Esileht Pereelu ja suhted On see laiskus?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: On see laiskus?

Postitas:

Pole isegi vahet, mis kell ta magama läheb, kell kuus on ta juba tikksirgena rõõmsalt voodi kõrval.

Püha jumal! Te vahetage teemaalgatajaga mehed ära. Saad sina lõpuks magada ja algataja saab välja liikuma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal! Te vahetage teemaalgatajaga mehed ära. Saad sina lõpuks magada ja algataja saab välja liikuma.

Ei ole siin mingit jumalat.
Läheb paar aastakest mööda, siis on teemaalgatajal sellest tikksirgest täiesti kõrini ja sel teisel on laisast mehest kõrini.

Ehk siis loo moraal on selles, et naisele ei meeldigi mees, Olgu ta siis usin või lais, vahet pole; mitte ükski ei meeldi.
Aga meest on tal vaja lapse saamiseks ja pappi muidugi on ka vaja.

Noh ja siis käibki siin oma häda välja nutmas.
Naise elu on s..tt. V.a. need naised, kes lapsi ei tahagi…

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 16:38; 25.08 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha jumal! Te vahetage teemaalgatajaga mehed ära. Saad sina lõpuks magada ja algataja saab välja liikuma.

Ei ole siin mingit jumalat.

Läheb paar aastakest mööda, siis on teemaalgatajal sellest tikksirgest täiesti kõrini ja sel teisel on laisast mehest kõrini.

Ehk siis loo moraal on selles, et naisele ei meeldigi mees, Olgu ta siis usin või lais, vahet pole; mitte ükski ei meeldi.

Aga meest on tal vaja lapse saamiseks ja pappi muidugi on ka vaja.

Noh ja siis käibki siin oma häda välja nutmas.

Naise elu on s..tt. V.a. need naised, kes lapsi ei tahagi…

See on eriti rumal jutt, ma kirjutasin, kuidas mind vahel härib. Aga ma ei vahetaks teda mitte kunagi kellegi teise vastu välja.
Raha pärast ma temaga koos pole, sest ma teenin ise ka vàga hästi.
Ja mu elu ei ole sitt, vaid ma tõin teise äärmuse näiteks.

Ma saan aru, et oled kibestunud ja siin on ennast hea vàlja elada.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 22:06; 25.08 08:28; 29.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jubedalt on hakanud häirima see pidev magamine.Hommikul ärkab, siis vabal päeval lesib ta paar tundi telefonis,siis tõuseb, joob kohvi ja ampsab midagi ning taas on ta siruli mõni tund ja vahib ekraani. Tööpäevadel peale 17 leiab ta ka peamiselt voodist kas siis täiesti magades või lihtsalt tukastades.Mulle tundub kummaline ka see, kui inimene on teinud just 10 tundi ööund ning suudab päeva jooksul veel 2 korda magama jääda

Saan murest aru. Osa inimesi tõesti magavad palju ja kaua. Saaks veel aru, kui tehakse nädala sees füüsilist tööd ja puhkepäevadel lõõgastutakse, aga kui töö on istuv ja siis enamus aega ka lihtsalt lesitakse. Jama on ka siis, kui käiakse öövahetustes tööl ja magatakse 15-ni või 16-ni. Suuri päevaplaane pole mõtet tehagi, kui inimene hilja üles saab või varsti uuesti magama läheb ja enamus aega möödubki koduses keskkonnas. Samal ajal peavad teised pereliikmed käima kikivarvul, et magajat mitte segada, sest kui väsinud inimene üles ajada, siis ta on lisaks ärritunud ja turris. Probleem on väiksem, kui teised leiavad samal ajal endale rakendust, saavad kuhugi minna ja tulla igal ajal, vastavalt soovile, tegeleda hobidega, et päeva sisustada. Kui aga ollakse sõltuvad näiteks magajast ja autost ja oodatakse, millal magaja ärkab, et kuhugi minna saaks, siis võib küll suurem probleem tekkida. Mehel tundub lisaks väsimusele olevat mingit laadi arvuti- või nutisõltuvus.

