi 1,5 a. Kui esimest korda tegin (pisut üle 10 a tagasi), siis isegi ligi 3 aastat aga vanemaks saades ongi nahk kehvem ja vananemine kiirem. Olen lasknud teha ainult täitesüste, sest mingit liigse näomiimika probleemi mul pole (otsaesist ja kulmu ei kortsuta, silmi ei hõõru).
Süstidega peab alustama “õigel” ajal. Kui ollakse 50-60 a ja nägu on kortse täis ning nahk lõtvunud, siis on selge, et see täiteaine ei tõsta kogu nägu üles (siis peaks juba näo ringlõikuse tegema). Ku on ikka komme kulme ninajuurele kokku tõmmata, siis peaks hakkama juba 20ndates natuke botoxit tegema, et halvast harjumusest vabaneda. See pole mingi naerukorts, mis inimese nägu vo ilmekamaks teeb. Mul on 28 a sõbranna, kellel on kahe kulmu vahel sügavam kurjusekorts kui mu 85 a vanaemal. Ja see on puhtalt enda tehtud, st. tal on kombeks laupa kortsutada mitu korda minutis.
Teine kortsude põhjustaja on padi, õigemini komme nägupidi padjas magada. Ma ise magan ühel küljel ja mulle on kõik ilusüstijad eksimatult öelnud, kummal küljel. Kusjuures ma ise ei näe oma näopooltes mitte mingit erinevust. Nüüd olen proovinud sellest kombest loobuda ja ostsin padja, millel on väga ebamugav magada muudmoodi kui selili.

See liigne miimika ja nägupidi padjas magamine on ka põhjused, miks süsti mõju nii kiiresti kaob. Õigemini inimene ise teeb kõik selleks, et see korts endale tagasi tekitada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 16:49; 03.10 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See liigne miimika ja nägupidi padjas magamine on ka põhjused, miks süsti mõju nii kiiresti kaob. Õigemini inimene ise teeb kõik selleks, et see korts endale tagasi tekitada.

elik ära end liiguta sealt näo poolt üldse ja magamine on kah selline ületähtsustatud pisiasi, ja peaasi, et se va nägu sile ja ühegi kortsuta püsiks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See liigne miimika ja nägupidi padjas magamine on ka põhjused, miks süsti mõju nii kiiresti kaob. Õigemini inimene ise teeb kõik selleks, et see korts endale tagasi tekitada.

elik ära end liiguta sealt näo poolt üldse ja magamine on kah selline ületähtsustatud pisiasi, ja peaasi, et se va nägu sile ja ühegi kortsuta püsiks.

Sa väga ei vaevunud vist aru saama, mida ma öelda tahtsin. Naerukortsud on ok, vihagrimassist tekitatud kortsud mitte. Pidev näoga tõmblemine ei ole ka normaalne- jätab närvilise mulje ja tulemus on näha juba noores näos. Välja puhkamiseks ei pea magama nii, et põsed on kõrvade juurde lükatud, selili magamine on hea kogu organismile, mitte ainult välimusele. Kortsuvaba ei püsi ükski nägu nagunii, aga milleks neid ise oma käitumisega juurde tekitada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 16:49; 03.10 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See liigne miimika ja nägupidi padjas magamine on ka põhjused, miks süsti mõju nii kiiresti kaob. Õigemini inimene ise teeb kõik selleks, et see korts endale tagasi tekitada.

Haiget juttu ajad oma liigse miimikaga. Inimese normaalne näomiimika on liigne? Nagu see oleks normaalne Kim Kardashjani moodi kivinäoga ringi käia, et endale jumala eest mitte kortse tekitada. 😀

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 17:25; 03.10 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusüstide mõju pikkus on ikka igalühel individuaalne. Botuliintoksiin takistab närviimpulsi edasikandumist lihasele, blokeerides ära signaalkanali, mida mööda info närvi ja lihase vahel liigub. Keha seedib ära blokeeritud signaalkanalid ja sünteesib uued asemele. See, kui kiirelt täpselt kellegi organism preparaati lahustab on ikka väga individuaalne ja sinna ei saa ise midagi teha.
Ühes blogis on natuke sellest ka räägitud https://clinica.ee/ilusustid-tartus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et sa päris täpselt ei tea millest sa räägid. Ma ei kujuta ette, mida ja kus ta laskis süstida, sest täidet pannakse naha alla nii imevähe, et see tõstab vaid kortsu põhja üles, mitte midagi muud see näos ei muuda ja kuhugi näkku laiali ei levi. Veel vähem tekitab mingit ebasümeetriat. Kui käia kusagil nurgataguste arstide juures, siis võid endale tõesti tööstuslikku silikooni ka näkku saada.

