Esileht Rasestumine ja lapse ootamine On see normaalne?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: On see normaalne?

Postitas:

Olen hetkel üheksandat nädalat rase. Eile käisime ultrahelis ja tita juba liikus kenasti. Südametöö oli ka nähtav. Vaadati kõhu pealt. Täna ja eile õhtul aga olen peale WC-s käimist paberil täheldanud väga pisikest täppi roosat vere moodi moodustist. Seda ei saa isegi tilgaks nimetada. Muidu pükstel määrimist pole. Mingeid valusid ei ole ja rasedus üldiselt kulgeb nagu ta siiani kulgenud on. Tegu esimese rasedusega ja lapseootele jäime esimesest katsest. Mingeid muresid pole siiani olnud.

Ainuke, et leiti seennakkus. Ja tegin just läbi piimhappebakterite nädalase kuuri. Ehk on sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 11:03; 16.02 12:30; 17.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle tehti tupekaudu UH siis võibki natuke verd tulla. See on imevähe. Aga muidu võiksid helistada erakorralisse, et kas on mõtet sinna minna või ei. Alguses võib ka olla määrimine, sest keha harjub jne. Aga kui kahtled, siis parem minna erakorralisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et hoopis seenest määriski – see teeb limaskestad eriti hellaks, mul on ilma rasedusetagi seen veidike verist voolust tekitanud, tõesti imevähe. Kui sul ei valuta, verd oli tõesti vähem kui piisk ja sisetunne ka ei karju, et midagi valesti oleks, siis – polegi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest. Need rahustasid täitsa maha 🙂

Vahekorras olime paar päeva tagasi. Nii et sellest ei saa olla vast.

Sisetunne ei karju jah, just kuna eile sai tibu ikka nähtud ja ta tundus igati kraps olevat.

Kõhupealt aga tehti ja täitsa korralikult oli kõike näha. Tibu lehvitas käega ja siples silmnähtavalt. Lõpus keeras pepu ette ja oligi kõik.

Igaks juhuks teatasin oma ämmaemandale ka. Ta on mul hästi hooliv ja hea. Eile sai uriiniproov ka antud ja siis ta oskab vaadata vajadusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 11:03; 16.02 12:30; 17.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Ämmaemand ütles eile, et uriiniproov ei olnud korras. Valku oli liiga palju. Arvas, et ehk seene pärast oli uriiniproov nö rikutud. Kuigi üritasin väga puhtalt võtta ja toppisin tuppe isegi tampooni selleks ajaks.

Täna hommikul WC-s käies oli jälle kaks heleroosat tilgakest WC paberil.

Ämmakas kirjutas mulle välja seene küünlad ja ütles, et tehku nädalane kuur läbi ja siis teeme uriini proovi uuesti.

Nüüd aga ma küll muretsen. Tundub et heleroosa veri tuleb pissimisest. Mida see tähendada võiks…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 11:03; 16.02 12:30; 17.02 10:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine On see normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.