Aga tehke mulle palun selgeks, mis jama siis sellest lõppude lõpuks sünnib, et keegi soovib 16.00-ni magada?
Kui on mitu autot trepis, ülejäänud sõitku kuhu tahavad. Maja piisavalt suur, aga kui ka poleks, mind kui magajat ei häiri ei tolmuimeja ega laste kilked.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 04:32; 29.08 04:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pisut vastupidine asi, pole küll mure, aga vahel täiega häirib.

Kuna mul mees töötab sellises kohas, kus peab kuueks juba püsti olema, siis igal jumala nädalavahetusel on meil kell 6 äratus.???? 6.20 on juba muna ja peekon laual, ning päev läheb käima. Pole isegi vahet, mis kell ta magama läheb, kell kuus on ta juba tikksirgena rõõmsalt voodi kõrval. Vahel on see nii tüütu, tahaks lihtsalt magada. Ega ta muidu laseks magada ka, aga ma selle toimetamise peale ei suuda edasi magada, sest mul on nõrk uni. Saaks päevalgi pisut tukastada, aga ei, tõenäoliselt me oleme selle asemel kuskil metsas ja õpime ellujäämist või midagi sellist.????

Vabandust, aga mis naerumärgid olukorras, kus sa elad endale vastuvõetamatut elu?
Mis krdi mets ja sääsed-parmud?
Miks sa ei või puhata ja elada nii nagu soovid ja mees las ärkab 6.00 ja läheb matkama?
Minu jaoks ei ole nii suurt armastust olemas, et elaksin enda jaoks vastuvõetamatus rütmis ning tegevustes.
Abielus, 4 lapse ema, 22 aastat teineteisega arvestavat harmoonilist kooselu.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 04:32; 29.08 04:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tehke mulle palun selgeks, mis jama siis sellest lõppude lõpuks sünnib, et keegi soovib 16.00-ni magada?
Kui on mitu autot trepis, ülejäänud sõitku kuhu tahavad. Maja piisavalt suur, aga kui ka poleks, mind kui magajat ei häiri ei tolmuimeja ega laste kilked.

Probleem võib tekkida sellest, et majapidamistööd lükkuvad alati õhtusse ja suurt midagi ei saa tehtud. Päevaplaane ei saa teha, sest peab arvestama magaja ja tema elurütmiga. Enamasti hakkab magajaid segama, kui kõrvaltoas tolmuimeja müriseb või pesumasin trummeldab ja kolistatakse asjadega. Teised peavad liikuma päevasel ajal kikivarvul. Magaja ise ei pruugi ka pärast ärkamist enam suurt midagi teha, kui õhtune aeg juba käes ja antakse ainult lubadusi, et küll tulevikus tehakse. Kõiki töid ei saa kahjuks lõputult edasi lükata ja keegi peab neid ikkagi tegema. Kui soovitakse ühiselt aega veeta ja kusagile minna, siis saab seda teha õhtuti ja valikuvõimalused vähenevad. Nädalavahetusel sulgetakse poed varem, liiga kaugele pole mõtet enam sõita, kui mõistlikul ajal tagasi ei saa jne. Kui peres on mitu autot ja igal ühel oma tegemised, siis pole ilmselt vahet, kaua keegi magab.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 15:13; 29.08 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis loo moraal on selles, et naisele ei meeldigi mees, Olgu ta siis usin või lais, vahet pole; mitte ükski ei meeldi.
Aga meest on tal vaja lapse saamiseks ja pappi muidugi on ka vaja.

Mida sa nüüd ilgud, kibestunud mees.
Minu meelest on mõlemal juhul tegemist äärmusega. Asi pole armastuses. Kuskilt ei kuma välja, et kumbki naine oma meest ei armasta. Asi on sobimatus eluviisis, miks pikkade aastate jooksul üha rohkem häirima hakkab.

On juba seletatud, miks see on probleem, kui kaaslane on nii laisk/passiivne, et veedab kogu vaba aja vedeledes ja magades. Jah, on õige, et ei pea kogu aeg kõike kaaslasega koos tegema. Aga midagi ju vahel ikka võiks. Iga inimene sooviks oma kaaslasega mingil viisil vahet kvaliteetaega ka veeta. Aga kui inimene on nii passiivne, et peale lebamise midagi teha ei soovi, siis see on tõeliselt raske ja teeb kurvaks. Lisaks jah, ei saa kodus toimetusi teha endale sobivatel aegadel, kui selline vaikust vajav magaja kodus.