Mina olen väga teadlik nii täitesüstidest kui botoxist, aga kinnitan, et see asi ei ole nii lilleline ja ohutu, kui reklaamides tihti serveeritakse. Enamikel inimestel läheb siiski kõik hästi ja seetõttu arvan ise ka, et “mäng on küünlaid väärt”, aga teatud väikesel protsendil ei lähe asi soovitult isegi kõige parema spetsialisti juures erimoodi proovides. 5% inimestele ei mõju kumbki süst mitte kuidagi näiteks. Aine lahustub kiiremini kui normaalne on. Mõnel täidetakse huuli lõpuks Volbellaga (paks täide mõeldud põsesarna ülesehitamiseks), sest kergemad täited, mis on mõeldud tavainimese huulele lihtsalt ei mõju. Mõnel vajub huuletäide üle huulepiiri ja tekitab “mokatubaka” efekti. Igasuguseid imelikke asju võib juhtuda seoses inimese naha ja ainevahetuse omapäraga, aga see on 1% või alla selle, kes ei saa soovitud tulemust (ei arvesta neid, kellel kaob mõju kiiremini ära, sest tulemuse ikkagi saavad).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mõned korrad botoxit süstinud, ei ole mingit mõju märganud. Täitsa imelik. Neid happesüste tegin ka dekolteele ja kaelale, ei näe jälle, et midagigi vahet oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:20; 13.03 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mõned korrad botoxit süstinud, ei ole mingit mõju märganud. Täitsa imelik. Neid happesüste tegin ka dekolteele ja kaelale, ei näe jälle, et midagigi vahet oleks.

Äkki sa siis selle 5% hulgas, kellele ei mõju üldse?
Mul on küll ilus tulemus alati jäänud. Muidugi sellist efekti ei saavuta, et vanusest 20 aastat maha, aga siledam siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 12:35; 24.09 11:33; 12.03 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa siis selle 5% hulgas, kellele ei mõju üldse?
Mul on küll ilus tulemus alati jäänud. Muidugi sellist efekti ei saavuta, et vanusest 20 aastat maha, aga siledam siiski.

Kurb küll. Ka hambavalgendus ei mõju mulle, ka juukseid saab vaid veidi heledamaks, aga mitte valgeks. Täielik jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 19:20; 13.03 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Marju Karini juures täitesüste tegemas suu kõrval olevatele kortsudele. Esimesel korral tegi 1 ml. Ühelt poolt kadus korts ilusti ära, aga teisel poole ei mingit muutust. Kuu aja pärast siis läksin tagasi ja ta tegi juurde. Mitte mingit muutust. Nüüd ongi ühel pool sile ja teisel pool korts. Juurde enam ei raatsi tegema minna, sest pole ju mingit garantiid, et kolmandal korral ära kaob ja kole kallis lõbu – üks käik üle 200 euro.

Kui võtsin ühendust ja saatsin enne-pärast pildi, siis asus kohe kaitsepositsioonile ja ütles, et on ju küll muutust märgata, et ma ise tegin “pärast” pildi lihtsalt halva nurga alt. Rohkem tema juurde ei lähe.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:23; 07.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Marju Karini juures täitesüste tegemas suu kõrval olevatele kortsudele. Esimesel korral tegi 1 ml. Ühelt poolt kadus korts ilusti ära, aga teisel poole ei mingit muutust. Kuu aja pärast siis läksin tagasi ja ta tegi juurde. Mitte mingit muutust. Nüüd ongi ühel pool sile ja teisel pool korts. Juurde enam ei raatsi tegema minna, sest pole ju mingit garantiid, et kolmandal korral ära kaob ja kole kallis lõbu – üks käik üle 200 euro.

Kui võtsin ühendust ja saatsin enne-pärast pildi, siis asus kohe kaitsepositsioonile ja ütles, et on ju küll muutust märgata, et ma ise tegin “pärast” pildi lihtsalt halva nurga alt. Rohkem tema juurde ei lähe.

Oh õudust. Hea, et kirjutasid ja hoiatasid teisi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 21:09; 06.01 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kelle juurde siis soovitaksite minna ilusüstide asjus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mitte täitesüsti ei tehta nii, et osa sinu süstist jäetakse süstlasse alles ja sellega käid mõni nädal peale tegemist korrigeerimas TASUTA?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mitte täitesüsti ei tehta nii, et osa sinu süstist jäetakse süstlasse alles ja sellega käid mõni nädal peale tegemist korrigeerimas TASUTA?

Ei. Tasuta tehakse botox uuest ampullist. Täitesüste ei tea, et tasuta tehtaks.täitesüsti mõju on ju kohene.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 01:08; 07.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oleks ka sellisel juhul loogiline, et korrigeerimine on tasuta, kui mõlemal pool on 2 ühesuguse sügavusega kortsu ja ühelt poolt kaob peale esimest süsti korts ära ning teiselt poolt ei kao ka peale teist “korrigeerivat” süsti, siis ilmselt tehti süst valesse kohta lihtsalt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:23; 07.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oleks ka sellisel juhul loogiline, et korrigeerimine on tasuta, kui mõlemal pool on 2 ühesuguse sügavusega kortsu ja ühelt poolt kaob peale esimest süsti korts ära ning teiselt poolt ei kao ka peale teist “korrigeerivat” süsti, siis ilmselt tehti süst valesse kohta lihtsalt.

Ilmselt teine korts vajab mitut ampulli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 01:08; 07.01 13:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis On keegi Marju Karini ilusüste lasknud teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.