Esileht Rasestumine ja lapse ootamine On see tõesti võimalik??

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: On see tõesti võimalik??

Postitas:

Et rasedusega kaovad ära ka ripsmekarvad+ Mulle justkui tundub, et mul pole enam pikad ripsmed, isegi mitte siis kui meigin. Kasvavad need tagasi ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 18:33; 18.02 19:27; 18.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul on küll alles kõik ja sama pikad ka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest mingi ainepuudus? Mul on mõlema rasedusega pigem vastupidi olnud, et karvkate tiheneb igal pool. Rasedushormoonide mõju on ettearvamatu. Eelmise rasedusega aga hakkasid peale sünnitust juuksed ja ripsmed hõredaks jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi. Juuksed ka ei kasva enam ja õnneks mitte ka muud karvad. Välja ka ei lange. Ka ripsmete kasv on pidurdunud, ehk siis kui vanad välja kukuvad, siis uued ei kasva nii kiiresti asemele ja tundubki, et pole midagi enam alles jäänud. Kindlasti kõik taastub kunagi, kui laps enam emast ei toitu. Kusjuures poega oodates kasvasid kõik karvad mühinal, mis olla seotud meessuhuhormooniga, mida ka väikesed poisid toodavad. Seekord mul tüdruk tulemas.
Oleks huvitav teada, kas kellelgi veel selliseid soopõhiseid erisusi on olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tütart ootasin siis oli kõik ok ja ega ma ei teagi keda ma nüüd ootan, pisike näitas ultrahelis rusikat ja kattis nii nägu kui ka sugu..aga võiks küll taastuda sest ma olen alati enda juures ilusaimaks omaduseks silmi pidanud. Ilma ripmeteta muutub koheselt see arvamus..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 18:33; 18.02 19:27; 18.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas aga ma veel eitea kas poiss v tüdruk. Lugu selline, etjalakarvad ei kasva enam 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu perearsti poole siis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 18:33; 18.02 19:27; 18.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine On see tõesti võimalik??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.