Ja teine äärmus on 7 päeva nädalas kl 6 ärkaja, kes tahab kogu aeg aktiivselt ringi joosta.
Kui paljudele inimestele see sobiks, kui kaaslane ärkab kõik päevad alati kl 6, nädalavahetustel samamoodi, sahmerdab ringi, nii et ei õnnestu endal ka kauem magada, äratab teid üles. Võiks siis ju olla vaikne, teine saaks veel paar tundi magada. Minna elada oma energiat need paar tundi õues või mujal välja.

Ka muidu aktiivsed inimesed tahavad vahel laiselda ja mis võiks olla mõnusam, kui vahel üks laisem laupäev, pühapäev teha, võtta vabalt ja kulgeda rahulikult. Käia rahulikult ringi, kulgeda, minna spaasse või laisalt poodlemas käia. Või vedeleda poole päevani voodis vahel. Ei pea kogu aeg kuskil metsas müttama ja ellujäämiskursust saama. Pidevalt aktiivselt ringi rapsima.
Kui inimestel on nii erinevad energiatasemed ja elurütmid, siis need mõjuvad emmale-kummale kurnavalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pisut vastupidine asi, pole küll mure, aga vahel täiega häirib.

Kuna mul mees töötab sellises kohas, kus peab kuueks juba püsti olema, siis igal jumala nädalavahetusel on meil kell 6 äratus.???? 6.20 on juba muna ja peekon laual, ning päev läheb käima. Pole isegi vahet, mis kell ta magama läheb, kell kuus on ta juba tikksirgena rõõmsalt voodi kõrval. Vahel on see nii tüütu, tahaks lihtsalt magada. Ega ta muidu laseks magada ka, aga ma selle toimetamise peale ei suuda edasi magada, sest mul on nõrk uni. Saaks päevalgi pisut tukastada, aga ei, tõenäoliselt me oleme selle asemel kuskil metsas ja õpime ellujäämist või midagi sellist.????

Vabandust, aga mis naerumärgid olukorras, kus sa elad endale vastuvõetamatut elu?

Mis krdi mets ja sääsed-parmud?

Miks sa ei või puhata ja elada nii nagu soovid ja mees las ärkab 6.00 ja läheb matkama?

Minu jaoks ei ole nii suurt armastust olemas, et elaksin enda jaoks vastuvõetamatus rütmis ning tegevustes.

Abielus, 4 lapse ema, 22 aastat teineteisega arvestavat harmoonilist kooselu.

Kus ma kirjutasin, et täiesti vaatuvõetamatu on?
Kus sa välja lugesid minu suure ahastuse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 22:06; 25.08 08:28; 29.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, ma ei irisegi. Need tunded ja mõtted on minus eneses, ma ei käi talle peale.

Lihtsalt häirib, et tal pole ainsatki hobi, sõpra ega midagi seesugust. Mina pean temaga samamoodi koos passima sest ta on muidu ka armukade, st kui tema ei tee ja ei tule, ei lähe ja tee ka mina.

Perekond peab nui neljaks 24h tagumikkupidi koos istuma, naine mehe kõrval, midagi muutmata.

Tüütu lihtsalt, nii tüütu.

Eks see temale ülekantud peremuster, laps ju ikka õpib ja võtab kaasa ellu selle mida perekonnalt õppis.

Meil ka samamoodi. Aga kuna mina vajan liigutamist, kogemusi, elamusi, siis ikka olen hakanud käima, ilma temata. Kui laps oli väiksem, sai teda igale poole kaasa taritud. Nüüd laps 10 ja käingi omaette – kontserdil, üritusel, šoppamas. Kui mehe teatrisse kaasa kutsusin, siis pärast vingus, kui mõttetu see oli (oli selline lõbus ja tempokas lasteetendus, käisime perega). Enam sama viga ei tee. Kui tahab, eks siis kutsugu mind ise kuskile.

Kusjuures meil päris terve elu ei ole nii olnud, suhte alguses ikka käisime tihti väljas söömas ja nii, nüüd ta nii mugavaks läinud. Mulle meeldib küll kodu, aga ma ei suuda päevad läbi nelja seina (või ekraane) vahtida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted On see laiskus?