Esileht Hobinurk on keegi siit omal käel läinud välismaale kruiisilaevaga sõitma?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: on keegi siit omal käel läinud välismaale kruiisilaevaga sõitma?

Postitas:

Igal hommikul Pirita poolt kesklinna sõites vaatan sadamas neid Tallinnas peatuvaid suuri kruiisikaid ja tekkis mõte raha natuke kõrvale panema hakata ja ka kuskile kruiisida.
Keegi suvaline baaris kunagi mainis, et siinsed vahendajad, agentuur võtab nii palju vahelt, ta oli omal käel läinud.

Kus piirkonnas käisite ja palju maksma läks per person?
Kas lennujaamast läks sihtkohas mingi otse buss kruiisisadamasse?
Kuidas lennu ja kruiisi alguse kattuma saite?:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahendajad müüvad siin täpselt sama hinnaga aga sa muidugi usu suvakaid paremini. Küsi pakkumist siinsetelt müüjatelt ja internetist ja vaata, kas tuleb vahe või ei.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mõte, aga vaata enne youtubest näiteks avamere tormide videosid 🙂 Mina vaatasin ja sinna mu suur kruiisiihalus jäi. Kohutav millised tormid ja selliseid laineid ei kujuta ettegi, kui siiani vaid Läänemerel reisinud.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea mõte, aga vaata enne youtubest näiteks avamere tormide videosid ???? Mina vaatasin ja sinna mu suur kruiisiihalus jäi. Kohutav millised tormid ja selliseid laineid ei kujuta ettegi, kui siiani vaid Läänemerel reisinud.

Lapsejutt, mitte et neid videoid vaadata ei võiks. Tormid on alati piirkonniti teatud perioodidel. Sellele ajaperioodile ei korralda keegi sinna kruiisilaevade reise. Nad tahavad teenida raha ja pidevalt juurde, mitte kliente uputada. Lisaks nende pisikeste paadikestega videotes ei ole mõtet suuri kruiisilaevu võrrelda. Need laevad on hoopis teistsuguse konstruktsiooni ja ehituspõhimõtetega kui kasvõi meie Läänemere ro-ro tüüpi laevad. Need on ka tegelikult päris väikesed.
Megastar ntx on 212 pikk, OASIS OF THE SEAS – 360m https://www.marinetraffic.com/en/photos/of/ships/shipid:372813/#forward

Teemaalgataja ära lase nüüd nii pisikese asja pärast veel meelt muuta. Uuri edasi. Vahendajate raha ei pruugi otseselt kõigil pakkumiste hinnavahega tulla. Seega võib see hind sama olla kui otse ja omal käel, küll aga sinul jama rohkem. Küll nemad oma raha saavad juba mujalt, ära selle pärast muretse. Võta ainult pakkumine mitmelt vahendajalt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk on keegi siit omal käel läinud välismaale kruiisilaevaga sõitma?