Esileht Ilu ja tervis on see normaalne? keha iseärasus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: on see normaalne? keha iseärasus?

Postitas:
Kägu

olen viiekümnendates eluaastates, veidi tüsenenud ka. märkasin, et rindade all on nagu punnitab midagi. seal on roided ja nendele on äkki pekk kogunenud ja nüüd on rindade alla kaks muhku tekkinud. on kellelgi veel selline olukord? või tegemist millegi muuga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nüüd kummagi rinna all on muhk, siis vaevalt need mõlemad kasvajad on. Olen ka muidu 50, tüse kah, aga muhke ei ole. Üldiselt kui see asi sulle muret teeb siiski, lase arstil üle vaadata. Endal rahulikum olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vōib ka mutatsioon olla. Kasvavad lisarinnad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis need on aga mul on ka – pisikesed liikuvad nahaalused mügarikud mõlema rinna all, ca 1-2 cm läbimõõduga (silmaga ei ole näha, kombates saab aru). Ja peale vajutades valusad. Ma oletan, et mingid lümfisõlmed vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis need on aga mul on ka – pisikesed liikuvad nahaalused mügarikud mõlema rinna all, ca 1-2 cm läbimõõduga (silmaga ei ole näha, kombates saab aru). Ja peale vajutades valusad. Ma oletan, et mingid lümfisõlmed vms.

Rindade all ei ole lümfisõlmi. Need võivad aga olla tsüstid.

Rasva täis rasvarakud tunduvad ka naha all pisikeste liikuvate mügarikena.

Aga igaks juhuks tasub siiski arstiga konsulteerida, varakult avastatud rinnavähk on edukalt ravitav.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis on see normaalne? keha iseärasus?